NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 24 яну 2018 10:54

Кузма президент. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 25 яну 2018 23:09

На Кливланд определено им трябва нов треньор.Някой, който да махне ДжейАр Смит от стартовата петица и ги научи да играят в защита.Върху Джеймс пада целият защитен натиск,а той не е от желязо.Айзея не трябва да играе с топката толкова,защото когато той разиграва нападението не върви.По-добре ЛеБрон да изпълнява тази функция.Шъмпърт ако е здрав,би вършил повече работа от Смит.Липсата на класен център също е проблем.Кевин Лав трябва да се върне на четворката,че с тази игра в защита,работата в боята е направо плачевна.Те дори и не правят нарушения,колкото да се опитат да спрат по-някакъв начин.
Спърс този сезон,при липсата на Ленърд се справят повече от фантастично.Кауай май ще отсъства до началото на Февруари,но медиите в САЩ гърмят,че имал спорове с ръководството и май щял да си бие камшика.На тези години Гасол и Джинобили правят чудеса.Отборът се крепи общо-взето на Олдридж.
На Селтикс пейката им е слаба.Иначе отлична игра на Ървинг,като се прибави и страхотният до този момент Тейтъм,който има отлична стрелба.Според мен им липсва типичен плеймейкър,защото Кайри си е стрелец.
Филаделфия май ги чака светло бъдеще със Симънс.Има страхотно баскетболно ай-кю,като си е "пасинг фърст" играч,но се раздава страхотно и в защита.Стрелбата му има нужда от тренировки,но скоро с Ембийд биха заформили страхотно дуо.
Торонто и Рокетс са приятните изненади този сезон.Между другото боят в съблекалнята на Клипърс не беше най-интересното от мача миналата седмица.Видяхте ли,какво причини Крис Пол на Теодосич ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 29 яну 2018 18:35

Очаква се Кливланд да разменят Айзея Томас, Тристан и пика дето имат от Бруклин за Деандре и Лу Уилямс... Сиреч - пълен риск за двама играчи с изтичащи договори, но в страхотна форма.
Става интересноооо...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 30 яну 2018 09:14

Ето една сделчица

Clippers send:
Blake Griffin (PF)
Willie Reed (C)
Brice Johnson (PF)

Pistons send:
Tobias Harris (F)
Avery Bradley (SG)
Boban Marjonovic (C)
2018 1st Round Pick 1
2019 2nd Round Pick
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 31 яну 2018 00:26

Бобан е MarjAnovic, а не MarjOnovic, дееби и тъпите янки. :mrgreen:

Иначе за мен Клипърс се преебават с тази сделка, пълна тъпотия. Най-вече имам предвид Грифин, тия не си струват трампата ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 00:58

Не е точно така.Клипърс най-вероятно ще "ребилдват",особено ако Джордан и Лу се озоват в Кливланд.Получиха два добри защитника,правещи по 15 точки средно,както и солиден пик.Грифин е податлив на контузии...Взимането му е "нож с две остриета" !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 31 яну 2018 01:03

Общо взето, вместо да загубят Грифин и CP3 за нищо, те се сдобиха с цял отбор и доста пикове. Този проект не им се получи, минават към следващия и това е.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 31 яну 2018 09:30

За каква защита от ЛеБрон изобщо говориме :?: Няколко мача го гледах тоя сезон и е пълно колче, с Тъндър пазеше най-гръбавия им играч, а не Джордж или Мело, които ги размазаха направо :lol: Тоя сезон Кливланд имат голми проблеми, основния от които е липсата на класен център. Лав не е център и няма да бъде, пича с хайдушкия мустак ( Адамс ) също ги размаза в мача с Тъндър ... Лав е крило със страхотна стрелба отдалече и от време на време може да пробива, но не е център. От друга страна ако махнат Айзея и докарат ДеАндре, ще имат як център и Лу може да им върти играта ... Тоя сезон не изглежда, че Кливланд ще играят на финалите от Изток, по-скоро бих заложил на "келтите" :roll: На Запад големия фаворит ГСУ ще срещне голяма конкуренция в лицето на Хюстън, както винаги Сан Антонио и според мен изненадата в плейофите може да са набиращите скорост Тъндър :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 31 яну 2018 22:54

Ще е скандално, ако тази година Хардън не спечели наградата за МВП. Просто представянето му е извън всякаква рамка. Интересно ми е дали ще прехвърли това зверско представяне и в плейофите. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 31 яну 2018 23:14

Хардън си пада малко като Уестбрук, лаком гъз и егоист, егото на тези хора е бая голямо и често поставят себе си и гоненето на лични статистики над общите интереси на отбора. Разбира се, подобна тенденция има при всяка звезда, но при тях е бая силно развито това. И въобще не съм убеден, че задължително Хардън трябва да стане МВП, само защото ще е вкарал най-много точки средно на мач, което очевидно си му е основната цел.

Един ЛеБрон, например, е много по-отговорен и полезен за отбора си играч от Хардън, при все, че и той не може да се "оплаче" от липса на его и гонене на личните си статистики.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта