Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в Баку

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот sandi74 » 17 юли 2015 22:46

bayern_munchen написа:
sandi74 написа:
papimed написа:А аз съм напълно убеден, че авторът е абсолютно болен мозък и спешно трябва да се лекува!

Не е болен,просто умствения му багаж липсва а това вече е нелечимо. :!: :idea: Нека авторчето на спам темичката не се напъва да разсъждава,не му се отдава.Факт,неоспорим факт при това. :idea: :mrgreen:

Не ми и трябва, аз съм доказано ниво и интелект, хората са ме признали, професията и образованието говорят достатъчно, ти не може и да си мечтаеш да достигнеш до този капацитет.

Капацитет може да си само и единствено в нужника :idea: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот Neron » 17 юли 2015 22:57

И Русия легна на господарите си от Иран...
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Captain Stottlemeyer

Мнениеот Странджата » 17 юли 2015 23:05

Не че нещо, но между двете уши е точно носът :)
Иначе момчето казва, че е капацитет (обем, вместимост) - значи е празно все още, така че да не му се сърдим, а со кротце и со благо (другото е за после) да го пълним :). Та в този ред на мисли наистина полегнахме - като ни пребиха от бой, както писаха в медиите, треньорът даде почивка на отбора. А никой не почива, без да си полегне. Значи момчето е право, но се е изразил несвързано - както се казва, в текстът му има много празнини, пропадания, и затова не всеки го е разбрал :). Да не му се сърдим - пак казвам, а да бдим дали има потенциал да запълни капацитета си :)

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот bayern_munchen » 17 юли 2015 23:19

Както казах, аз съм ПРИЗНАТ, а вас кой ви е признал, похвалете се, вие сте...няма с какво нали.

Потребителски аватар
aleksandrov77
Мнения: 2385
Регистриран на: 26 авг 2014 01:32
Skype: ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
Местоположение: Стадион "Петровски" , Санкт Петербург

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот aleksandrov77 » 17 юли 2015 23:21

Авторе, напълно се съгласявам с теб, че легнахме на Германия и Франция!
Не е нужно човек да е голям специалист, за да види очевидната липса на желание за победа срещу Германия и Франция! А все пак е ФИНАЛ! Няма как да си позволим да скачаме на господарите !
Правилно е отбелязал автора, че е абсурд да бъде вписано в историята на Европейските игри БЪЛГАРИЯ като първия носител на златните медали!
Правилно си отбелязал, че Англия, Франция и Германия са господарите в ЕС, н си пропуснал факта ,че са командвани от Вашингтон и Тел Авив!
ВПЕРЁД ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот Eminem » 17 юли 2015 23:26

И Бразилия ли легна на Франция ? А ? Дори да сме с титулярния състав, пак не можем да бъдем сигурни, че ще победим Германия. А в Баку бяхме с резервния, а те с титулярния.
В момента Франция е доста по-добър отбор от нас. По-добри са от нас в абсолютно всеки един елемент.
Вие сте ненормалници и не знам защо тази тъпа тема още седи.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот Странджата » 18 юли 2015 01:02

А бе те и освидетелстваните и те са признати, а и най-много държат на това :). Ама признат, признат, но чак като Александров не си :)

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот diplomat » 18 юли 2015 01:43

Това е "капацитет" с нов ник. :lol: :lol: Той сам си го призна. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот DANS » 18 юли 2015 04:38

Полягането беше в едни други времена!

Още си спомням, как Левски(ЛС) полегна в чест на ВОСР, на 7-ми ноември в "Кривой рог"
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот runnersa » 20 юли 2015 08:35

bayern_munchen написа:Както казах, аз съм ПРИЗНАТ, а вас кой ви е признал, похвалете се, вие сте...няма с какво нали.

От кого и в каква сфера? Осветли малко непросветените ни мозъци! Ние да сме писали кой ни е признал а ти самия не казваш кой тебе те е признал а пишеш само една дума с големи букви... Малко абстрактно не мислиш ли??? Всеки един от нас може да напише думата признат с уголемени букви но едва ли всеки е такъв... Бъди малко по - конкретен да можем да ти се възхитиме!
А между другото Господарите ли те накараха да си за Байерн Мюнхен или този път нямат пръст в това???


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта