ЕП: България - Италия - Полуфинал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот sandi74 » 28 сеп 2013 21:57

Eminem написа:Нямам обяснение защо е този психически срив, когато са на такъв етап от турнира. Защо рухнаха след втория гейм, какво толкова стана като ни изравниха... След като ги смазахме в първия гейм, трябваше още повече да си повярват.
За съжаление не показаха психиката от мача срещу Полша. Жалко. Адски ме е яд, защото се вижда, че можем да ги бием.

Пускай темата за бронза и дърветата.Какво чакаш още?Велика Братска Русия утре жабешки бутчета ще дере.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 28 сеп 2013 22:04

sandi74 написа:
Eminem написа:Нямам обяснение защо е този психически срив, когато са на такъв етап от турнира. Защо рухнаха след втория гейм, какво толкова стана като ни изравниха... След като ги смазахме в първия гейм, трябваше още повече да си повярват.
За съжаление не показаха психиката от мача срещу Полша. Жалко. Адски ме е яд, защото се вижда, че можем да ги бием.

Пускай темата за бронза и дърветата.Какво чакаш още?Велика Братска Русия утре жабешки бутчета ще дере.


Травестит, ти още ли си жив ? :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Der Führer » 28 сеп 2013 22:04

THE G.A.M.E написа:
Der Führer написа:И защо ги сбъркаха ...

Ами лично Цецо и Тошко изпратиха топки в аут, при стандартен двоен блок, които щяха да ни дадът предимство от 2-3 точки в 4-тият гейм. ;)

Сега, след като знаем на какво принципно са способни тези играчи, това няма как да го отдадем на некадърност.
Аз друго се питам ...
Толкова мачове в подножието загубихме, и никой от федерацията не схваща, че проблема е психологически.
А големите отбори отдавна имат на щат спортни-психо специалисти. ;)

Никой не говори за некадърност ... но когато им е затворен диагонала и прябва да играят по правата , доста често грешат . Атакуват прекалено еднотипно . Иначи си прав - при такива психологически сривове е нужен специалист ( или повече ) . Макар че според мен няма да помогне ... просто тези мочета са от това загубено поколение , станало жертва на масовата чалгаризация в България . Във всеки един аспект от обществения живот . Няма как да се сравняваме със страни като Германия , Русия , САЩ и други ... нито като потенциал , нито като мислене . Ето - и сега битува мнението , че дори и 4-то място е успех ... докато там ги учат , че победителя е един , а втория е просто първия губещ .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 28 сеп 2013 22:05

1982 написа:
Viktor4o_Rs написа: Сърбите по манталитет са малко като нас,


Това как го реши, не знам, сърбите имат и златни, и сребърни медали ..... явно по манталитет ни превъзхождат сериозно. Както и поляците ...


Исках да кажа, че подобно на нас и те униват доста в мачовете за 3-то място. И са способни както на подвизи, така и на големи издънки. За златните медали си прав :(
Изображение

Потребителски аватар
Borussia
Мнения: 141
Регистриран на: 04 окт 2008 17:28
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Borussia » 28 сеп 2013 22:09

Отбора поне е млад и поне още 4 години ще са почти същите играчи, освен ако не изгрее звездата на ояе един диагонал или посрещач. Не занам какво идва от долу ама на Соколов му трябва алтернатива. С Владо добре се допълваха. Милушев е далеч от това което беше преди години.
И все пак има мача ми беше малко странен. Почнахме супер и ижведнъж необясним срив. Отначало блока ни беше страхотен а после изчезна и да ако изкара някой статистика, ще видим колко точки загубихме от наши грешки. Мисля там беше разликата. За мача със Сърбите съм притеснен, щото те играха супер днес и ако играят така срещу нас, ще ни бият.

Искаше ми се след олимпиадата в москва да гледам още един финал, България = Русия, ама явно трябва да почакам. Дано да е скоро... Примерно арена Армеец. За Олимпиадата и световното не очаквам големи успехи, защото там играчите са и извън полето, а вече доста сметки объркахме...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Eminem » 28 сеп 2013 22:29

Borussia написа:Отбора поне е млад и поне още 4 години ще са почти същите играчи, освен ако не изгрее звездата на ояе един диагонал или посрещач. Не занам какво идва от долу ама на Соколов му трябва алтернатива. С Владо добре се допълваха. Милушев е далеч от това което беше преди години.

Аз исках да видя Учиков, но не го взеха. Уж казват, че е доста добър. Дано получи шанс ако заслужава.
Последна промяна от Eminem на 28 сеп 2013 22:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот niki87 » 28 сеп 2013 22:30

M-A-Н-Т-А-Л-И-Т-Е-Т ;) Иначе другото си го имаме.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Eminem » 28 сеп 2013 22:32

niki87 написа:M-A-Н-Т-А-Л-И-Т-Е-Т ;) Иначе другото си го имаме.

Така е. Крайно време е да наемат психолог.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот siniq_fen » 28 сеп 2013 22:33

Eminem написа:
niki87 написа:M-A-Н-Т-А-Л-И-Т-Е-Т ;) Иначе другото си го имаме.

Така е. Крайно време е да наемат психолог.

Добре, как ще обясните липсата на манталитет, имайки предвид, че започваме страхотно и ги размазваме в първия гейм :?
Само Левски!

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП: България - Италия - Полуфинал

Мнениеот Viktor4o_Rs » 28 сеп 2013 22:40

Синдрома на полуфинала и страх от победа и успех, казано по психоложки. :roll: Манталитет имаме, в такъв смисъл че не всеки отбор обръща Полша от 0:2 до 3:2 пред тяхна публика. Но ги обърнахме на плейоф, ако беше на полуфинал, по всяка вероятност никога нямаше да го направим. Не знам дали с наемането на психолог ще стане работата, то е нещо като генетичен код на българина за съжаление ...
Изображение


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта