СЛ:Русия-България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 15 юни 2014 16:27

21:19

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот sandi74 » 15 юни 2014 16:35

25:23 и 3:0 за Русия.Честита победа братя.Благодарим ви че и днес ни пожалихте.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот daniel875 » 15 юни 2014 17:15

Не помня да сме се представяли толкова слабо в турнира от много години. Когато бяхме домакини на финалите, бяхме много слаби в групата, но тогава имаше оправдание, а и в крайна сметка постигнахме две четвърти места.
Трудно е. Дано излезем от ситуацията! В такива моменти се виждат характерите. Няма от какво да се обезкурават нашите. Трябва да играят заради самата игра, заради себе си, заради нас.
Искаха от FIVB да ни съборят и може би ще успеят съвсем скоро. Все в трудни предварителни групи играем от години. Понякога имахме шанс, но това беше рядкост.
Оставка на Йордан Лазаров И цялата федерация! Време е тези хора да си заминават. Успехите бяха нелогични. Ръководните фактори само пречеха и пречат.

Русия е много голям отбор. С тях не бива да се сравняваме в момента.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот 1982 » 15 юни 2014 18:20

Аз не мога да разбера - така или иначе ни пребиват като кучета, защо всеки мач се играе с титулярите - Соколов, Салпаров, Алексиев, Скримов, Йосифов ..... да се пуснат играчите, които рядко играят, та да трупат практика, поне като се пада, да има някаква полза от това.

И Плачи кога най-сетне ще научи български, как може дори да не си прави труда да комуникира на български ?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот daniel875 » 15 юни 2014 19:08

1982 написа:Аз не мога да разбера - така или иначе ни пребиват като кучета, защо всеки мач се играе с титулярите - Соколов, Салпаров, Алексиев, Скримов, Йосифов ..... да се пуснат играчите, които рядко играят, та да трупат практика, поне като се пада, да има някаква полза от това.

И Плачи кога най-сетне ще научи български, как може дори да не си прави труда да комуникира на български ?!

Нямаме разпределител. Това е голям проблем. Като нямаш такъв тип играч, няма как да искаш да успееш. Жеков не беше кой знае колко добър в сравнение с Ники Иванов. Братоев пък е на светлинни години от изредените преди него, по - слаб е. Няма обаче нито едно от трите имена.
Нямаме посрещане, разпределител, атака. В момента сме много слаби. Наистина ли Плачи не знае български език? Това не е нормално.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот 1982 » 15 юни 2014 19:20

Ми не знае, нали виждаш, че само на италиански им говори. И интервюта като дава, дори не разбира какво го питат, та му превеждат.

Колко години е вече тук, това не е нормално.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот dido1302 » 15 юни 2014 21:13

Ми не знае, нали виждаш, че само на италиански им говори. И интервюта като дава, дори не разбира какво го питат, та му превеждат.

Колко години е вече тук, това не е нормално.


Дъщеря му Роберта дойде да учи в НСА без грам да знае български и за няколко месеца го говори почти перфектно, а Плачи за 6 години у нас не може да се научи. Какво да си говорим.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19122
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот TodorT » 15 юни 2014 22:33

Голям проблем ни е контраатаката! Ама МНОГО голям! Днес във втория гейм вместо 10-6 за нас стана 8-8. Две поредни контри не можем да организираме. Почнахме мача с идеята да не грешим сервиса, ама срещу Русия това не става! Видя се, че ще ни пръснат каските така и след това започнахме да рискуваме сервиса.... и започнаха грешките! Отново сме подарили сигурно повече от половин гейм след грешки от начален. :oops: Дано вземем мач до края на Лигата. Аз още след първите мачове изразих скептицизма си, че ще вземем мач в тази група с играта ни. Дано да съм сбъркал :oops: Надявам се срещу САЩ съвсем скоро да вземем три гейма в един мач :oops:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот 1982 » 15 юни 2014 23:05

САЩ точно срещу България сигурно ще са най-надъхани, понеже завършват накрая с 4 свръх тежки гостувания в Сърбия и Русия, и така както сега изглеждат сигурни за класиране, могат да изгорят, ако не вземат и двата си домакински мача с нас.

Лично аз там не виждам друго, освен още 2 загуби. :lol: :lol: :lol: Поне дано да напуска резервите, а не пак да играят Соколов, Алексиев, Салпаров, Скримов и Йосифов. Лигата приключи, нека им даде шанс за изява и на тях.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: СЛ:Русия-България

Мнениеот Eminem » 16 юни 2014 14:07

В тези два мача, руснаците не играха с третия си отбор както в другите мачове.
Няма как да се сравняваме с тях. Няколко бомбени сервиси и вече са стопили разликата.
В момента сме слаби във всеки един елемент. Не виждам на какво трябва да се надяваме срещу САЩ. Играят много сериозно и са по-добри в момента от нас.
Аз също мисля, че трябва да играят резервите. Само с тренировки не става, трябват им мачове, а така или иначе останалите мачове са безсмислени. Нека да видят какво е да играеш на такова ниво, а и Плачи да ги види в сериозни мачове.
Титулярите да почиват и да се готвят за СП.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта