БК Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

БК Левски

Мнениеот ehh » 13 дек 2012 19:59

Не видях тема за баскетболния отбор, затова реших да открия тази. Преди малко Левски размаза Куманово с 103:66 и вече са с 9 точки на 3-о място, изоставайки от Галил и именно македонския отбор.
Друго ми е любопитно на мен. Днес Тити беше утвърден за национален треньор при мъжете, като в едно интервю заяви, че иска и Дечев за помощник (Дечев му е помощник и в отбора на Левски). Ако и Дечев се съгласи да работи в Националния, тогава някой знае ли, коя ще двойката треньори на Левски? Досега не съм прочел за спрягани имена.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Jamala
Мнения: 358
Регистриран на: 28 юли 2009 23:09
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот Jamala » 13 дек 2012 20:06

ehh написа:Не видях тема за баскетболния отбор, затова реших да открия тази. Преди малко Левски размаза Куманово с 103:66 и вече са с 9 точки на 3-о място, изоставайки от Галил и именно македонския отбор.
Друго ми е любопитно на мен. Днес Тити беше утвърден за национален треньор при мъжете, като в едно интервю заяви, че иска и Дечев за помощник (Дечев му е помощник и в отбора на Левски). Ако и Дечев се съгласи да работи в Националния, тогава някой знае ли, коя ще двойката треньори на Левски? Досега не съм прочел за спрягани имена.


Тити ще си е треньор и на Левски и на националите

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: БК Левски

Мнениеот santiliana » 13 дек 2012 20:27

Доколкото разбрах- Любо Минчев също ще му е помощник.
Не знам, може да ме упрекнете в това което ще кажа, но от край време твърдя, че Тити не е нито за национален, нито за треньор на Левски. За всичките му години, откакто се прави на спец в баскетбола, единствените му успехи бяха в периода 2002-2004 г. в Славия (тогава борческите пари бяха сериозно перо в "белия" баскетбол), както и за малко по времето на МТел и Владо Грашнов (лека му пръст), когато парите бяха като "шума". Но то, в онези времена, и някой от нас щеше да постигне същите успехи. Още повече, че зад гърба му стоеше голям треньор като Тони Божанков (също покойник). Но именно той вършеше основната дейност по воденето на тренировъчно-състезателния процес в отборите, където са били двамата. Иначе Папазов е един обикновен палячо, който започва да омръзва на аудиторията. То, заради такива като него, ни е и на този хал нивото...Едно бивше крупие в игрална зала на "Мултигруп", далавераджия и комбинатор- ще ми бъде треньор по баскетбол...
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: БК Левски

Мнениеот 1982 » 13 дек 2012 23:29

В Славия треньор беше Росен Барчовски, Тити президент, а спонсор ВИС-2. Годините бяха края на `90-те.

Иначе Тити наистина много обича баскетбола, но за треньор не става. За съжаление, в националния, с изключение на краткия престой на Пини Гершон, се редуват Барчовски и Тити. Сега като се издъни той, ще дойде пак Росен. :lol: :lol: :lol: И после обратното. :lol: :lol:

А Балканската лига е мега слабо турнирче, само ние и македонците се напъваме в него, гърци, сърби, черногорци и евреи участват с второразрядни тимчета. Истината е в Адриатическата лига, там са класните отбори.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот plamenst7 » 13 яну 2013 00:00

Някой знае ли защо баскетболния отбор играе в бели екипи, а сините са резервни?

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот ehh » 13 яну 2013 11:10

Мисля, че беше свързано с порядките в баскетбола. Гостите играят с титулярните си, а домакините с резервните си екипи.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот plamenst7 » 13 яну 2013 18:19

Не мисля, че е това, защото Левски винаги играе в домакинските си мачове в бяло, независимо с какъв екип играе съперника. Ето вчера срещу Лукойл, които играха в червено нищо не пречеши да си играят в синьо.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот ehh » 13 яну 2013 19:20

В интернет открих това
4.3.3 Отборите трябва да имат най-малко два комплекта униформи (екипи), като:

Отборът, поставен на първо място в програмата (отборът-домакин) носи фланелки в светъл цвят (за предпочитане – бели).
Отборът, поставен на второ място в програмата (отборът-гост) носи
фланелки в тъмен цвят.
Все пак, ако двата отбора се споразумеят, те могат да разменят цветовете на фланелките си.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
controller
Мнения: 602
Регистриран на: 26 ное 2009 16:23
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот controller » 13 яну 2013 19:44

Не знам каква радост и щастие е налегнало Тити целта на вчерашния мач беше днешното уволнение на Докузовски .Играчите на Лукойл си изпълниха заплануваното... Тодор Стойков - също ! 8-)
Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: БК Левски

Мнениеот daniel875 » 26 яну 2013 21:44

Треньорът на "Левски" никога не е струвал нещо. Днес се доказа за пореден път. Естествено, че Барчовски ще го победи. Човекът със сигурност разбира материята, докато Тити само вика като хамалин цял мач.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта