СЛ:Русия-България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 14 юни 2014 16:22

Хубав гейм-21:11.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 14 юни 2014 16:28

25:15 и 3:0 за братска Русия.Честито на победителите.Само можем да сме доволни че ни пожалиха защото спокойно можеха да ни отнесат на по 6-7 точки във всеки гейм в днешният мач.Спосибо ребята.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 юни 2014 16:45

Два са мъжките волейболни отбори в света, които не са за нашата уста лъжица - на Русия и на Бразилия.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот gzagorov » 14 юни 2014 19:32

Хайде сега, като редувахме трето и четвърто място на всеки турнир допреди година-две, не закривахме волейбола в България. Сега изведнъж, след загуби от отбори като САЩ, Сърбия и Русия, все едно всичко в държавата и вътрешния ни шампионат е наред, взехме да плюем по момчетата. Просто за момента токова си могат, а и ще ме прощава специалист като Пранди, но мисля че не оправдава гласуваното му доверие.
Може да съм пропуснал купищата с медали в останалите ни спортове, в такъв случай ще оттегля мнението си. И дано да е така, понеже ако съм прав, значи проблемите в българския волейбол са доста по-сериозни от някакви си женски полови органи.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот dido1302 » 14 юни 2014 20:05

Хайде сега, като редувахме трето и четвърто място на всеки турнир допреди година-две, не закривахме волейбола в България. Сега изведнъж, след загуби от отбори като САЩ, Сърбия и Русия, все едно всичко в държавата и вътрешния ни шампионат е наред, взехме да плюем по момчетата. Просто за момента токова си могат, а и ще ме прощава специалист като Пранди, но мисля че не оправдава гласуваното му доверие.
Може да съм пропуснал купищата с медали в останалите ни спортове, в такъв случай ще оттегля мнението си. И дано да е така, понеже ако съм прав, значи проблемите в българския волейбол са доста по-сериозни от някакви си женски полови органи.


Така е специалист като Пранди не оправдава доверието и за това го освободихме още преди три-четири години.

gopit
Мнения: 1
Регистриран на: 14 юни 2014 21:08
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот gopit » 14 юни 2014 21:10

vreme e kamilo pla4i da si hodi da idva plamen

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот gzagorov » 14 юни 2014 21:21

dido1302 написа:
Хайде сега, като редувахме трето и четвърто място на всеки турнир допреди година-две, не закривахме волейбола в България. Сега изведнъж, след загуби от отбори като САЩ, Сърбия и Русия, все едно всичко в държавата и вътрешния ни шампионат е наред, взехме да плюем по момчетата. Просто за момента токова си могат, а и ще ме прощава специалист като Пранди, но мисля че не оправдава гласуваното му доверие.
Може да съм пропуснал купищата с медали в останалите ни спортове, в такъв случай ще оттегля мнението си. И дано да е така, понеже ако съм прав, значи проблемите в българския волейбол са доста по-сериозни от някакви си женски полови органи.


Така е специалист като Пранди не оправдава доверието и за това го освободихме още преди три-четири години.

Боже-е-е, ужас :D Покрай бирите по повод волейбола, Гришо и Световното май не знам какво говоря/пиша. Разбира се, имам предвид Плачи.
Благодаря за корекцията!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот dido1302 » 14 юни 2014 21:30

Боже-е-е, ужас :D Покрай бирите по повод волейбола, Гришо и Световното май не знам какво говоря/пиша. Разбира се, имам предвид Плачи.
Благодаря за корекцията!


А Плачи приятелю е наш треньор под една или друга форма вече шест години. Според мен, ако не оправдаваше доверието нашата федерация, щеще да го е разкарала отдавна вече от бг волейбола. Не знам какво си мислят масово феновете, че с някой друг треньор сигурно щяхме да газим наред. Ние сме народ, който цял живот живее с мисълта, че все някой друг е виновен за нещастието ни и за несполуките ни. Все искаме да сменяме овчарите, защото не даваме достатъчно мляко. Ако и някоя друга държава ни управляваше щяхме да сме така добре значи.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот 1982 » 14 юни 2014 21:43

Тая година ще ни скъсат трътките, нищо чудно 12 от 12 да запишем и да се орезилим като за световно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот daniel875 » 14 юни 2014 22:15

1982 написа:Тая година ще ни скъсат трътките, нищо чудно 12 от 12 да запишем и да се орезилим като за световно.

Групата е много тежка, за мен няма да е чак такъв проблем, ако чрез този турнир се подготвим за световното първенство. "Световна лига" е състезание за пари, не е толкова важно там да сме добри.
На световното обаче няма да има извинение, ако серията, която е в момента, продължи.
Не забравяйте, че сме общо седем милиона жители! Не забравяйте контузиите! Не забравяйте Йордан Лазаров и непрекъснатите конфликти, които създава, за да НЕ върви отбора! Успехите ни по негово време са против методите на управление.
Те са нелогични на фона на всичко, което става в страната. Още повече и сега държавата копае дъното с несигурната ситуация.
Какво искаме от нашите момчета? Заслужаваме ли ги? Ами треньорът? Той виновен ли е, че просто не бива да бъде тук! Кой нормален специалист ще се хване с Йордан Лазаров?
Стойчев много му знаеше устата, но не беше за много неща прав. Той просто гледаше от своята позиция за събитията. Все си мислеше, че е в "Тренто", а всъщност ние не разполагахме и разполагаме с толкова класни състезатели, за да има същите изисквания.
Нека не критикуваме отбора! Момчетата най - добре знаят какво става. Ако има едно лесно, могат да си вдигнат багажите и да не играят, защото само ги плюят в момента. Те обаче са много големи спортисти и няма да го направят.
Моментът е сложен, но не забравяйте, че сме в осмицата на света! Кои сме ние сега и какво искаме?
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта