СЛ: България - Аржентина

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот siniq_fen » 05 юли 2015 11:23

Най-добре да повикат Вальо
Само Левски!

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот radoslav_rashkov » 05 юли 2015 13:03

Не съм привърженик на Братоеви. Избора е правилен за мен.
Изображение

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот dido1302 » 05 юли 2015 22:15

Не разбрахте, ли че трябва да няма никакви други здрави играчи, за да повика Пламен някой от Братоеви. Той неколкократно вече и тази и миналата година показа, че не ги харесва и няма да разчита на тях докато той е треньор. В не едно интервю намекна, че те не спазват треньорските указания и непрекъснато импровизират, а това не му харесва. За това и ги пробута на Желязков. А и ако бяха толкова добри близнаците единият нямаше да е твърда резерва в скромния френския Аячо, докато другия играе в Монтана.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19114
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот TodorT » 05 юли 2015 22:32

Георги Братоев бе избран за най-добър разпределител в СЛ и на Олимпиадата в Рио. Вальо Братоев не е резерва с Аячо. Освен това направиха добри мачове в Баку и бяха лидери на отбора. Причините Пламен да не ги вика са изцяло лични. Вижда се, че Станислав Петков не е на ниво. В момента играем с резервите срещу Аржентина. Пенчев с лед на крака, Теди Тодоров беше с лед на носа, а сега е откаран в болница след удара в лицето. Изглеждаше разбит нос, но явно щабът се притеснява за нещо по-сериозно. Счупен нос си личи веднага, а щом е откаран в болница, значи може и да имат някакви съмнения. Отделно Жеков се хвана за бедрото и напусна игра. Дано няма нищо сериозно. За мен лично Вальо Братоев е по-добър от Ст. Петков, а Гошко Братоев превъзхожда Жеков.... най-малкото е по-добър от Манчев и заслужава да е в състава за финалите за сметка на Манчев.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот NOMER14 » 05 юли 2015 22:39

TodorT написа:Георги Братоев бе избран за най-добър разпределител в СЛ и на Олимпиадата в Рио. Вальо Братоев не е резерва с Аячо. Освен това направиха добри мачове в Баку и бяха лидери на отбора. Причините Пламен да не ги вика са изцяло лични. Вижда се, че Станислав Петков не е на ниво. В момента играем с резервите срещу Аржентина. Пенчев с лед на крака, Теди Тодоров беше с лед на носа, а сега е откаран в болница след удара в лицето. Изглеждаше разбит нос, но явно щабът се притеснява за нещо по-сериозно. Счупен нос си личи веднага, а щом е откаран в болница, значи може и да имат някакви съмнения. Отделно Жеков се хвана за бедрото и напусна игра. Дано няма нищо сериозно. За мен лично Вальо Братоев е по-добър от Ст. Петков, а Гошко Братоев превъзхожда Жеков.... най-малкото е по-добър от Манчев и заслужава да е в състава за финалите за сметка на Манчев.

Не знам дали може да ги извика вече близнаците, но трябва.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот dido1302 » 05 юли 2015 22:42

TodorT написа:Георги Братоев бе избран за най-добър разпределител в СЛ и на Олимпиадата в Рио. Вальо Братоев не е резерва с Аячо. Освен това направиха добри мачове в Баку и бяха лидери на отбора. Причините Пламен да не ги вика са изцяло лични. Вижда се, че Станислав Петков не е на ниво. В момента играем с резервите срещу Аржентина. Пенчев с лед на крака, Теди Тодоров беше с лед на носа, а сега е откаран в болница след удара в лицето. Изглеждаше разбит нос, но явно щабът се притеснява за нещо по-сериозно. Счупен нос си личи веднага, а щом е откаран в болница, значи може и да имат някакви съмнения. Отделно Жеков се хвана за бедрото и напусна игра. Дано няма нищо сериозно. За мен лично Вальо Братоев е по-добър от Ст. Петков, а Гошко Братоев превъзхожда Жеков.... най-малкото е по-добър от Манчев и заслужава да е в състава за финалите за сметка на Манчев.


За теб лично може и да е така, но не решаваш ти, а Пламен. А той вече показа, че няма да разчита на тях. Аз също не виждам с какво могат да ни бъдат полезни Братоеви, когато няма толкова контузии.За мен лично нито Георги, нито Валентин бележат каквото и да е развитие с напредване на годините.Това, че Георги е бил най-добър разпределител в Рио не означава нищо. Ако беше толкова изпъкнал с игра нямаше да играе след това във втородивизионни руски отбори като Тюмен, Нижневартовск и Харков, който почти фалираха и накрая в Монтана. Виж сега заради множеството контузии могат и да бъдат повикани, защото са записани в разширения състав за Световната лига.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот 1982 » 05 юли 2015 23:14

TodorT написа:Георги Братоев бе избран за най-добър разпределител в СЛ и на Олимпиадата в Рио. Вальо Братоев не е резерва с Аячо. Освен това направиха добри мачове в Баку и бяха лидери на отбора.


Пародийният турнир в Баку няма как да е мерило за каквото и да било.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот Eminem » 05 юли 2015 23:28

Егати каръка, почти цял отбор се контузи. Вървеше им сервиса и това беше решаващо. Вижда се, че Скримов и Пенчев са незаменими.
Колкото до братята. Жеков е по-слаб от Георги. Градинаров е по-слаб от Вальо.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот rmfan5 » 06 юли 2015 07:39

Олимпиадата в Рио е другото лято момчета. :mrgreen:



За мача,кофти че и в двата дни се наложиха принудителни смени заради контузии.


Аржентина ми се струват по-удобен съперник от Канада,ако евентуално преодолеят Франция.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЛ: България - Аржентина

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 юли 2015 09:56

dido1302 написа:За мен лично нито Георги, нито Валентин бележат каквото и да е развитие с напредване на годините.

Кажи честно. :roll: :shock:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта