CEV CUP 2014: Префаксис - КВК Габрово (осминафинал)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: CEV CUP 2014: Префаксис - КВК Габрово (осминафинал)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 10 дек 2013 16:25

Niksh0 написа:
MoNteSo написа:Някоя телевизия ще излъчи ли мача ? Миналата година домакинството с италианците го излъчваха по ББТ.

Ще го дават по Нюс 7 от 18:00ч тази вечер.
Силни домакни сме като този път очаквам чиста победа и продължаване напред.

Аз си мисля, че ще е тежък мач, но все пак ще победим. Дано не е много студено в залата :lol:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: CEV CUP 2014: Префаксис - КВК Габрово (осминафинал)

Мнениеот Niksh0 » 10 дек 2013 20:47

ААААААААААААААААААААААА
Баси инфарктната победа. Едно огромно Браво на момчетата за силния дух и борбеност, които показаха. успяха да се справят с много силната игра в защита на белгийците.
На мен пред лаптопа ми беше адски нервно и напрегнато, пък си представям ако бях в залата. :)
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: CEV CUP 2014: Префаксис - КВК Габрово (осминафинал)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 10 дек 2013 21:03

Niksh0 написа:ААААААААААААААААААААААА
Баси инфарктната победа. Едно огромно Браво на момчетата за силния дух и борбеност, които показаха. успяха да се справят с много силната игра в защита на белгийците.
На мен пред лаптопа ми беше адски нервно и напрегнато, пък си представям ако бях в залата. :)

Дано друг път да можеш да дойдеш. Не знам пред лаптопа дали си усетил ама публиката беше страхотна. Никой друг отбор по волейбол в България няма такава подкрепа 8-) Само където не стига, че имам проблем с един зъб ами и ми падна гласа от викане и сега едвам говоря разбираемо :lol:
Честита победа да не забравя! Играчите няма да ги коментирам, защото не разбирам от самата игра, но със сигурност имаха много желание и силен дух.
Изображение Изображение


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта