Лукойл шампион!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Лукойл шампион!

Мнениеот daniel875 » 18 май 2013 20:26

След изиграването на днешните последни срещи от полуфиналните плейофи е ясно, че България ще има шампион с име, познато в последните десет сезона. По - добре "Левски" да не играе, защото тези двубои ще са една голяма пародия.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

телешки салам
Мнения: 14
Регистриран на: 14 мар 2013 11:17
Контакти:

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот телешки салам » 18 май 2013 22:05

честита титла на Бойко Борисов!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот parvanoff » 18 май 2013 22:15

daniel875 написа:След изиграването на днешните последни срещи от полуфиналните плейофи е ясно, че България ще има шампион с име, познато в последните десет сезона. По - добре "Левски" да не играе, защото тези двубои ще са една голяма пародия.

Добре "левскарю"...
В другата тема след победата на Лудогорец повтаряш колко сме зле, а тук вече си дал и шампионската титла, още преди да почнат мачовете... Факти...
Само Левски! Не всичко се измерва в титли и купи! ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот daniel875 » 18 май 2013 22:21

parvanoff написа:
daniel875 написа:След изиграването на днешните последни срещи от полуфиналните плейофи е ясно, че България ще има шампион с име, познато в последните десет сезона. По - добре "Левски" да не играе, защото тези двубои ще са една голяма пародия.

Добре "левскарю"...
В другата тема след победата на Лудогорец повтаряш колко сме зле, а тук вече си дал и шампионската титла, още преди да почнат мачовете... Факти...
Само Левски! Не всичко се измерва в титли и купи! ;)

Това, което съм написал, ще се случи, защото "Лукойл" и "Левски" са двете страни на една и съща монета. Те не са съперници, а партньори. Жалко!
Иначе това за титлите и купите е абсолютно правилно, но не е редно все ние да обираме калъфките за сметка на комплексите на някои хора.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот parvanoff » 18 май 2013 22:27

daniel875 написа:Това, което съм написал, ще се случи, защото "Лукойл" и "Левски" са двете страни на една и съща монета. Те не са съперници, а партньори. Жалко!
Иначе това за титлите и купите е абсолютно правилно, но не е редно все ние да обираме калъфките за сметка на комплексите на някои хора.

Дали са един отбор времето ще покаже. Аз лично не мисля така, но дори и да мисля няма да го кажа, защото не казвам срамни неща за отбора на сърцето си! А дали обираме калъфките-все ми е тая. Тези мигове, каквито Левски ми даде днес, няма една титла да ми ги даде! ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот daniel875 » 18 май 2013 22:34

parvanoff написа:
daniel875 написа:Това, което съм написал, ще се случи, защото "Лукойл" и "Левски" са двете страни на една и съща монета. Те не са съперници, а партньори. Жалко!
Иначе това за титлите и купите е абсолютно правилно, но не е редно все ние да обираме калъфките за сметка на комплексите на някои хора.

Дали са един отбор времето ще покаже. Аз лично не мисля така, но дори и да мисля няма да го кажа, защото не казвам срамни неща за отбора на сърцето си! А дали обираме калъфките-все ми е тая. Тези мигове, каквито Левски ми даде днес, няма една титла да ми ги даде! ;)

Нали се сещаш, че едновремешният "Левски" и този на Папазов и Петров, които са антилевскари върли, са нещо коренно различно. Оттам си прави изводите какво ще стане.
"Балкан" и "Рилски Спортист" победиха по два пъти бъдещия съперник. Така го биха, че "академиците" кошмари ще сънуват. Колко важни победи има "Левски" срещу тях? Няма да се изненадам серията да свърши "на нула". Просто нямаме характер, а и през този сезон сме много по - слаби от предишни години.
Титлите понякога имат значение. Иначе животът няма смисъл.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот blue avalanche » 18 май 2013 23:38

daniel875 написа:След изиграването на днешните последни срещи от полуфиналните плейофи е ясно, че България ще има шампион с име, познато в последните десет сезона. По - добре "Левски" да не играе, защото тези двубои ще са една голяма пародия.

И защо пускаш темата едва сега?Да не би да се беше притеснил от Р.спортист?Да не би страх да беше обзел червено-бялото ти сърчице?Или,викаш,току виж Балкан вземат,че бият Левски и да се объркат "двете страни на монетата"...
Защо не я пусна в началото на плейофите?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: "Лукойл" шампион!

Мнениеот daniel875 » 19 май 2013 09:48

blue avalanche написа:
daniel875 написа:След изиграването на днешните последни срещи от полуфиналните плейофи е ясно, че България ще има шампион с име, познато в последните десет сезона. По - добре "Левски" да не играе, защото тези двубои ще са една голяма пародия.

И защо пускаш темата едва сега?Да не би да се беше притеснил от Р.спортист?Да не би страх да беше обзел червено-бялото ти сърчице?Или,викаш,току виж Балкан вземат,че бият Левски и да се объркат "двете страни на монетата"...
Защо не я пусна в началото на плейофите?

Лавина, то нещата са ясни от самото начало. Докато не смени ръководството на този отбор изцяло, промяна няма да има. Тези хора нямат никакво намерение да печелят с тима титлата. Те просто играят една игра с "Лукойл". Мен лично ме е срам от този отбор, а съм сигурен, че не съм единствен.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Watchskix
Мнения: 1
Регистриран на: 05 май 2013 18:38
Skype: Esfp
Контакти:

Contry

Мнениеот Watchskix » 19 май 2013 14:16

Това е добре казано.
:)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Лукойл шампион!

Мнениеот sandi74 » 19 май 2013 18:43

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта