Академик смаза Левски в третата среща

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот zlato1234 » 30 май 2014 00:34

Галинчо, момиченце, ако си мислиш, че съм коментирал твоето "безпристрастно" и "обективно" мнение... Грешиш страшно много!
А всеки фен на ЦСКА би се сетил за какви 66 год. става въпрос! Но тъй като си "прекалено умен" да те светна. че е от датата им на създаване... Няма нужда да се обясняваш под всеки коментар като вдовица за ... !!!

Колкото до заешкия, дето се дразни от Тити! Направи си тема специално за Тити, да си го храните с тези, които Ви дразни. И ще видиш, колко бързо ще бъде заключена!

Освен, че Лукойл бяха с червен екип, друго общо не виждам от което фенчетата на ЦСКА да се палят. И нямате работа в дори толкова калпаво измислена тема!
Ако коментирахте безпристрастно и обективно, поне да се бяхте постарали да е наистина така, а, не "безпристрастно" и "обективно", ако цепите за какво иде реч. :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот Unforgiven_M » 30 май 2014 00:39

Недоразумението Тити отказва и малкото желаещи да гледат баскетболния Левски. Взе сериозно да си изпуска нервите, езика му е дотолкова деградирал и просташки, държанието му дотолкова селяндурско и неадекватно, че отблъсква публиката. Жалко, че още дълго време ще е свързан с клуба.
Иначе по темата - най-резонното нещо е Лукойл и тази година да станат шампиони. По-добри са.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот stefani » 30 май 2014 01:30

Академик смаза недоразумението Тити, а не Левски
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот gugushito » 30 май 2014 06:55

олигофрена скача ли вчера,че то само това е тръпката в тоя мач ? ;)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 май 2014 09:20

galin56 написа:
Captain Stottlemeyer написа:Галинчо 56, успокой топката, душа... :lol: Разбирам, че в Ботевград още ви наболяват някои части на тялото отзад под кръста след боя от "Левски", но това е положението .... свиквайте... 8-) Лека нощ, земляко на Тато. :)

Абе пич, не очаквах от теб подобно тъпо изказване, ама хайде. Коментара ми е съвсем обективен и не ме боли нищо. "Боя" на Левски над Балкан е 3:2 мача, като 4-я и 5-я мач Левски биха с клизма и по 2-3 точки разлика. Страшен бой няма що! Спорт е, топка е, тоя път късмета беше на страната на Левски, голяма работа, какво толкова. Иначе това което го казвам за публиката си е самата истина. За съжаление на българския спорт като цяло, един от най-добрите отбори в България по баскет - Левски, играе средно пред около 150-200 зрители. И то при положение, че Левски са от град с население 2 млн души. Изводите си ги прави сам.

1. Изказването ми определено не беше връх на интелектуална мощ, но затова пък беше в тон с твоите коментари по темата... :lol: Иначе ти си един от потребителите във форума, които уважавам. :)
2. За боя - най-много боли когато паднеш с малко, а си имал шансове дори да победиш. ;) Все пак, респект към отбора на "Балкан" - Ботевград, който за разлика от този на "студентите" от фирмения отбор "Лукойл - Академик" - Правец, е истински отбор с традиции в този спорт.
3. За публиката е вярно, но тя е сравнително малка дори на футболните мачове в София. Какво да говорим за баскетбола, който все пак не е толкова популярен спорт. Коренна е разликата в по-малките градове и градчета, където "просто няма какво да се случи" (както се пее в една песен), а вечер освен в кръчмата просто няма къде да отидеш. :lol: Освен това, какъв по-добър повод да демонстрираш местен патриотизъм, най-вече срещу "мръсните шопи" (пример: публиката от Самоков на финала "Левски" - "Галил" - Израел). ;) Затова в по-малките градове и градчета (особено там, където футболният отбор се подвизава някъде в долните дивизии), публиката пълни залите дори на женски мачове. Това е положението... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 30 май 2014 10:21, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 май 2014 09:26

1982 написа:Когато нямаш какво да отговориш, по-добре си замълчи, шматко, вижда си, че си напълно бос по темата. :lol:

Друго си е да си баскетболен "специалист", какъвто си ти, шматко... :lol: Да се наредя и аз в редицата на питащите - вие изобщо имате ли баскетболен отбор, разбирачо!?... :roll:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот Xamy » 30 май 2014 09:58

Уау!!!!!!

130 "мнения" и само едно по темата. Ууууни-кални!

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот galin56 » 30 май 2014 15:54

Captain Stottlemeyer написа: 3. За публиката е вярно, но тя е сравнително малка дори на футболните мачове в София. Какво да говорим за баскетбола, който все пак не е толкова популярен спорт. Коренна е разликата в по-малките градове и градчета, където "просто няма какво да се случи" (както се пее в една песен), а вечер освен в кръчмата просто няма къде да отидеш. :lol: Освен това, какъв по-добър повод да демонстрираш местен патриотизъм, най-вече срещу "мръсните шопи" (пример: публиката от Самоков на финала "Левски" - "Галил" - Израел). ;) Затова в по-малките градове и градчета (особено там, където футболният отбор се подвизава някъде в долните дивизии), публиката пълни залите дори на женски мачове. Това е положението... 8-)

Е тука не съм много съгласен. Сигурно и в Лондон няма къде да отидат, за това пълнят стадионите и залите всяка седмица --- :lol: :lol: Излагаш се. Това, че на никой не му е интересно да гледа Левски как играе е факт. Другите отбори имат в пъти повече фенове и почитатели. Не се заяждам, и не го казвам само да съм опозиция, просто това ми е мнението и съм убеден в него.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Академик смаза Левски в третата среща

Мнениеот daniel875 » 30 май 2014 16:05

galin56 написа:
Captain Stottlemeyer написа: 3. За публиката е вярно, но тя е сравнително малка дори на футболните мачове в София. Какво да говорим за баскетбола, който все пак не е толкова популярен спорт. Коренна е разликата в по-малките градове и градчета, където "просто няма какво да се случи" (както се пее в една песен), а вечер освен в кръчмата просто няма къде да отидеш. :lol: Освен това, какъв по-добър повод да демонстрираш местен патриотизъм, най-вече срещу "мръсните шопи" (пример: публиката от Самоков на финала "Левски" - "Галил" - Израел). ;) Затова в по-малките градове и градчета (особено там, където футболният отбор се подвизава някъде в долните дивизии), публиката пълни залите дори на женски мачове. Това е положението... 8-)

Е тука не съм много съгласен. Сигурно и в Лондон няма къде да отидат, за това пълнят стадионите и залите всяка седмица --- :lol: :lol: Излагаш се. Това, че на никой не му е интересно да гледа Левски как играе е факт. Другите отбори имат в пъти повече фенове и почитатели. Не се заяждам, и не го казвам само да съм опозиция, просто това ми е мнението и съм убеден в него.

Фактът, че в Русе фирменият отбор на "Дунав" го подкрепяха толкова сериозно, показа за пореден път, че в провинцията много повече обичат спорта. Там няма значение дали отборът е истински, или не. Важното е, че трябва да се подкрепя, защото е от града.
Това трябва да се промени в София, да се върнат старите времена, когато подкрепата беше невероятна.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта