СЛ: Куба - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот Eminem » 06 юни 2015 21:15

dido1302 написа:Не, защо да са се подвели. И Световната лига не носи кой знае какви точки освен. Много точки носят спечелване на световно първенство или световна купа. В Баку също ще се дават точки, много от отборите ще играят с най-доброто. Ще видим ние как ще се представим с комбинация от млади и опитни играчи.

Не знам колко точки ще се дават, но ако са минимални и няма да имат голяма тежест, СЛ е по-пристижния турнир.


Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот TodorT » 07 юни 2015 00:44

Руснаците са ми много странни. Играят с Мороз на диоагонала, а Павлов и Михайлов ги няма. Сивожелез липсва, Мусерский го няма, Апаликов е контузен, Гранкин отсъства. Странното е, че всички тези бяха в състава за Лигата, но ги няма сега. А и с изключение на Павлов не са в отбора за игрите в Баку. Не мога да разбера защо не играят. Иначе за Игрите сме в група с Германия, Италия, Русия + още 2 отбора и мисля, че първите 4 излизат. :roll:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот Eminem » 07 юни 2015 01:14

+ Белгия и Словакия. На игрите могат да се пращат юношите. За тях ще е добра възможност, а и треньорите да видят на какво ниво са. Не виждам друг смисъл от този турнир ако няма голяма тежест за олимпиадата.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот Eminem » 07 юни 2015 13:23

И с резервите ги ударихме.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот dido1302 » 07 юни 2015 13:39

И младите центрове Краси Георгиев и Мартин Палийски днес се включиха много добре, но заслуга затова имаше и Жоро Манчев, който умело дирижираше играта и разигра всички играчи. Вижда се, че Милушев допуска доста грешки, но и той ще влезе в ритъма на другите, а и е единствен диагонал в момента в Световната лига. И Манчев и Агонцев четат отлично играта. Надявам се, да им се дават повече шансове и на двамата дори и когато Жеков пак е на линия, защото с Андрей вече сме до болка известни на всички.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот TodorT » 07 юни 2015 16:36

dido1302 написа:И младите центрове Краси Георгиев и Мартин Палийски днес се включиха много добре, но заслуга затова имаше и Жоро Манчев, който умело дирижираше играта и разигра всички играчи. Вижда се, че Милушев допуска доста грешки, но и той ще влезе в ритъма на другите, а и е единствен диагонал в момента в Световната лига. И Манчев и Агонцев четат отлично играта. Надявам се, да им се дават повече шансове и на двамата дори и когато Жеков пак е на линия, защото с Андрей вече сме до болка известни на всички.

Аз също съм приятно изненадан от разпределителите ни! Освен Агонцев и Манчев, имаме и Жеков и Братоев! Първите двама показват супер игри и разнообразие, но им липсва опит. Хубаво е, че повиквателната им съвпада с това, че сме домакини и в това турне зад океана ще е много полезно за състава. Няма напрежение, а целта е да се обиграят момчетата и Пламен да си направи сметка кой би му свършил работа по-натам през сезона. Силен мач днес за центровете ни, а също и за Ст. Петков! Краси Георгиев има много добър сервис! Дани Милушев нещо цикли и аз все по-силно се надявам Боян да се включи в подготовката за Европейското.

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЛ: Куба - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юни 2015 17:49

И на мен ми харесаха новите играчи, но не бива да се правят изводи от тези два двубоя срещу тази слаба формация на Куба.

Допадна ми най-много начинът, по-който измъкнахме последните два гейма, след като изоставахме.
Добра концентрация при сервисите на Скримов и Милушев.
Направихме и доста блокади, за което центровете ни заслужават похвала.
Но Георгиев и Палийски бяха сравнително колебливи в атака, но това е нормално с оглед на това, че на практика направиха дебют за Националния.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта