България - Холандия - 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: България - Холандия

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 04 яну 2014 17:58

Нашите днес бяха брутално добри, едно голямо браво от мен. Отказахме ги на блок, неутрализирахме им силния сервис, доубихме ги с мощни атаки и добър сервис, никакво отпускане, с изключение края на 2-ия гейм, просто красота, класа и красота :!:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: България - Холандия

Мнениеот Eminem » 04 яну 2014 18:05

Браво на нашите! Играха страхотно във всеки елемент. Утре пак трябва да изиграят мача със същата концентрация, не трябва да се отпускат.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22647
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: България - Холандия - 3:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 04 яну 2014 18:09

Утре май 58 точки ще ни стигнат за първото място - по 19 точки във всеки гейм.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: България - Холандия - 3:0 FT

Мнениеот Eminem » 04 яну 2014 18:15

Бием и тях с 3:0 и това е. Какво ще се занимаваме с точки, дали два гейма стигат и т.н. Бием по бързата процедура и така.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България - Холандия - 3:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 яну 2014 13:27

Вчера действително нямахме особени проблеми.
При все, че на моменти холандците изпълняваха брутален сервис, но в повечето случаи нашите посрещаха перфе.
Имахме едни 15-на разсеяни минути във 2-рият гейм, но е радващо, че в края се стегнахме и взехме своето.
Бяхме много концентрирани при контрите и почти всички подобни възможности ги изиграхме правилно.

Холандия в момента не са лош отбор... Като нищо може да пречукат някой стойностен отбор, ако им тръгне сервиса и съперниците им посрещат лошо.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: България - Холандия - 3:0 FT

Мнениеот mistreated » 05 яну 2014 15:18

THE G.A.M.E написа:Вчера действително нямахме особени проблеми.
При все, че на моменти холандците изпълняваха брутален сервис, но в повечето случаи нашите посрещаха перфе.
Имахме едни 15-на разсеяни минути във 2-рият гейм, но е радващо, че в края се стегнахме и взехме своето.
Бяхме много концентрирани при контрите и почти всички подобни възможности ги изиграхме правилно.

Холандия в момента не са лош отбор... Като нищо може да пречукат някой стойностен отбор, ако им тръгне сервиса и съперниците им посрещат лошо.


Ами аз не съм съгласен с теб по отношение на нашето посрещане. Напротив, това беше най-слабият ни елемент и просто уникалната ни атака ни помогна да победим толкова категорично. Не знам как щяха да се развият нещата при загуба на втория гейм. Вече стана закон при нас да допускаме брутален спад на играта, когато сме спечелили категорично първия гейм. Трябва по-сериозно отношение и поддържане на ниво през целия двубой. Иначе като цяло съм много доволен впредвид малкото време за подготовка.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: България - Холандия - 3:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 яну 2014 15:40

Аз визирам посрещането най-вече в 1-вият гейм, защото холандците тогава почти нямаха сбъркан сервис, а 4-ма от тях изпълняваха смаш. :roll:

После понамалиха силата на сервиса си, което пък съвпадна с влошаване на нашето посрещане във 2-рият гейм... И от части в 3-тият.

Но пък през 1-вият гейм видимо отразихме изключителни начални удари на съперника.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта