ЕП: България - Сърбия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 сеп 2017 01:40

deliorman2 написа:Не може подадените топки за атака към Соколов да са 35 за целият мач, а всички центрове (трима влезли в този мач) да имат общо 12 атаки!
Е това е разковничето. Тимовете в ТОП 6 на света, ползват центровете си при всяка 3-та топка.
А при контрите, това се случва в 50 % от случаите !
Но явно това не означава нищо за Пламен.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

rotamed
Мнения: 59
Регистриран на: 07 сеп 2013 00:10
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот rotamed » 01 сеп 2017 01:46

единствения, който има живец в погледа и интелекта да играе на високо ниво е Ники Николов, Йосифов е крайно депресиран, Пенчев прилича на девствен, Братоев има вид на малоумен- пребозало теле изобщо не става за разпределите и за лидер, Соколов има живец, но блъска малоумно без никаква мисъл- слаб интелект. Малко по-добре е Скримов , но липса на качества и самочуствие, Тео Тодоров и Салпаров средна класа за средняжки отбор. Като погледнеш изражението и самочуствието на сърбите- УАУ абсолютни пердета и непукисти играят все едно си казват- кой ние сме сърби никой не може да ни спре, не случайно редовно бият и Русия. Ето това е

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот Soulen » 01 сеп 2017 08:34

Абсолютни жалкари сме с извинение ! Може ли да водиш с 3 точки накрая на гейма и да го загубиш по такъв начин. Пълни помияри са нашите, а не знам с какъв акъл вдигаш на Соколов на важна точка. Тоя е пълно леке. Бях си казал, че няма да ги гледам тия, но ей го пуснах си последните 2 гейма. Единствените ми изгледани геймове за тази година ми бяха предостатъчни.

За мен не е проблем, че сме лимитирани от към качества, а това че няма желание и воля за победа.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот blue avalanche » 01 сеп 2017 09:21

rotamed написа:единствения, който има живец в погледа и интелекта да играе на високо ниво е Ники Николов, Йосифов е крайно депресиран, Пенчев прилича на девствен, Братоев има вид на малоумен- пребозало теле изобщо не става за разпределите и за лидер, Соколов има живец, но блъска малоумно без никаква мисъл- слаб интелект. Малко по-добре е Скримов , но липса на качества и самочуствие, Тео Тодоров и Салпаров средна класа за средняжки отбор. Като погледнеш изражението и самочуствието на сърбите- УАУ абсолютни пердета и непукисти играят все едно си казват- кой ние сме сърби никой не може да ни спре, не случайно редовно бият и Русия. Ето това е

Като погледнеш изражението и самочуствието на сърбите- УАУ абсолютни пердета и непукисти играят все едно си казват- кой ние сме сърби никой не може да ни спре,

Сърбите са така във ВСЕКИ аспект от живота!!! Не само във волейбола. ;)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот NOMER14 » 01 сеп 2017 09:32

THE G.A.M.E написа:
deliorman2 написа:Не може подадените топки за атака към Соколов да са 35 за целият мач, а всички центрове (трима влезли в този мач) да имат общо 12 атаки!
Е това е разковничето. Тимовете в ТОП 6 на света, ползват центровете си при всяка 3-та топка.
А при контрите, това се случва в 50 % от случаите !
Но явно това не означава нищо за Пламен.

За да ползваш центровете, трябва да имаш идеално посрещане, за да кацне топката на главата на разпределителя.
Стига сте плюли Соколов. Ако имахме още един висок отляво на мрежата, друго щеше да е. Пенчев колко пуснати топки направи(подари). Да сте видели сърбите една пусната топка за целия мач? Онова ниско дебело сръбче последните неудобни топки всичките ни ги напраска, не си позволи едно пускане да направи. Отборът ни е нисък и нехомогенен. Това се реалностите.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот phd » 01 сеп 2017 10:28

Уау, при победа и 20 мнения не можеш да събереш, но при загуба - ехее, ще стигнат над сто....

Отборът ни няма психика, няма устойчивост. Всеки го знае. От години. И Григор Димитров няма. И Кобрата няма. И Веско Топалов няма. И нацията, с изключение на единици, няма. Спортистите ни са като мнозинството, подтиснати, комплексирани, или невярващи във възможностите си или пък в следващия момент до неузнаваемост напомпани, но никога балансирани, спокойни и методични. Най-добрата ни позиция е, когато нямаме отдавна никакъв успех и с юруш и късмет спечелим нещичко, както футболистите ни снощи. Но щом има някакви очаквания - забравете, това или е прекалено тежък товар, или пък прекаленото самочувствие ни праща обратно в трета глуха. И следва окайване и други тегоби на "малкия човек". Разбира се, феновете (медиите, колегите, познатите от кръчмата) с удоволствие те дозакопават, обявявайки те за некадърен. До следващия мач.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот ogrizko » 01 сеп 2017 10:37

phd написа:Уау, при победа и 20 мнения не можеш да събереш, но при загуба - ехее, ще стигнат над сто....

Отборът ни няма психика, няма устойчивост. Всеки го знае. От години. И Григор Димитров няма. И Кобрата няма. И Веско Топалов няма. И нацията, с изключение на единици, няма. Спортистите ни са като мнозинството, подтиснати, комплексирани, или невярващи във възможностите си или пък в следващия момент до неузнаваемост напомпани, но никога балансирани, спокойни и методични. Най-добрата ни позиция е, когато нямаме отдавна никакъв успех и с юруш и късмет спечелим нещичко, както футболистите ни снощи. Но щом има някакви очаквания - забравете, това или е прекалено тежък товар, или пък прекаленото самочувствие ни праща обратно в трета глуха. И следва окайване и други тегоби на "малкия човек". Разбира се, феновете (медиите, колегите, познатите от кръчмата) с удоволствие те дозакопават, обявявайки те за некадърен. До следващия мач.

+10 000

И аз това смятам ...Рубльов момчето няма 20г. още направо размаза наш Гришо откъм психика, играеше си до последно и изобщо не му пукаше. Сърбите и те винаги са имали самочувствие и играят като за последно. Не знам защо, но нашите спортисти винаги се насират яко като стане напечено. Единствено Стоичков е голямото изключение. Тодор Енев беше първи при младежите ...защо ли не проби при мъжете?! Оправдания много ....ама сигурно пак заради мисленето! Много смотано племе сме българите, изключително смотано и много се нервя! Отделни хора има дето стават за нещо, но като цяло, като нация и манталитет сме за окайване...
Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот rmfan5 » 01 сеп 2017 11:00

parvanoff написа:
Eminem написа:Нямат манталитет за нещо наистина голямо, ама това е проблем на цялата ни нация.

Проблемът на нацията ни наистина е манталитетът, но не този на волейболистите... А този на всички писали мнения след този мач с редки изключения... Аман от критикари, които не могат да оценят постиженията на никого в тази държава. Същото е с волейболистите, същото е с Гришо и с почти всички спортове, и спортисти... Отдавна не пиша тук, а само чета и то все по-рядко. Някак си и взех да се примирявам с този манталитет на българина. Но това тук е прекалено. Страшно интелигентен и добронамерен човек като Пламен Константинов едва ли не е изгонен с тояги. Колко слаб бил Цецо Соколов... Това са признати хора в цял свят, но не и от нашите супер специалисти сред българските фенове. Срам ме е и е страшно тъжно това. Не се отнася само за волейбола и спорта-така е във всички сфери на обществения живот. Ужасен манталитет, заради който ще се затрием и като нация. Не разбирам хората, които защитават хора като Радо Стойчев и Матей Казийски, които като тях не разбраха, че националният отбор не е на Данчо Лазаров, а на България и българите-същото се отнася за всички спортове. Който е против Лазаров да организира протести, а не да бойкотира националният отбор. Затова и поздравявам всички тези момчета, които дават, колкото могат да прославят държавата ни по всички точки на планетата и ми се иска да не обръщат внимание на хейтърите, което обаче за съжаление е невъзможно... Според мен проблемът ни откакто гледам волейбол почти винаги е бил в разпределителя, но и това е в реда на нещата-все пак сме едно джудже спрямо някои държави на световната карта. И затова трябва да ценим такива успехи-все пак сме в топ 8 в Европа. Достатъчно е да си зададем въпросът дали икономически сме така? Или по население? Или по манталитет? Ясно е, че тези негативни хора няма никога да се усетят, но за мен е ужасно това, което прочетох последните няколко страници...


Добре бе дай щото са признати,никой гък да не казва,Соколов от няколко години играе ужасно и проваля важни точки една след друга...........

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот phd » 01 сеп 2017 11:42

Честно казано, мъчно ми е за такива като Ники Николов и Салпаров, които най-вероятно няма да са в национала повече и така и нищо не спечелиха, а поколението им никак не беше лошо. А пък и те самите винаги са играли със себераздаване и не са се поддавали толкова на типичните падове на самочувствието в отбора.
И за Пламен ми е тъпо, защото съм сигурен, че искаше да направи нещо, но.......

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Сърбия

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 сеп 2017 11:44

NOMER14 написа:За да ползваш центровете, трябва да имаш идеално посрещане, за да кацне топката на главата на разпределителя.
Напълно съм съгласен, колега, но На'ще и при перфектно посрещане 80 % от топките ги играят в краищата на мрежата. :|
Лично снощи забелязах в поне 3-4 ситуации при контри, че сърбите си ни чакаха в краищата, а топката е идеална на Братоев, той е близо до мрежата... И пак вдига на Цецо, Пенчеви или Скримов.
Още от времето на Любо Ганев и Владо Николов, съперниците ни знаят, че важните топки ги даваме на диагоналите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта