Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот sandi74 » 29 сеп 2013 18:21

Levski_Sofiq написа:Любо Ганев: ''Поне имаме отбор"

Олигофрен при Матей нямахме ли колектив? Сега, когато отидеш при Скримов, който беше с насълзени какво ще му кажеш - ''нищо поне имаме колектив '' ли?

Подайте си Оставките с Лазаров. Егоисти - момчетата не заслужават три поредни 4-ти места!

Трябва само да сме благодарни на великият Данчо Лазаров.Само и благодарение на това че прогони от отбора Радо Стойчев все още имаме някакви успехи във волейбола.Благорим ти Данчо за всичко което правиш за просперитета и успехите на България.Поклон,наистина дълбок поклон пред организационните умения на нашия Данчо Лазаров.Моля Ви без повече спам.Моля Ви не оспамвайте за пореден път прекрасната тема.П.п.нека като истински любители на волейболчето се насладим на поредното ни 4-то място и на започващия след малко повече от 30 минути наистина Голям и Велик Финал между Русия и Италия.

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот FLANKER » 29 сеп 2013 18:38

Това 4-то място е омагьосано,м...ка му!!! :evil:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

sdhsjhdsj
Мнения: 17
Регистриран на: 29 сеп 2013 18:36
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот sdhsjhdsj » 29 сеп 2013 18:48

Някой може ли да ми каже,защо на Радо Стойчев му викат Вуната?На много места го срещам и не мога да си го обясня.Благодаря.

Потребителски аватар
elloko
Мнения: 113
Регистриран на: 17 авг 2013 16:03
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот elloko » 29 сеп 2013 18:54

sdhsjhdsj написа:Някой може ли да ми каже,защо на Радо Стойчев му викат Вуната?На много места го срещам и не мога да си го обясня.Благодаря.

Това е прякор на баща му, който се предава и на Радо. Но на него (баща му) защо така му викат, не знам.
Изображение

Потребителски аватар
kokorz
Мнения: 300
Регистриран на: 09 апр 2011 15:04

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот kokorz » 29 сеп 2013 18:56

Просто това е таванът на волейболът ни на европейската и световната сцена.Този отбор няма манталитет на шампион и психика за това.Преди всеки форум се тръгва с големи амбиции, но само с това не става.Липсва и класата, която да окаже влияние във важните моменти!Това е самата истина!

Потребителски аватар
RealMCF
Мнения: 183
Регистриран на: 18 дек 2010 11:19
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот RealMCF » 29 сеп 2013 18:58

pepo50 написа:Не ме е яд,че загубихме битката за бронза - победи ни бившият (вече) еврошампион и най-силният отбор,с който играхме досега на турнира! Яд ме,че ни победиха СЪРБИТЕ - тази нация не ни цепи басма през вековете никога и е най-жилавата на Балканите! А на нашите момчета пак - БЛАГОДАРИМ ВИ И ПОКЛОН ЗА ТОВА ,КОЕТО НАПРАВИХТЕ!

Поредният комплексар, който не го е яд, че пак е останал без медал (макар че 4. място в Европа е постижение за най-бедната страна!), а че го победили СЪРБИТЕ! Именно комплекса е в основата на неуспехите, и мисленето по байганьовски! Преди мача - "булгар, булгар", а след загуба - злоба! Подобаващо на "малките" хора! А това е спорт - биеш и се радваш, без да унижаваш; падаш и подаваш ръка на по-добрия! И УВАЖАВАШ победилите те! Какво ли не изписахте - сърбите такива, русите онакива, ближете гъзовете на жабарите (които не знаят къде сме и хич на ония работи не им е за нас), с комплексарщина и омраза не става нищо! Аз лично честитя на сърбите (най-близките ни) бронза - симпатични, интелигентни момчета, умеещи да играят и най-вече да уважават противника! И пожелавам успех на другите наши братя, русите - за мен кръвта не е вода, а който има друго във вените си - негов проблем! Иначе е велико - 3 славянски отбора в първата четворка на континента!!!
Real Madrid CF - 12 veces Campeon de Europa!

sdhsjhdsj
Мнения: 17
Регистриран на: 29 сеп 2013 18:36
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот sdhsjhdsj » 29 сеп 2013 18:58

elloko написа:
sdhsjhdsj написа:Някой може ли да ми каже,защо на Радо Стойчев му викат Вуната?На много места го срещам и не мога да си го обясня.Благодаря.

Това е прякор на баща му, който се предава и на Радо. Но на него (баща му) защо така му викат, не знам.


Мерси ;)

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот viali69 » 29 сеп 2013 19:06

Без Матей Казийски вечно ще сме 4-ти ! Няма какво повече да говорим.
Както и без Митко Бербатов голямо първенство няма да видим във футбола ...
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот W84me » 29 сеп 2013 19:10

ЕВАЛА! ОТНОВО ИЗПРЕВАРИХМЕ ЦЯЛ ОТБОР НА ТОВА ЕВРОПЕЙСКО! :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Отново сме четвърти.Отново бяхме много близко до медалите

Мнениеот sandi74 » 29 сеп 2013 19:13

Гледайте великият финал в който Братска Русия яко и мощно гази по руски така както само Руснаците могат.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта