Добруджа е шампион на България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Добруджа е шампион на България!

Мнениеот защо » 11 апр 2016 12:28

dunavfc написа:Е, не ви ли е ясно, защо всички инвестират в футболът !? Просто това е спортът, който вълнува 90 % от хората в България, всичко друго се радва на засилен интерес само, когато има някакви успехи. Нали ви е ясно, че ако волейбола е на нивото на баскетболът ни, ще го очаква и същият интерес от хората !? Да не давам пък и пример на какво внимание би бил футболът ни, ако имаше успехите на волейболът ни...

Ей, един непълен член си написал и той е на грешното място, за сметка на това пълните и те са на грешните места 4 пъти от 6. Ако беше футболист, един път щеше да забиеш топката с крак, а не с ръка и то па щеше да е в грешната врата. :lol: Не че е много важно, това е малоумно правило, ама понеже Кашчей Граматик ти е градски, та те така! :) Иначе исках да ти кажа, че ако волейболът беше на нивото на баскетбола, интересът хич нямаше да е същия, баскетболът е много по-интересен и атрактивен. И сега на баскетболните мачове ходят повече хора, не гледай как е на финала. В Монтана волейболистите играеха в една заличка на стадиона, която събира 150-200 човека, по случай тазгодишното представяне се преместиха в голямата зала в града, където досега се разпореждаше еднолично женският отбор по баскетбол.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Добруджа е шампион на България!

Мнениеот dunavfc » 12 апр 2016 00:04

Никога не съм имал претенции, че съм граматически грамотен, нито пък съм разбирал, защо грамотността, трябва да се обсъжда, когато се води някакви дискусия, която няма, ама абсолютно нищо с това...Пет пари не давам за това малоумно и безсмислено правило, което не виждам да има никакво друго значение, освен да усложнява българският език.
Колкото по темата, мисълта ми беше, че просто футболът ( дано да съм уцелил членът ) винаги ще се радва на интерес, ако ще да е на нивото на Малта, докато при другите спортове, нещата си зависят най-вече от това, дали имаме успехи или не.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Добруджа е шампион на България!

Мнениеот защо » 12 апр 2016 10:21

dunavfc написа:
Колкото по темата, мисълта ми беше, че просто футболът ( дано да съм уцелил членът ) винаги ще се радва на интерес, ако ще да е на нивото на Малта, докато при другите спортове, нещата си зависят най-вече от това, дали имаме успехи или не.


При първия опит си го уцелил члена, ама що ти требваше да питаш, колкото и поетично да звучи въпросът... :lol: Не е така със спортовете, колко пъти си виждал деца да играят баскетбол и колко - волейбол. Баскета си е популярен, а и по-атрактивен за гледане. Баща ми ми е разправял, че някога са играели освен футбола волейбол, борели са се, та към тия спортове има някакъв остатъчен интерес, а на хандбал или самбо и световни шампиони да станем, няма да се трогне почти никой.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Добруджа е шампион на България!

Мнениеот TSHABALALA » 13 апр 2016 09:28

Когато става дума за професионален спорт не знам кой е най-евтиния от футбол, волей и баскет. Но когато си дете футбола е най-евтиния и простия и чистия, а точно в детска възраст човек се зарибява и вече като поотрасне почва да следи дадения спорт. Затова е най-масов и почти никой не го еня за баскета и волея и останалите шитни, които като цяло са аутсайдерски спортове.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта