ЕвроБаскет 2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20210
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: ЕвроБаскет 2013

Мнениеот Drunken_Master » 19 сеп 2013 14:43

Kamisha написа:''Тоз и той друг,държи си,да се пише в неговата тема и това е...''
Много ясно,че си държа след като вложих доста труд и време,за да я направя много по-интересна от яловата тема,която на всичкото отгоре бе пусната по-късно :!:
Относно 1/4-финалите всички са много завързани и аз хич не бих отписал с лека ръка украинците,но единственото,което е наистина важно в тях (за мен де) е Сърбия пак да детронира шпаньолците :!:

Труд и време ? Копирал си го от някой линк и си го сложил тук...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: ЕвроБаскет 2013

Мнениеот Kamisha » 20 сеп 2013 22:57

Няма какво да се обяснявам на разни пияни чорбари :twisted: Сигурно защото съм го копирал ми трябваше повече от седмица,за да направя темата,разбирачо :!:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: ЕвроБаскет 2013

Мнениеот Kamisha » 21 сеп 2013 00:12

Йеааааааа! 'Непобедимата Армада' е потопена в спираща дъха баскетболна драма ! Страхотен мач,невероятен Тони Паркър и заслужено ''петлите'' взеха своя сладък реванш от европейския първенец,опа грешка бившия европейски първенец :evil: Дано обаче не успеят да получат разплата и от ЛИТВА за поражението във 2-рата групова фаза...
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20210
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: ЕвроБаскет 2013

Мнениеот Drunken_Master » 21 сеп 2013 07:16

Пич язък,че си фен на Юве...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: ЕвроБаскет 2013

Мнениеот Kamisha » 08 окт 2013 08:23

Drunken,удариме доста лошо с това дето каза,че съм копвал темата,брат.Ядосах се,поизбруталях,за което се извинявам,а тъй като гледам сме за Юве,а и ти си за 2-рия след Селтикс тим когото адски много уважавам,без да му симпатизирам ;) Пак извинявай,брат,но и ти мисли преди да сипеш обвинения :!: Иначе да ти кажа много ме е яд,че ни взехте Белинели :@
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта