Започна се...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот Мляко с ориз » 07 юни 2014 21:48

bnboris0v написа:Абе по-добре е от Варна и като зала и като фенове и като атмосфера


Ти нормален ли си, има да искаш да е по-добре от Варна като атмосфера :lol: Това само вие си го вярвате.
Иначе остана като зала да не е по-добре :lol: Да сравняваш 3-годишна зала с 40-годишна или трябва да си идиот или тъп селски бек

Garfildbg1929
Мнения: 378
Регистриран на: 08 окт 2012 20:53
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот Garfildbg1929 » 07 юни 2014 21:48

[/google_video]
Мляко с ориз написа:
Garfildbg1929 написа:
bez-nick написа:Както при футбола, така и при волейбола, при първите слаби резултати на националите - залите или стадиона се изпразват, Боко Мутрата да връща парите на хората, които ограби, за да развива великата столица - Шопландия!

7000 хил. има в залата и то 20 мин преди началото не знам от кое село си но едва ли си виждал толкова на едно място.И ми писна от комплексирани типчета.И се надявам всички да си се приберат по родните места и никога ама никога да не стъпвате в София


Софийски селяко от Надежда, с теб трябва да се започне, защото роднините ти са дошли с овцете да градят социализЪма в ОВЧА купел, красна ПОЛЯНА, красно СЕЛО и т.н. Поредният "кореняк" смешник софиянец. Селяко, дори Полски Тръмбеш е повече град от селото София.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI&feature=kp[/youtube]
Последна промяна от Garfildbg1929 на 07 юни 2014 21:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот RedeviL » 07 юни 2014 21:49

fen's_Barcelona написа:
Странджата написа:Позорна загуба! Трета!
ама досега Плачи беше суперпрофесиналист - защо само в него вината да се търси

Ами в кой е вината?

За мен вината е колективна. Щом сме били слаби в абсолютно всички аспекти, значи не може да хвърляме вината персонално върху един човек..

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот petkan » 07 юни 2014 21:51

Кой каквото иска да говори.
За мен истината е - ЛАЗАР-OFF !!!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот RedeviL » 07 юни 2014 21:51

Garfildbg1929 написа:
RedeviL написа:
Garfildbg1929 написа:
viali69 написа:Да правиш такава огромна зала в обезлюдяваща се България си е жива глупост и грандомания подобна на комунистическата едно време.
Разликата е в това, че БКП можеше да си го позволи, защото от СССР идваха огромни парични и суровинни потоци, които обезпечаваха подобни грандомански проекти.
Боко Тиквата нали си е БКП възпитаник го подкара по познатия начин, но без да прави сметка, че днес България не е онази България от онова време.
Ще имаме огромна и празна зала ...
И все пак добре е да се строи. Не може само да се руши, разпродава и краде.

Значи викаш на два милиона зала за 15 000 е много???

Въобще не е много, но явно и нея успяваме да напълним трудно.. Не знам на какво се дължи, но при капацитет от 12к, ако не се лъжа, 5к свободни е доста.

Защото сме дървени философи.Като бием лесно няма смисъл да ходим защото другите са слаби.Като сме слаби няма смисъл да ходим защото ще ни бият.Абе кво ще ги гледам те си взимат големите заплати аз ще им давам пари за билети... :lol: :lol: :lol: :lol: Та това сме ние повтарям ние не изключвам себе си.А и затова като цяло сме на това положение и като държава.

Именно! Не случайно, както виждаш аз също съм написал в множествено число.. ;)

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот Мляко с ориз » 07 юни 2014 22:00

Garfildbg1929 написа:[/google_video]
Мляко с ориз написа:
Garfildbg1929 написа:
bez-nick написа:Както при футбола, така и при волейбола, при първите слаби резултати на националите - залите или стадиона се изпразват, Боко Мутрата да връща парите на хората, които ограби, за да развива великата столица - Шопландия!

7000 хил. има в залата и то 20 мин преди началото не знам от кое село си но едва ли си виждал толкова на едно място.И ми писна от комплексирани типчета.И се надявам всички да си се приберат по родните места и никога ама никога да не стъпвате в София


Софийски селяко от Надежда, с теб трябва да се започне, защото роднините ти са дошли с овцете да градят социализЪма в ОВЧА купел, красна ПОЛЯНА, красно СЕЛО и т.н. Поредният "кореняк" смешник софиянец. Селяко, дори Полски Тръмбеш е повече град от селото София.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI&feature=kp[/youtube]


Хубав поздрав си отправяш, явно знаеш какво да слушаш :lol:

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот 0007 » 07 юни 2014 22:42

Да ви кажа,имаше си едно 7-8 000.Да,страничните сектори бяха полупразни,но те са по-малки и на дължина,и на височина.А атмосферата си е супер,залата кънти,когато всички скандират заедно. ;)
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот Eminem » 07 юни 2014 23:03

Имаше към 7-8 хил. Хайде кажете в коя зала ще има толкова ? Тази зала е била доста пъти пълна и атмосферата е била страхотна.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Започна се...

Мнениеот Eminem » 07 юни 2014 23:13

NOMER14 написа:Иначе 300 хил. Варна пълни 6000 си зала

Да ако е имало 1000 човека във въздуха.
Във втория мач срещу САЩ, имаше празни места!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Започна се...

Мнениеот 1982 » 07 юни 2014 23:33

Българската публика ходи като има победи, като няма, съответно се и отдръпва. Така е и в София, Варна, Пловдив и Долно Уйно.

Темата е комплексарска.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта