СЛ: Канада - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Санди74
Мнения: 326
Регистриран на: 19 авг 2013 23:08
Skype: sandi74

Re: СЛ: Канада - България, 02:10ч.

Мнениеот Санди74 » 13 юни 2015 12:27

d

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България

Мнениеот dido1302 » 13 юни 2015 12:36

paro24 написа:
dido1302 написа:След победите над хлапетата от Куба пак потекоха лигите на някои хора и почнаха да наричат нашите лъвове и тн и да обясняват как само волейбола е още жив у нас и като ни бият два пъти канадците и пак същите тези хора ще наричат волейболистите ни мишлета, жени и какво ли още и ще обясняват как волейбола ни е умрял. Това се нарича раздвоение на личността и е диагноза, но доста хора с това заболяване си пишат по форумите свободно. Ако се окаже, че Канада ни обрули дали ще сме пак нещастници, както след първия мач във Ботевград.

Мача е в 2.10 часа българско време.Някой не е смятал правилно.


В цялото ти мнение няма нищо вярно, даже и часа на мача.
Относно волейболистите, чисто физически винаги ще имаме добри волейболисти, първенството ни може да е слабо, но се работи с млади състезатели,
ЦСКА имат сериозна школа и в двете нправления мъже и жени, другите отбори заради безпаричието също минаха на млади български играчи,
това ще е за добро. България винаги ще е в 10-ката на света, каквито и спадове да има.
Относно мача прави впечатление огромното израстване на Пенчев, невероятното посрещане на Салпаров,
Градинаров също бе много добър.


В кое няма нищо вярно. Часа си беше 2.10. И не съм ли прав, че след всяка загуба винаги се намират някои да обясняват какви мишоци са нашите и как Данчо и Любо са затрили волейбола ? Искаш ли да те бомбардирам с подобни коментари да се убедиш. Просто сме такива. След победа ги вдигаме до небето, след загуба ги смазваме. Ще кажеш, че трябва да сме световни шампиони и да нямаме нито една загуба.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България, 02:10ч.

Мнениеот Eminem » 13 юни 2015 12:50

Браво, добър обрат. Правилото за мрежата според, което не е нарушение ако я докоснеш в долната част, беше по-доброто правило за мен.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЛ: Канада - България, 02:10ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 юни 2015 18:12

Продължава да впечатлява желанието, с което играят На'ще, въпреки че на практика, няма за какво да се напрягаме.
Можеби искат да изхвърлят Канада от финалната четворка, ще видим.

Аржентина до колкото разбрах, също играят с подмладен състав и няколко дебютанта, но можеби ако се класират за Варна, ще дойдат с най-доброто.
Трудно е да се каже в момента, кой е по-сложен съперник измежду Канада и Аржентина.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България, 02:10ч.

Мнениеот Eminem » 13 юни 2015 21:05

Канада и Аржентина са си разменили по една победа. Канада е победила чисто, докато Аржентина с 3:2
Аржентина имаше много технични нападатели и това ни беше големият проблем срещу тях. Сега не знам с какъв състав са и каква им е играта.
Канадците пък тази сутрин показаха много добра игра в защита.
Не трябва да се забравя Франция. Не са в трудна група и не съм ги гледал, но имаха много добър отбор. Ако са го запазили и са надградили, за мен те ща са основният ни съперник.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България, 02:10ч.

Мнениеот NOMER14 » 13 юни 2015 23:36

Eminem написа:Не трябва да се забравя Франция. Не са в трудна група и не съм ги гледал, но имаха много добър отбор. Ако са го запазили и са надградили, за мен те ща са основният ни съперник.

Нгапет е голямата им звезда, но е непостоянен.

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България

Мнениеот Тик-Так1892 » 14 юни 2015 00:51

Според мен е по-добре да се опитаме да класираме Аржентина.Някой може ли да ми обясни регламента обаче?Гледам,че в нашия поток има 3 групи,от които трябва да излезнат 1 и 2 отбор,след това как се разпределят мачовете за финалите във Варна?А и пише полуфинали,финали?Как ще стане това при наличието на 6 класира ли се отбора?Даже ако се класираме 3-ти стават 7.. сигурно преди това има някакви мачове.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България

Мнениеот Eminem » 14 юни 2015 01:25

Тик-Так1892 написа:Според мен е по-добре да се опитаме да класираме Аржентина.Някой може ли да ми обясни регламента обаче?Гледам,че в нашия поток има 3 групи,от които трябва да излезнат 1 и 2 отбор,след това как се разпределят мачовете за финалите във Варна?А и пише полуфинали,финали?Как ще стане това при наличието на 6 класира ли се отбора?Даже ако се класираме 3-ти стават 7.. сигурно преди това има някакви мачове.

Завършилите на първо място отбори от група C, D и Е ще са на финалите във Варна. С нас стават 4 отбора - полуфинал и финал

Тик-Так1892
Мнения: 1021
Регистриран на: 15 юли 2014 22:58
Skype: ................
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България

Мнениеот Тик-Так1892 » 14 юни 2015 10:41

Eminem написа:
Тик-Так1892 написа:Според мен е по-добре да се опитаме да класираме Аржентина.Някой може ли да ми обясни регламента обаче?Гледам,че в нашия поток има 3 групи,от които трябва да излезнат 1 и 2 отбор,след това как се разпределят мачовете за финалите във Варна?А и пише полуфинали,финали?Как ще стане това при наличието на 6 класира ли се отбора?Даже ако се класираме 3-ти стават 7.. сигурно преди това има някакви мачове.

Завършилите на първо място отбори от група C, D и Е ще са на финалите във Варна. С нас стават 4 отбора - полуфинал и финал

Ааа,аз мислех,че два отбора отиват напред,мерси. :))
п.с На този етап това са Канада,Франция и забележете Белгия.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: Канада - България

Мнениеот dido1302 » 14 юни 2015 12:14

Тик-Так1892 написа:
Eminem написа:
Тик-Так1892 написа:Според мен е по-добре да се опитаме да класираме Аржентина.Някой може ли да ми обясни регламента обаче?Гледам,че в нашия поток има 3 групи,от които трябва да излезнат 1 и 2 отбор,след това как се разпределят мачовете за финалите във Варна?А и пише полуфинали,финали?Как ще стане това при наличието на 6 класира ли се отбора?Даже ако се класираме 3-ти стават 7.. сигурно преди това има някакви мачове.

Завършилите на първо място отбори от група C, D и Е ще са на финалите във Варна. С нас стават 4 отбора - полуфинал и финал

Ааа,аз мислех,че два отбора отиват напред,мерси. :))
п.с На този етап това са Канада,Франция и забележете Белгия.


Какво има да забелязват. Белгия е един от най-прогресиращите отбори в европейски и световен мащаб и това се вижда отдавна. Имат изключителна школа и страхотни таланти. Не случайно най-добрия блокировач в италианското първенство белгиеца Симон Ван Де Вуурде ще играе на есен в Тренто при Радо Стойчев. Ами с играчи като Кевин Клинкенберг, Матийс Верханеман, Питер Верхеес, Йолан Кокс, Хендрик Тюрлинкс е съвсем логичен прогреса на Белгия и в най-скоро време ще им бъдем редовни абонати и ще си ни бият за норматив. Не знам дали няма да ни бият и довечера в Баку - ние имаме и опитни играчи, но техните млади са доста по-стабилни от нашите млади. А за мен Франция е кандидат номер 1 да спечели дивизията във Варна, като миналата година заради подценяване изпуснаха Австралия.Който си мисли, че в момента ние сме фаворит срещу Франция, значи грам не вдява от волейбол.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта