Кралев направи немислимото и върна Казийски в националния

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Кралев направи немислимото и върна Казийски в национални

Мнениеот radoslav_rashkov » 01 юли 2015 16:05

drvasko98 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
drvasko98 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
honda написа:... Матей Казийски и в момента е между най-добрите волейболисти в света и разбира се ,че има място в националния отбор,но за да се завърне според мен трябва първо да бъдат попитани треньора и играчите дали искат М.Казийски да се завърне в отбора. Аз не съм уверен ,че отговора е "да". Малко трудно мога да си представя в един отбор Матей Казийски, от една страна, Владо Николов и Цветан Соколов от друга и за капак Пламен Константинов като треньор от трета.

+1 :) Тук е заровено кучето! :!: Да не стане така, че Казийски да се върне в отбора, а останалите - треньори и играчи да го напуснат... 8-)


И защо трябва да го напускат другите?

Може би защото не харесват името Матей!?... :roll: (На тъп въпрос - тъп отговор). :lol: Сериозно: Опитай се сам да си отговориш... 8-)


Не мога, защото не ми стига ум. Затова питам


Не вярвам волейболистите да имат проблем с Матей. Както не вярвам, че отбора има "умствения капацитет" и "морала" на форума на Гонг.бг. И добре, че е така. А ако наистина са такива, да се запишат в детската градина всичките.
Изображение

tweeg
Мнения: 7
Регистриран на: 15 май 2013 23:43
Контакти:

Re: Кралев направи немислимото и върна Казийски в национални

Мнениеот tweeg » 02 юли 2015 11:53

Не забравяйте, че волейболът е колективен спорт и психиката на всеки играч както и атмосферата в отбора са от по-голямо значение отколкото техническите качества на един състезател.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта