Аржентина- България световна лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот Eminem » 19 юни 2017 03:01

Бяхме трагични и заслужено няма да продължим напред.
Само със Скримов + центровете, не става.
Пламен да обяснява защо пусна Сеганов!

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот organzata » 19 юни 2017 03:09

Колкото Хубчев ще обясни защо пусна малкия перукан!Отдавна съм спрял да гледам каквото и да е участие на българи,сингъл или колективно,не си струват нервите просто.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот Eminem » 19 юни 2017 03:15

Аз не разбрах кой отбор се бори за продължаване и кой е предпоследен. Вижте с какво настроение играха аржентинците и с какъв дух. Нашите играха така, сякаш този мач е наказание. Какво беше това бездушие ?
Искаха ли да играят на финалите ? Явно не.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот sandi74 » 19 юни 2017 08:07

Незнам защо се вайкате толкова много при положение че сме гола вода.Само с късмет и сметки не става.Слаби сме и някои късметлийски победи явно сериозно са ви заблудили а истината е че този отбор не става за абсолютно нищо и не струва и пукната пара.Аржентина ги направи на луди на 2 пъти,Канада се изгаври с тях насред Варна а вие лаици искате тези бездарници и мекерета да играят на финалите :idea: :shock: :o :? Не стига че сме гола вода ами и Пламен обърка няколко мача че и сметки прави срещу кого да играем исрещу кога да се скатаваме.Е няма такъв смях.9-тото място е максимума на тази циркова трупа и сбирщайн дружинка от бездарници и сметкаджии с криви сметки.Ама как ни размазаха аржентинчетата,направо се накефих на макс.Факт.България не е била никога световна волейболна сила и никога няма да бъде.Просто сме за пълнеж и с адски много късмет и блабоприятно стечение на обстоятелствата се вземали по някой медал от различни първенства и турнири.Никога не сме били и няма да бъдем сред наистина големите в този спорт-Бразилия,Куба,Русия,Италия,Сърбия,Полша,Холандия,САЩ,дори една Испания която стана европейски шампион.Нашите клетници са посредствено отборче което служи за развлечение на наистина големите в този спорт.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот Sinite ot Sofia » 19 юни 2017 09:31

Няколко въпроса към иначе уважавания от мен Пламен: Защо Тошко Скримов е на пейката? Соколов абониран ли е за полето? И кога последния ще изиграе на ниво някой важен мач? Какво прави този Самунев/ов в националния отбор?
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2017 09:55

Мда, за съжаление предчувствията ми се оказаха верни. Не издържах да го гледам по нощите, ама явно съм си спестил малко нерви. Крив съперник са ни и това е, а от много сметки може би заслужено изгоряхме.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот loko1 » 19 юни 2017 10:56

Бихме половината отбори дето са на финал, а паднахме от Аржентина, явно трябва психика за този отбор.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот brat domingo » 19 юни 2017 13:08

Не исках да пиша по време на мача, за да не изпадам в излишна емоция, а да се опитам на сутринта да бъда по-обективен..

От години твърдя, че най-слабият ни елемент е сервиса. От всички водещи отбори ние сме тези, които стоят най-зле по този показател. Вчера имаме поне 20 директни грешки от сервис. Отделно 90 % от изпълненията не затрудниха по никакъв начин посрещането на противника, което в съвременния волейбол (още повече когато отсреща е и разпределител от класата на Де Чеко) е равносилно на подарена точка. Видя се добре, че 10% добре изпълнени сервизи веднага доведоха до наши точкови серии и всъщност ни позволиха да се позадържим горе-долу в мача, поне за определени периоди.
Когато имаме ден на сервис, бием Бразилия/Русия.
Когато нямаме ден, падаме от Канада и прочие отбори, които ако не са слабаци, поне са като цяло доста под нивото ни.
Ако съм на мястото на Гибона, до европейското ще тренирам само сервис.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юни 2017 18:39

Eminem написа:Аз не разбрах кой отбор се бори за продължаване и кой е предпоследен. Вижте с какво настроение играха аржентинците и с какъв дух. Нашите играха така, сякаш този мач е наказание. Какво беше това бездушие ?
Искаха ли да играят на финалите ? Явно не.

И аз след първите няколко минути от началото на двубоя се питах тия работи.
Не може отбор играещ за нищо, да има повече хъс от тима играещ за класиране на финалите.
Отпадането е добре дошло за играчите и треньорите, предполагам ще имат повечко почивка преди да ги съберат за Европейското.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Аржентина- България световна лига

Мнениеот Eminem » 19 юни 2017 21:26

THE G.A.M.E написа:
Eminem написа:Аз не разбрах кой отбор се бори за продължаване и кой е предпоследен. Вижте с какво настроение играха аржентинците и с какъв дух. Нашите играха така, сякаш този мач е наказание. Какво беше това бездушие ?
Искаха ли да играят на финалите ? Явно не.

И аз след първите няколко минути от началото на двубоя се питах тия работи.
Не може отбор играещ за нищо, да има повече хъс от тима играещ за класиране на финалите.
Отпадането е добре дошло за играчите и треньорите, предполагам ще имат повечко почивка преди да ги съберат за Европейското.

Явно по време на мача, са правили план за почивките си.
Абсурдно е, че Аржентина показа повече борба.
Не ми е за загубата, а за начина, по който загубиха.
Срещу Сърбия 2013, в мач за трето място, също не показаха нужното желание и мотивация, а уж бяха тръгнали за медал.
Не искам да ги критикувам, но не мога да приема тази апатия снощи.

Аз не съм оптимист за ЕП, адски много проблеми имат. Сервисът ни е смешен от години, едва ли за няколко седмици ще го променят. Поне да си подобрят защитата и контраатаката, а Цецо да си оправи формата.

А Пламен беше длъжен да смени Соколов, наистина понякога прави нелогични неща.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта