Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот rebelheartous » 25 сеп 2017 15:49

Само схемаджийство, един не чух да коментира състав или играчки. Аз примерно не знам защо Ева Янева е в групата, но не влиза. Контузена ли е?

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 25 сеп 2017 16:17

Момичетата играят прекрасно и вече водят с 2:1 на Русия :)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22349
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 25 сеп 2017 16:32

Изпуснахме рускинките в четвъртия гейм.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот dido1302 » 25 сеп 2017 16:36

Жалко. Можехме вече да сме четвъртфинал и да почиваме спокойно един мач. Имам лошо предчувствие, че този път тайбрека ще го вземат рускините. И полякини и германки са ни изключително неудобни, но каквото такова.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22349
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 25 сеп 2017 16:59

Изтървахме ги...
Едно е ясно - на 1/8 и 1/4 финал играем с отбори от група А, т.е. избегнахме туркинките на 1/4 финал, които са май по-силни от полякинки, германки и азерки.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот dido1302 » 25 сеп 2017 17:04

За съжаление много голяма е вероятността да играем с Полша на 1/8 финал. Това ни е най-неудобния възможен съперник на тази фаза за съжаление. От нашето ниво са, но срещу нас играят много сполучливо и не помня от колко време нямаме победа над тях. Имат изключително гаден и мазен стил с някакви пуснати топки и много флот сервис, който не можем да посрещаме. Така, че ще бъде мазало. С Германия пак ще бъде много трудно. И те имат подобен на полякините защитен стил, но са една идея по-удобни за нас. Дано нашите да продължат със силното представяне.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22349
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 25 сеп 2017 21:31

На 1/8 финала играем с германките, които загубиха от азерките с 1-3.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2017 21:36

Финалът на това европейско май ще се играе на полуфинала. Добре са си нагласили схемата домакините, както е на всяко първенство де .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2017 11:29

Много глупава загуба от рускините. :|
Иска ми се да обвиня реферите за прекъсването на играта точно преди последната точка в мача, но не би трябвало да има оправдания за професионален спортист, в такъв момент, да се разсейва.

Другият момент е, че сме равностойни на Русия, които са пък настоящият Шампион на Континента, та, не знам какво да си мисля.
Дали тази серия от 5 геймови мачове на нашите момичета в крайна сметка няма да натежи на 1/8 финала ? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот dido1302 » 26 сеп 2017 13:17

В женския волейбол особено това, че си равностоен в един мач на Еврошампиона не означава абсолютно НИЩО. Доста от мачовете до момента завършиха с тайбрек така, че това умората не може да е оправдание за никого. Истината е, че няма да ни е лесно срещу Германия. Последния мач между двата отбора това лято завърши в тяхна полза, но и това нищо не подсказва. Големият минус за нас са свръхголемите очаквания към Елица Василева. Дано Добриана да се включи силно в мача подкрепена и от останалите опитни състезателки, защото германките ще търсят на сервиз непрекъснато Елица, а тя изнемогва и да посреща и да атакува. Най-слабия ни пост в момента е диагонала на разпределителя - защото Емилия играе силно когато няма никакви очаквания към нея и се скрива в мача, когато разчитат да завършва важните топки, а това, че е левичар е страхотен плюс за нея в атака, макар и да е доста лабилна психически. Също така бих се зарадвал Нася Димитрова да започне вместо Страши, която е много опитна, но няма този хъс и живец за победа, който има Нася, а и още не е достигнала топ форма след раждането. Ами дано нашите да не се огънат от неприятния сервиз на германките и стабилната им игра в защита и да успеят да ги преодолеят.


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта