Канада-България световна лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Канада-България световна лига

Мнениеот organzata » 11 юни 2017 00:55

Що си хабите нервите и гледате тези манекени!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Канада-България световна лига

Мнениеот Eminem » 11 юни 2017 01:10

organzata написа:Що си хабите нервите и гледате тези манекени!

Объркал си подфорума. Манекените ги търси в един друг спорт.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Канада-България световна лига

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 11 юни 2017 10:17

Eminem написа:
organzata написа:Що си хабите нервите и гледате тези манекени!

Объркал си подфорума. Манекените ги търси в един друг спорт.

+1 :) Волейболът и нашите волейболисти са единствени от колективните спортове, които ни представят от добре до отлично (това се границите според мен) по света и поддържат това ниво редица години, независимо от смяната на поколенията. :) Винаги съм твърдял и сега ще го напиша пак: единствените, които нашите не могат да бият (ако противниците играят сериозно), са отборите на Бразилия и Русия.
Що се отнася до "другия спорт" - футбола и футболистите - имахме едно единствено талантливо поколение, което успя да се реализира - през 1994 година. Имаше и други, разбира се, например в края на 60-те години, но те по една или друга причина (най-вече, защото не можеха да играят в големи клубни отбори на Запад) не успяха...
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Канада-България световна лига

Мнениеот Eminem » 11 юни 2017 13:01

Captain Stottlemeyer написа:
Eminem написа:
organzata написа:Що си хабите нервите и гледате тези манекени!

Объркал си подфорума. Манекените ги търси в един друг спорт.

+1 :) Волейболът и нашите волейболисти са единствени от колективните спортове, които ни представят от добре до отлично (това се границите според мен) по света и поддържат това ниво редица години, независимо от смяната на поколенията. :) Винаги съм твърдял и сега ще го напиша пак: единствените, които нашите не могат да бият (ако противниците играят сериозно), са отборите на Бразилия и Русия.
Що се отнася до "другия спорт" - футбола и футболистите - имахме едно единствено талантливо поколение, което успя да се реализира - през 1994 година. Имаше и други, разбира се, например в края на 60-те години, но те по една или друга причина (най-вече, защото не можеха да играят в големи клубни отбори на Запад) не успяха...

Факт, както обичат да казват.

Към това, искам само да кажа, че волейболните условията тук, спрямо другите държави, са трагични.

Колкото до Русия - зависи в какъв период ще ги хванем. Миналата седмица ги обърнахме от 2:0 за тях, в Русия. Играха напълно сериозно, просто отборът им е нов и им трябва време.
Победата ни е значима, за мен. Но да...като цяло, голяма сила са и не можем да се мерим с тях.
Бразилия пък винаги са с много силен и сработен отбор. Волейболът им е в кръвта.
Не можем да ги хванем в лош период. :)


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта