Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Кашчей » 04 сеп 2014 21:15

Ботевъ Пловдивски написа:
mozart написа:А така, сега какво стана? 5 000 000 държавна пара за частен проект. Бива ли така? Зa едни може за други не. А залата в Пазарджик? А колодрумът в Разград? А стадионът в Карлово? Как е възможно това... ;)!
Мога да продължа с цитатите, но е глупаво!
Честито за залата!


Проектът отдавна не е частен. Построеното до момента е откупено от Община Пловдив.


Община Пловдив, преди 2-3 години не отпусна 200 000 лева за спортни площадки в града, а сега е откупила проект за 24 милиона-любопитно 8-)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 сеп 2014 21:33

mozart написа:Позволих си да направя една аналогия с парите отпуснати за нашия стадион. Стадионът в Разград също е общински и никога не е бил частна собственост! Намираш аналогията нали?
Сещате ли се какъв вой до небесата се надигна преди 6-7 месеца? Помните сигурен съм. Пак казвам дано този път завършат залата, както и тази в Русе, както и в Ямбол и във Варна!


Има една разлика. Стадионът се ползва от "Лудогорец", а залата ще е за пловдивчани. Не знам на стадион "Лудогорец" да са се организирали каквито и да е други прояви, освен футболни мачове. Не ме разбирай погрешно, не искам да се заяждам, дано построите стадион 4-та категория, хубаво е да има повече модерни спортни съоръжения. Но се надявам, когато се построи, той да се ползва и за нещо друго, освен за футболните мачове на "Лудогорец". Иначе не виждам какъв ще е интереса на общината.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 сеп 2014 21:36

Кашчей написа:Община Пловдив, преди 2-3 години не отпусна 200 000 лева за спортни площадки в града, а сега е откупила проект за 24 милиона-любопитно 8-)


Спортните площадки са чудесно нещо за жителите на града, но нямат рентабилност. Залата би имала по-голяма такава, ето параметрите на сделката от 2012 г.:

В края на месец март Община Пловдив официално откупи Колодрума от колоездачното дружество „Цар Симеон" срещу сумата от 7,8 млн. лева. Новата зала трябва да разполага с до 12 000 места и колоездачна писта.

На колоездачното дружество ще бъдат предоставени безвъзмездно за 10 години 280 кв.м площ със съблекални, бани и стаи за допинг контрол. „Цар Симеон" ще придобие и 50% от правото на строеж на хотелска част, но само при условие, че тя бъде реализирана в следващите пет години.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=956462
Изображение Изображение

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот DarkPsy » 04 сеп 2014 21:57

Кашчей написа:
Ботевъ Пловдивски написа:
mozart написа:А така, сега какво стана? 5 000 000 държавна пара за частен проект. Бива ли така? Зa едни може за други не. А залата в Пазарджик? А колодрумът в Разград? А стадионът в Карлово? Как е възможно това... ;)!
Мога да продължа с цитатите, но е глупаво!
Честито за залата!


Проектът отдавна не е частен. Построеното до момента е откупено от Община Пловдив.


Община Пловдив, преди 2-3 години не отпусна 200 000 лева за спортни площадки в града, а сега е откупила проект за 24 милиона-любопитно 8-)


Доказал си многократно, че мисленето не е силната ти страна. Хайде сега пак помисли каква точно глупост написа.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Кашчей » 04 сеп 2014 22:03

DarkPsy написа:
Кашчей написа:
Ботевъ Пловдивски написа:
mozart написа:А така, сега какво стана? 5 000 000 държавна пара за частен проект. Бива ли така? Зa едни може за други не. А залата в Пазарджик? А колодрумът в Разград? А стадионът в Карлово? Как е възможно това... ;)!
Мога да продължа с цитатите, но е глупаво!
Честито за залата!


Проектът отдавна не е частен. Построеното до момента е откупено от Община Пловдив.


Община Пловдив, преди 2-3 години не отпусна 200 000 лева за спортни площадки в града, а сега е откупила проект за 24 милиона-любопитно 8-)


Доказал си многократно, че мисленето не е силната ти страна. Хайде сега пак помисли каква точно глупост написа.


Глупостта е, че сумата беше 2 милиона, а неглупостта е, че Общината, в лицето на общинските съветници ги отказа и гласува против!
След като го е откупила Община Пловдив този проект, на какво е разчитала, за да го завърши?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот mozart » 04 сеп 2014 22:06

Ботевъ Пловдивски написа:
mozart написа:Позволих си да направя една аналогия с парите отпуснати за нашия стадион. Стадионът в Разград също е общински и никога не е бил частна собственост! Намираш аналогията нали?
Сещате ли се какъв вой до небесата се надигна преди 6-7 месеца? Помните сигурен съм. Пак казвам дано този път завършат залата, както и тази в Русе, както и в Ямбол и във Варна!


Има една разлика. Стадионът се ползва от "Лудогорец", а залата ще е за пловдивчани. Не знам на стадион "Лудогорец" да са се организирали каквито и да е други прояви, освен футболни мачове. Не ме разбирай погрешно, не искам да се заяждам, дано построите стадион 4-та категория, хубаво е да има повече модерни спортни съоръжения. Но се надявам, когато се построи, той да се ползва и за нещо друго, освен за футболните мачове на "Лудогорец". Иначе не виждам какъв ще е интереса на общината.

А стадионът в Разград за кого е? За бургазлии? И залата и стадионът са необходими, за това спор няма. Пак питам обаче, защо като се отпуснаха пари на Разград за стадиона имаше такъв вой? Явно сме бръгнали на някои до просълзяване. Извинявам се за офтопика!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот 1982 » 04 сеп 2014 22:10

Стига се оправдава, кренвирш, ега го гръмнат зализания престъпник и да се свършва с изкуственото ви проектче.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Кашчей » 04 сеп 2014 22:11

1982 написа:Стига се оправдава, кренвирш, ега го гръмнат зализания престъпник и да се свършва с изкуственото ви проектче.


С риск да ме баннат, но това е мнение на завършен простак!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот 1982 » 04 сеп 2014 22:13

Искаш ли да ми разкажеш как е забогатял Киро Парахода, непростако ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Кашчей » 04 сеп 2014 22:18

1982 написа:Искаш ли да ми разкажеш как е забогатял Киро Парахода, непростако ??


Както е забогатял сигурно и Черепа, или пък титаните, Илия Павлов..., но аз не прочетох от други такива желания за смърт. Само вие и левскарите искате смъртта на Ганчев и Домусчиев, защото пречат на гениалните ви грандомански усилия да направите нещо в България!
Струва ми се, че по правилата на форума би трябвало да почиваш известно време, но те май не важат за такива, желаещи нечия смърт?!?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта