Волейбол - Всекидневна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22351
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 27 сеп 2017 00:22

Мачът ни днес с германките е от 19:30, като букмейкерите ни определят като пълен фаворит!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22351
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 27 сеп 2017 21:56

Женска им работа.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22351
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 27 сеп 2017 22:08

Неадекватен треньор....рядко критикувам треньори, но

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 сеп 2017 22:50

E, то би трябвало да сме свикнали от нещата при мъжете. :lol:
Вижда се, че имаме класа, но просто сме... Българи.
Винаги гоним дивото.
Абе, бий си Русия, и почивай. Ама - не.

Още като изравниха немкините си казах, че този мач, или го взимаме с 3-1, или падаме с 2-3.
За съжаление, се случи 2-рото.
Нито мъжете, нито дамите имат манталитет за нещо голямо.
Качества и класа имаме, но само с това в спорта, няма как да стане.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 27 сеп 2017 23:55

Специално дамите не са никакъв сериозен фактор в световния и европейски волейбол, за разлика от мъжете, които чат-пат стигнат някой полуфинал ...... така че не знам защо сте очаквали нещо повече, това си им е обичайното ниво. Изиграха 4 петгеймови мача, 2 взеха, 2 загубиха и толкова.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 сеп 2017 00:00

1982 написа:Специално дамите не са никакъв сериозен фактор в световния и европейски волейбол, за разлика от мъжете, които чат-пат стигнат някой полуфинал ...... така че не знам защо сте очаквали нещо повече, това си им е обичайното ниво. Изиграха 4 петгеймови мача, 2 взеха, 2 загубиха и толкова.
Аз смятам, че поколението е доста добро.
Ето, на Световното до 23 години взехме медал, с победи над почти всички сили в женският волей.
Значи, имаме качество и беше нормално от това поколение да се очаква нещо сериозно.
Под "нещо сериозно" визирам полуфинал. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2017 00:17

Тия световни до 23, дето бяха създадени онзи ден, са някакви доста странни ..... при мъжете титлата спечели ..... Аржентина. :lol: :lol: :lol: При дамите без малко да я вземе ..... Словения.

Самите участници не знам как точно се определят, ама за мен не е нормално световно, на което ги няма Русия, Италия, Сърбия, Полша и т.н., но вместо това там - сред 12-те, са Кения, Египет, Тайланд, Словения и прочее "супер сили" на женския волейбол ..... видях, че се играла някаква квалификация, на която са се класирали Турция и Италия, докато България не успява да се класира, но по не знам каква причина, Италия не игра, а игра България ..... на същата квалификация не виждам Русия, не виждам Холандия, както и много други страни ..... :roll: :roll: :roll:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 28 сеп 2017 00:25

Ето ти мъжката европейска квалификация за световното до 23:

https://en.wikipedia.org/wiki/2017_FIVB_Volleyball_Men%27s_U23_World_Championship_%E2%80%93_European_qualification

Забележи, участват ...... 6 отбора. :lol: :lol: :lol: Още по-странното е, че се класират първият и ..... четвъртият. :mrgreen: :mrgreen: Вторият и третият в класирането отпадат. :mrgreen: :mrgreen: ...... да не говорим, че надали само тези 6 страни развиват волейбол в Европа ..... къде са Франция, Сърбия, Германия и т.н. ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 28 сеп 2017 13:46

Само една Елица Василева не стига, другите момичета не могат да поемат отговорност. По тази причина загубихме и първото място в групата- в петия гейм с Русия рухнахме и разчитахме само на Елица, вчера всичко вървеше по план до второто техническо на четвъртия и после .... тотален крах. Беше ми ясно, че ще паднем в петия гейм. :oops: Не успяхме да превъртим два сервиса, зациклихме и .... то свърши гейма. :| Жалко, защото момичетата играха добре и спокойно можеха да се борят за първите 4 места.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Волейбол - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 13 ное 2017 17:15

Браво на момичетата от Марица Пловдив. Хванах само тайбрека и златния гейм, но пак си заслужаваше. Много мъдра игра от отбора, себераздаване и самочувствие с ключовите моненти. Имах съмнения, че ще издържат психически в решителния гейм, но показаха характер.... нетипично за български отбор :) Жалко, че Нефтохимик не успя да сътвори чудо и в мъжкия волей. Кофти жребий за шампионите, просто немците са по-добър отбор. Прекалено много се разчита на Вальо Братоев, общо взето сам трябва да носи атаката на зона 4. В България се получава, но в Европа е друго. :oops:


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта