Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
evernazion
Мнения: 221
Регистриран на: 26 авг 2013 10:31
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот evernazion » 04 сеп 2014 15:34

При тази голяма разгъната площ ,нали се сещате , колко ще е разликата между цената на висящ покрив и този с два пилона ? Все пак това е частен проект и финансирането е ограничено , а пари се отпуснаха след , като носе
щата конструкция бе готова !

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот DarkPsy » 04 сеп 2014 16:18

Вярно е , че залата не е от най-добрите архитектурни постижения, но по първоначален проект беше предвидена за колодрум. В последствие решиха да е мултифункционална. А какво по-хубаво от това да гледаме волейбол в Пловдив.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 сеп 2014 16:36

matador1 написа:Предпочитам да оправят стадионите.


Стадионите са си стадиони, залите - зали. Аз предпочитам да има нови и от двете. Обичам да гледам футбол, но обичам и волейбол, и баскет, даже и Европейско, че защо не и Световно по колоездене на писта ще гледам с удоволствие в тази зала ;) . Разположението й също е добро - доста е близо до Центъра, наблизо(до нея) има 3-4 автобусни спирки и минават доста линии. Мисля, че ще си я пълним редовно :) .
Изображение Изображение

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот DarkPsy » 04 сеп 2014 16:50

Ботевъ Пловдивски написа:
matador1 написа:Предпочитам да оправят стадионите.


Стадионите са си стадиони, залите - зали. Аз предпочитам да има нови и от двете. Обичам да гледам футбол, но обичам и волейбол, и баскет, даже и Европейско, че защо не и Световно по колоездене на писта ще гледам с удоволствие в тази зала ;) . Разположението й също е добро - доста е близо до Центъра, наблизо(до нея) има 3-4 автобусни спирки и минават доста линии. Мисля, че ще си я пълним редовно :) .


Аз пък силно се надявам и концерти да се организират.

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот soccerav » 04 сеп 2014 17:37

DarkPsy написа:Вярно е , че залата не е от най-добрите архитектурни постижения, но по първоначален проект беше предвидена за колодрум. В последствие решиха да е мултифункционална. А какво по-хубаво от това да гледаме волейбол в Пловдив.

Екстериора на залата е уникален по рода си, не вярвам някъде другаде по света да има такава. Залата е перфектна, не е като тази в Русе с която някои я сравняват. Онази мяза на космически кораб. Единственото което е кофти около залата са всички треволяци и храсти, който е минавал от там знае за какво говоря. :)

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Кашчей » 04 сеп 2014 20:05

soccerav написа:
DarkPsy написа:Вярно е , че залата не е от най-добрите архитектурни постижения, но по първоначален проект беше предвидена за колодрум. В последствие решиха да е мултифункционална. А какво по-хубаво от това да гледаме волейбол в Пловдив.

Екстериора на залата е уникален по рода си, не вярвам някъде другаде по света да има такава. Залата е перфектна, не е като тази в Русе с която някои я сравняват. Онази мяза на космически кораб. Единственото което е кофти около залата са всички треволяци и храсти, който е минавал от там знае за какво говоря. :)


А вашата сигурно прилича на кораб, плаващ по Марица 8-)
Всъщност нашата и да я завършат до края на годината, или поне до средата на следващата, никой няма да ни даде ЕП по някакъв спорт, дори и заради пейзажа около залата.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 сеп 2014 20:46

soccerav написа:Единственото което е кофти около залата са всички треволяци и храсти, който е минавал от там знае за какво говоря. :)


Тотев е обещал да се погрижи ;) (най-вероятно ако ГЕРБ се върнат на кормилото)
"Община Пловдив пък ще подсигури 2,5 милиона лева за инфраструктурата около залата- паркинги и озеленяване", каза още кметът.


http://plovdivnews.bg/index.php?option= ... &Itemid=88
Изображение Изображение

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот mozart » 04 сеп 2014 20:59

А така, сега какво стана? 5 000 000 държавна пара за частен проект. Бива ли така? Зa едни може за други не. А залата в Пазарджик? А колодрумът в Разград? А стадионът в Карлово? Как е възможно това... ;)!
Мога да продължа с цитатите, но е глупаво!
Честито за залата!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 сеп 2014 21:07

mozart написа:А така, сега какво стана? 5 000 000 държавна пара за частен проект. Бива ли така? Зa едни може за други не. А залата в Пазарджик? А колодрумът в Разград? А стадионът в Карлово? Как е възможно това... ;)!
Мога да продължа с цитатите, но е глупаво!
Честито за залата!


Проектът отдавна не е частен. Построеното до момента е откупено от Община Пловдив.
Изображение Изображение

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Завършват Спортната зала в Пловдив, ще искаме Евроволей`2015

Мнениеот mozart » 04 сеп 2014 21:10

Ботевъ Пловдивски написа:
mozart написа:А така, сега какво стана? 5 000 000 държавна пара за частен проект. Бива ли така? Зa едни може за други не. А залата в Пазарджик? А колодрумът в Разград? А стадионът в Карлово? Как е възможно това... ;)!
Мога да продължа с цитатите, но е глупаво!
Честито за залата!


Проектът отдавна не е частен. Построеното до момента е откупено от Община Пловдив.


Позволих си да направя една аналогия с парите отпуснати за нашия стадион. Стадионът в Разград също е общински и никога не е бил частна собственост! Намираш аналогията нали?
Сещате ли се какъв вой до небесата се надигна преди 6-7 месеца? Помните сигурен съм. Пак казвам дано този път завършат залата, както и тази в Русе, както и в Ямбол и във Варна!
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта