NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ibonev
Мнения: 6
Регистриран на: 24 апр 2017 15:56
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот ibonev » 23 юни 2017 10:00

^ Изглежда интересен играч Томас Браянт , но реално ще е за трети център. Кузма и него го драфтнаха; Пелинка каза , че са го следили 2 години, което ме навява на мисълта, че минимум Лари Нанс ще изхвърчи. От цялата работа само да не пипат Zu-pac и Инграм.

В Чикаго хаоса е тотален. От мойте лични наблюдения Хойберг не е добър треньор откъм контролиране на играчите. Не съм запознат с кухнята на отбора, но втори пореден сезон се спекулира и явно има проблеми с играчите (по-миналия Джими беше казал, че трябва да е по-вокален ,а този цялата случка с Рондо).
Отделно GM-а им е от 8 години и мисля, че и там има нужда от промяна.

Потребителски аватар
iti
Мнения: 19
Регистриран на: 07 фев 2017 14:20
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот iti » 23 юни 2017 18:11

Като фен на Маями, останах малко учуден в първия момент като видях кой играч сме избрали. "Бам" Адебайо :shock: Момчето е наистина атлетично, енергично и с доста добра физика за НБА, но по-скоро е 5-ца, а там е Хасан Уайтсайд + Уили Рийд, който е много добър бекъп на Хасан. На отбора му трябва power forward (4) и логичния избор беше някой, който до някаква степен да покрие тази зона. По интервютата от днес на Пат Райли, доколкото разбрах ще го пробват за 4ка и в workout-a от 50 тройки бил вкарал 30. Според мен безмислен избор, но както се казва "in Pat we trust" и явно е замислил нещо интересно.

За Везенков, наистина много се радвам, че е избран от отбор, в който ще има възможност да поиграе. Дано да размисли и да остане в Бруклин, ако разбира се има възможност, и да започне още от тази година с тях. Влезнах във форума на "Мрежите" и останах изненадан колко позитивни коментари има за Алекс. Най-вероятно ще ходи на летния камп с новия си отбор и му пожелавам само успехи. 8-)

nghcvth
Мнения: 3510
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 23 юни 2017 21:42

Ужасен трейд на Булс, какво изобщо са си мислели...
Относно Джими Бътлър- човекът не само, че не е искал да напусне, дори днес четох на няколко места, как е отказал да отиде в Кавс, защото искал да остане с отбора си. След трейда агентът на Джими е казал, че познава дилъри на дрога, които имат по- голям морал от генералния мениджър на Булс. Но как да е, вярвам че с него Минесота най- после ще успеят да пробият до плейофите. Липсваше им един по- опитен и класен играч в състава. Зак Лавийн не е лош, но е по- скоро highlight reel. Доста хора плюват и играта му в защита. Крис Дън беше тотален флоп, а за финландеца предстои да видим.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 24 юни 2017 14:18

Потресен съм от трейда на Булс.
Джими Бътлър: Явно да си лицето на един отбор не означава нищо
Явно това, че бях определян за лицето на Чикаго Булс не е толкова хубаво нещо. Всички видяхте какво се случи и сега искам единствено и само да бъда баскетболистът на Минесота Тимбръуулвс. Единствената ми цел е да бъда полезен за новия си клуб и да побеждавам. Вече не искам да бъда въвличан в нищо подобно. Всички тези определения се оказват безмислени и не означават нищо, защото в даден момент всеки си тръгва по един или друг начин“, коментира Бътлър пред Chicago Sun-Times.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 24 юни 2017 15:38

nghcvth написа:Ужасен трейд на Булс, какво изобщо са си мислели...
Относно Джими Бътлър- човекът не само, че не е искал да напусне, дори днес четох на няколко места, как е отказал да отиде в Кавс, защото искал да остане с отбора си. След трейда агентът на Джими е казал, че познава дилъри на дрога, които имат по- голям морал от генералния мениджър на Булс. Но как да е, вярвам че с него Минесота най- после ще успеят да пробият до плейофите. Липсваше им един по- опитен и класен играч в състава. Зак Лавийн не е лош, но е по- скоро highlight reel. Доста хора плюват и играта му в защита. Крис Дън беше тотален флоп, а за финландеца предстои да видим.


Чикаго трейднаха Джими за жълти стотинки буквално,освен ако Лавайн не се развие сериозно,Дън си е пълнеж,финландето не е нещо изключително.

Минесота в защита ще са добре,обаче в атака ми се струва че нещата може да куцат.Рубио няма стрелба,Джими и Уигинс са сходен тип играчи и двамата под 50FG%,Тоунс ще е ключов.
На Запад,Клипърс и Юта може да са по-зле,ако си тръгнат CP3 и Блейк,и Хейуърд от Юта.
Няма да им е лесно на Минесота според мен.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 24 юни 2017 16:59

Любимият ми отбор в НБА Далас Маверикс избра от драфта това момче:
https://www.youtube.com/watch?v=d8SiHjWx2p8&t=115s
Доста добро и скромно момче. Надявам се да стане голяма звезда и да наследи Дирк. 8-)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот JohnnieWalker » 25 юни 2017 18:44

Минесота определено взеха най-добрия играч този драфт !

Направи ми впечатление избора на Сакраменто. За първи път от доста години не стават за таш*к !

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот kingofpop » 25 юни 2017 23:43

важно е дупките да излзиат в НБА, останалото са подробности :geek: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 27 юни 2017 14:20

Изображение
;ddd
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 28 юни 2017 20:34

Май днес ще има голямо бум:

Изображение

Изображение

Изображение

Освен това, Фил Джаксън напуска Никс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта