Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в Баку

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в Баку

Мнениеот bayern_munchen » 17 юли 2015 21:13

Убеден съм, че на финала в Азербайджан легнахме на Германия. Не е нужно да си голям специалист, за да видиш, че играха с нежаление за победа на финала. Същото съм убеден и за един от другите господари - Франция. Публична тайна е, че Англия, Германия и Франция са господарите на ЕС. Те получават най-много субсидии от всички държави членки на ЕС. И някак си не се връзваше България да е първия шампион на Европейските игри, друго си е да се казва Германия - първи шампион на Европейските игри, нали!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот sandi74 » 17 юли 2015 21:20

По-слабите и неможещи винаги намират оправдания.Факт.И Германия и Франция ни биха абсолютно заслужено и закономерно а ти че си лаик и не разбираш от никакъв спорт е неоспорим факт. :mrgreen: 8-) :lol:

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот sirakov77 » 17 юли 2015 21:26

Пич, хайде не се вкарвай във филми, а ? Ти изобщо гледа ли мачовете? Сега обясни и защо Германия ни смачка с 3-0 в Баку преди финала? Просто в Баку всички отбори бяха там с вторите си отбори, така да се каже, само Германия се отказа от световната лига за да играе на игрите с най-доброто с което разполагат. Най-логичното нещо беше те да спечелят турнира и това се случи!!! За мача с Франция................... ти изобщо гледа ли го, та те ни смачкаха? Сигурно и Бразилия им е легнала и то в Бразилия, ама разбира се то тях ги е страх от новият световен ред! Май забрави, че французите нямат загубен мач! Стига филми, гледайте в реалността все пак имахме контузени основни състезатели, със сигурност с Цецо Соколов и Тодор Скримов в състава щяхме да изглеждаме по различен начин, а и не забравяйте че това е волейбол, много е важно как ще ти тръгне играта, тук има и много психология не е като при футбола!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 юли 2015 21:53

bayern_munchen написа:Убеден съм, че на финала в Азербайджан легнахме на Германия. Не е нужно да си голям специалист, за да видиш, че играха с нежаление за победа на финала. Същото съм убеден и за един от другите господари - Франция. Публична тайна е, че Англия, Германия и Франция са господарите на ЕС. Те получават най-много субсидии от всички държави членки на ЕС. И някак си не се връзваше България да е първия шампион на Европейските игри, друго си е да се казва Германия - първи шампион на Европейските игри, нали!

Ех Мунхен, Мунхен... :o Ако беше поне малко по-интелигентен и образован, вместо да си чоплиш носа (където поне има нещо, за разлика от пространството между двете ти уши, което е празно) щеше да направиш една бърза справчица (става за минута-две) и да установиш, че Германия (взимам нея за пример) дава повече в ЕС, отколкото взима... 8-)
"Бюджет и финансиране
Колко средства внася и получава Германия?
Финансовите вноски на държавите членки в бюджета на ЕС се разпределят справедливо според възможностите. Колкото по-голяма е икономиката на страната, толкова повече плаща тя, и обратно. Чрез своя бюджет ЕС не се стреми да преразпределя богатството, а да се съсредоточи върху нуждите на всички европейци като цяло.
Данни за финансовите отношения на Германия с ЕС през 2013 г.:
• Общ размер на предоставените от ЕС средства — 13,056 млрд. евро
• Общ размер на предоставените от ЕС средства като процент от германския БНД — 0,47%
• Обща вноска на Германия в бюджета на ЕС — 26,125 млрд. евро
• Вноска на Германия в бюджета на ЕС като процент от нейния БНД — 0,93% "

http://europa.eu/about-eu/countries/mem ... htm#goto_3

Обратен е случаят с България - нашата годишна вноска е около 400 милиона евро, а получаваме като субсидии 1 (един) милиард. Чети, дърварче Мунхен, чети... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот bayern_munchen » 17 юли 2015 22:04

Кое подкрепя тезата ми защо легнахме на Германия и защо трябва точно госпадарите от Германия ДА СА ПЪВВИЯ ШАМПИОН НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ИГРИ!

Потребителски аватар
papimed
Мнения: 20
Регистриран на: 07 авг 2013 08:16
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот papimed » 17 юли 2015 22:11

А аз съм напълно убеден, че авторът е абсолютно болен мозък и спешно трябва да се лекува!

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот bayern_munchen » 17 юли 2015 22:15

papimed написа:А аз съм напълно убеден, че авторът е абсолютно болен мозък и спешно трябва да се лекува!

В България никой не може да те излекува. Всички са пишман доктори, купени дипломи, тате плащал на времето, преписвачи, двойкаджии и лентяи, та кой точно ще ме излекува. Ако искаш ми плати лечението в Германия, там има шансове. Ще ми бият точните качествени коктейли, немско качесто и ще си я карам без много нерви поне.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот sandi74 » 17 юли 2015 22:19

papimed написа:А аз съм напълно убеден, че авторът е абсолютно болен мозък и спешно трябва да се лекува!

Не е болен,просто умствения му багаж липсва а това вече е нелечимо. :!: :idea: Нека авторчето на спам темичката не се напъва да разсъждава,не му се отдава.Факт,неоспорим факт при това. :idea: :mrgreen:

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот bayern_munchen » 17 юли 2015 22:22

sandi74 написа:
papimed написа:А аз съм напълно убеден, че авторът е абсолютно болен мозък и спешно трябва да се лекува!

Не е болен,просто умствения му багаж липсва а това вече е нелечимо. :!: :idea: Нека авторчето на спам темичката не се напъва да разсъждава,не му се отдава.Факт,неоспорим факт при това. :idea: :mrgreen:

Не ми и трябва, аз съм доказано ниво и интелект, хората са ме признали, професията и образованието говорят достатъчно, ти не може и да си мечтаеш да достигнеш до този капацитет.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Легнахме на господарите на финала в Европейските игри в

Мнениеот Libera » 17 юли 2015 22:29

bayern_munchen написа:
sandi74 написа:
papimed написа:А аз съм напълно убеден, че авторът е абсолютно болен мозък и спешно трябва да се лекува!

Не е болен,просто умствения му багаж липсва а това вече е нелечимо. :!: :idea: Нека авторчето на спам темичката не се напъва да разсъждава,не му се отдава.Факт,неоспорим факт при това. :idea: :mrgreen:

Не ми и трябва, аз съм доказано ниво и интелект, хората са ме признали, професията и образованието говорят достатъчно, ти не може и да си мечтаеш да достигнеш до този капацитет.


Малии, и как такъв ДОКАЗАН интелект с ниво седи в някакъв форум в петък вечер и сере малоумни теми? Аз пък имам потекло назад до Юлий Цезар и то говори достатъчно, а ти само може да си мечтаеш да го достигнеш.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта