СЛ: България - Белгия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

volimpartizan
Мнения: 9
Регистриран на: 17 юни 2015 11:28
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот volimpartizan » 09 юли 2015 17:04

ninjata написа:
volimpartizan написа:
Тик-Так1892 написа:Първо да кажа,че пожелавам спортен късмет на нашите момчета и успех в срещата с Белгия,която на този етап е най-важната.Не бива да допускаме грешката от мача с Турция в Азербайджан,макар и Белгия да е по-класен тим от турците.Проблеми в отбора са много,Скримов няма да играе,а Ники Пенчев,Теодор Тодоров,Жеков,Гоцев са под въпрос... от друга страна се алармира за напрежение в отбора и негодувание срещу някакъв италианец,който отговаря за физическата им подготовка,който пък от друга страна бил много силно подкрепян от Пламен Константинов и ме притеснява,да не стане някоя българска работа.Надявам се страховете ми да не се оправдаят и да спечелим срещу Белгия.
Моят СТАРТОВ СЪСТАВ:Жеков,Салпаров,Йосифов,Николай Николов,Николай Пенчев,Тодор Алексиев,Владимир Николов
Имам огромни резерви към успеваемостта на Алексиев и Николов,но на този етап след контузиите на Скримов и Цветан Соколов по-добър вариант в състава няма.Милушев е доста неубителен,а Ж.Желязков и Чернкокожев явно не са дорасли и Пламен предпочете опита.

Гарантирам ти по добра успеваемост и на Тошко Алексиев,и на Владо Николов с друг разпределител/например Г.Братоев/.Всички прилични успехи през последните 7-8 години са с разпеделител Братоев.Треньора ни обаче по гръб не пада.

Я кажи какви ни са успехите с Братоев през последните 8 години.

Финалът кога е?


Първия финал от 35 години,полуфинала на олимпиадата в Лондон/сегашния разпределител се отказа.Бих му простил,ако е по-добър,но не е/.Не съм мениджър на Братоев да го защитавам,но той е с класи над останалите.Самия Константинов не беше от най-лесните и колегиални играчи,но това не пречеше години наред да е от полза на националния отбор.

Финала е в събота от 20.45:България-Франция 1:3

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот RedeviL » 09 юли 2015 17:19

За мен Жеков е много по-голяма класа от Братоев- лично мнение.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот RedeviL » 09 юли 2015 17:25

А и след разделянето на отбора много ясно се вижда, че формата му е по-добра.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот dido1302 » 09 юли 2015 18:04

Ботевъ Пловдивски написа:С два читави центрове сме само - Вики и Ники, но въпреки това вярвам в победата! Мачкайте, Лъвове :!: 8-) Аз малко по-късно ще дера наживо гърло за Лъвиците! :)


Ох, и лъвиците ни са едни страшни. По-скоро котета. Темата за женския отбор е също интересна, ако искаш можем да я коментираме в общата тема.

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2058
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот Isco » 09 юли 2015 19:27

Победа за нашите момчета.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот ninjata » 09 юли 2015 19:38

volimpartizan написа:Първия финал от 35 години,полуфинала на олимпиадата в Лондон/сегашния разпределител се отказа.Бих му простил,ако е по-добър,но не е/.Не съм мениджър на Братоев да го защитавам,но той е с класи над останалите.Самия Константинов не беше от най-лесните и колегиални играчи,но това не пречеше години наред да е от полза на националния отбор.

Финала е в събота от 20.45:България-Франция 1:3

Значи за последните 8 години имаме само 2 успеха?

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юли 2015 10:32

3 - 0 или 3 - 1 в наша полза.

Предвиждам проблеми в 1-2 гейма, но си мисля, че въпреки контузиите, сме класа-две над белгийците.
В този мач, ако загубим, ще е поради наша вина, щото Гостите нямат сили на този етап, за победа над тим като Нашият.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот radoslav_rashkov » 10 юли 2015 12:34

Силен отбор. Ако върви - 3:1 за нас, ако не - ще съм доволен и на 3:2 за нас.
Изображение

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот dido1302 » 10 юли 2015 15:59

Хора явно никога не сте гледали Белгия, за да сте толкова категорични в оценките си. В момента са ни абсолютно равностойни, като добавим и че не ги броят за фаворити заради домакинството ни, дори са с предимство пред нас.

PS Няколко пъти написах, че резултата е 3 на 0 за нас само в нечии болни мозъци, които никога не са гледали Белгия или по-точно не са гледали цял наш мач.
Последна промяна от dido1302 на 10 юли 2015 18:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ: България - Белгия

Мнениеот TodorT » 10 юли 2015 18:13

Не можем да организираме добре контрите и имаме проблеми. Блокът не прави директни точки, но рядко атаката им не докосва пръстите ни. Просто не сме ефективни при контрите.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта