ЕП: България - Финландия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Финландия

Мнениеот Udoji90 » 30 авг 2017 21:30

Изобщо не са били силни финландците. Дори напротив, още от първите разигравания си личеше, че са доста посредствен отбор. Единствено заради големия брой наши глупави грешки мачът изглеждаше равностоен в първите 2 гейма. В последните 2 вече играхме по начина, по който трябва да играем винаги. Дано това се пренесе и в утрешния мач. Малко ме притеснява дали Виктор е ОК, макар че Гоцев се включи силно. Най-вероятно няма да мога да гледам двубоя с комшиите, но дано ги надвием.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЕП: България - Финландия

Мнениеот 1982 » 30 авг 2017 21:35

rebelheartous написа:Много силни до момента финландците. "Специалистите" дали имат да кажат нещо по въпроса? :oops:


Много бърза да разгромиш специалистите, ама накрая май ..... се изложи. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕП: България - Финландия

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 авг 2017 21:42

И в другата тема го писах - Тръгне ли ни сервиса, момчетата се отпускат и в атака, а като играят без напрежение, направо летят.
Вярно е, че Финландия не са мерило, но и друг път сме ги виждали нашите, като им тръгне сервиса, какво правят и срещу бразилци, руснаци, сърби и т.н.

Та, това е според мен - яко блъскане и трябва да разбием посрещането на комшиите, от там блока си знае работата.
Междудругото, Гоцев днес май завърши със 100 % в атака. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта