NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 15 фев 2018 23:46

Човек, личи ти яко, че си по-млад ...... днес НБА е пълна с всякакви европейци, даже от Финландия, Грузия, Латвия, Чехия и т.н. Хора като Марк Гасол, Дарио Шарич, Лаури Марканен, Никола Миротич, Дирк, Горан Драгич, Никола Йокич и т.н. са сред лидерите на отборите си ..... Богдан Богданович идва и още в първия си сезон получава ебати времето за игра ...... ти си нямаш на идея какво беше едно време ..... на Скоти Пипън му идеше да пребие Тони Кукоч за онзи победен кош срещу Никс, до такава степен се гледаше с пренебрежение на шепата бели европейци .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 16 фев 2018 00:06

Чакай,че искам да зачекна друга тема...
Тук има ли фенове на Ню Йорк Никс ? Кажете ми,как е възможно да имате коефициент на интелигентност сходен с поп-фолк певица ?
Имате човек,който е бил два пъти шампион с вас.Най-великият треньор в НБА за всички времена.Истинска легенда.Като президент драфтна играчи,като франчайз играчът Порзингис,Ернангомез,Ниталикина и Миндаугас.
Успя да задържи Кармело (което си е "нож с две остриета"),договори Лий,Роуз и Ноа.И с този състав Никс бяха "боксова круша" на Изток,а всичко живо обвиняваше Големият Фил.Той май трябваше да влиза от време на време и да вкарва кошове.Сега,след като го махнаха,виждам,че Никс са претенденти за титлата...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 18 фев 2018 11:48

Drunken_Master написа:Чакай,че искам да зачекна друга тема...
Тук има ли фенове на Ню Йорк Никс ? Кажете ми,как е възможно да имате коефициент на интелигентност сходен с поп-фолк певица ?
Имате човек,който е бил два пъти шампион с вас.Най-великият треньор в НБА за всички времена.Истинска легенда.Като президент драфтна играчи,като франчайз играчът Порзингис,Ернангомез,Ниталикина и Миндаугас.
Успя да задържи Кармело (което си е "нож с две остриета"),договори Лий,Роуз и Ноа.И с този състав Никс бяха "боксова круша" на Изток,а всичко живо обвиняваше Големият Фил.Той май трябваше да влиза от време на време и да вкарва кошове.Сега,след като го махнаха,виждам,че Никс са претенденти за титлата...


Нямаш си и на идея какво говориш,Фил искаше да разкара Мело(което беше добра идея),Роуз не е стария Роуз,договора и играта на Ноа са ташак,накрая се караха с КП.

Общо взето престоя на Фил в Никс,освен драфтването на КП,друго положително няма.
Той си взе кинтите.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 18 фев 2018 13:40

Аз много добре знам,какво говоря...
Кармело в състава си е "нож с две остриета",просто е страхотна ламя.Онзи ден го гледах срещу Кливланд.Вкара две-три тройки и се почна едно дуене,едно перчене и т.н. Този тип не може да е никакъв лидер на Никс...
Роуз и Ноа с контузиите си със сигурност не са,това което бяха,но Фил успя да доведе на Медисън Скуеър Гардън,може би най-доброто,което да е по-силите на Никс.Пробва се и за Хауърд,но го изпревариха...което не е чак толкова зле.
Освен драфтването на Кристапс ? Ами Ернангомез ? Ами Ниталикина ? Викаш и те не стават...
Я ми кажи,след като Джаксън беше уволнен,какво постигнаха Никс ? Те дори и не танкват.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 18 фев 2018 13:58

Drunken_Master написа:Аз много добре знам,какво говоря...
Кармело в състава си е "нож с две остриета",просто е страхотна ламя.Онзи ден го гледах срещу Кливланд.Вкара две-три тройки и се почна едно дуене,едно перчене и т.н. Този тип не може да е никакъв лидер на Никс...
Роуз и Ноа с контузиите си със сигурност не са,това което бяха,но Фил успя да доведе на Медисън Скуеър Гардън,може би най-доброто,което да е по-силите на Никс.Пробва се и за Хауърд,но го изпревариха...което не е чак толкова зле.
Освен драфтването на Кристапс ? Ами Ернангомез ? Ами Ниталикина ? Викаш и те не стават...
Я ми кажи,след като Джаксън беше уволнен,какво постигнаха Никс ? Те дори и не танкват.



Ами не мисля че престоя на Фил може да се определи като нещо друго освен провал,естествено не е виновен само той,като почнеш с президента та до Мело,като цяло от много време са си зле Никс.
Ернангомез вече не е при тях,плюс това не е нищо особено,Франки ме кефи,но за момента е само играч с потенциал.

Ако бяха оставили Фил какво щеше да стане?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 18 фев 2018 14:34

Момче,Уили Ернангомез е бъдещ All Star...Миналият сезон за 18 минути средно има 8.2 точки и 7.0 борби,а този за 9 минути - 4.4 точки и 2.0 борби.Раздава се и в защита.На фона на всички инвалиди в боята на Ню Йорк Никс си беше идеален,а ръководството го изпрати в Шарлът.Пак ще повторя - пълни кретени !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 19 фев 2018 12:02

All-star мача беше супер,имаше защита и желание за победа.
Краля над всички.
Реферите пак се осраха.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 19 фев 2018 12:08

Доста го хвалят тазгодишния мач на звездите. Ще взема и аз да го гледам, а се бях отказал, защото в последните години този мач се беше превърнал в цирк.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 19 фев 2018 17:58

As things started heading south for the Cavs in January, Wade was an instigator in the infamous team meeting Jan. 22, hours before they flew to San Antonio. Yes, Thomas was upset that Kevin Love went home with an illness before a 24-point loss to Oklahoma City had concluded on Jan. 20, and that he was not at practice the following day. But, sources said, it was Wade who first made an issue of it on Monday, challenging Lue to disclose where Love had been. Numerous players verbally attacked Love, who eventually explained his absence as part of a wide-ranging, heated discussion in which virtually no one was immune from criticism. Wade's name began to arise in trade discussions then, sources said. Days later, when Wade's agent Henry Thomas died, Heat president Pat Riley sought out Wade at Thomas' funeral to smooth over rough edges from their falling out when Wade left the Heat as a free agent in the summer of 2016, sources said. Altman said Wade was not traded because of the meeting, but because of fit. Lue wanted to give more playing time to younger players like Osman, and Altman wanted to afford Wade the choice to stay or go back to the Heat. Wade took the ticket home.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 24 фев 2018 14:46

Деандре Джордан е обявил имота си в Малибу за продажба,което е индикация, че почти сигурно напуска.
Кауай Ленърд пък изобщо не контактува с никой.Нито ръководство,нито съотборници.И тук е ясно...
Краля и той е пътник...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта