Тодор Алексиев - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот zlatan » 09 авг 2012 13:37

каменица,за мен тези пичове са ГОЛЕМИ дано разбираш какво точно се опитвам да кажа.
Не е нормално да се приказва така за тези играчи особено след снощния мач.Аз днес отново се чувствам Българин-и за това са ,,виновни,, снощните момчета.Колегата прави фен тема,повтарям фен тема,ако не споделяш мнението за фенство към Тошко ей Богу не пиши по-темата.
Пак ви казвам правете фен тема сега за Алекно и пишете за него,завистта погубва ,братле без значение,а България друга радост освен тези прекрасни момчета+Матей,Андрей и Радо други май нямаме.
Тошко Алексиев-фен тема е това.
LEVSKI_FOREVER

Nate
Мнения: 131
Регистриран на: 25 юни 2012 14:37
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот Nate » 09 авг 2012 13:48

Пич, като е фен тема, ние дето не сме му фенове да си мълчим ли, ти нещо се бъркаш едно време с комунизма - да си сложим капаците и да викаме, че сме най-добрите.
Намерил се фен на Тошко - направил "фен тема", хубаво, ама ако не искате да чувате истината и мненията на другите - не я пускате пред всички, викайте си за него у вас.

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот nikec1 » 09 авг 2012 13:56

THE G.A.M.E написа:Имам чувството, че с годините Тошко става все по-добър.
Наистина надживя онази ужасна грешка срещу Куба на Световното и сега е един от барометрите в отбора.
Когато играта му върви и му тръгне, то обикновено бием без особено напрежение ...

Мнозина вероятно незнаят, но Алексиев има много силен смач ( начален удар с отскок ) сервис.
Незнам каква е причината да не го изпълнява за Националният ...


пази го за Русия ;)

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1022
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот noo » 09 авг 2012 13:58

Завистта е типична черта на българина. Доказателството е част от пишещите в тази тема. За тях няма значение, че Т.Алексиев бе избран за най-добър посрещач на Св.лига. Няма значение, че в момента показва най-голяма ефективност в нападение на Олимпиадата. Сигурен съм, че дори да прави по 25 точки на гейм пак ще се намерят завистници. Затриваме се като народ, антибългарщината надделява. И не става въпрос само за волейбола.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот zlatan » 09 авг 2012 13:59

точно ще си мълчите ,а ще пишете за тези на които сте фенове-това е хватката.
Комунизма го хванах и знам какво е,съмнявяам се обаче ти дали си го усетил.
Аз ако нямам интерес към нещо написано въобще не го поглеждам-разбираш ли ме.
И за да довърша ПИЧ,Алексиев води в класацията за най-добър нападател,ама ти това няма как да го разбереш-много е завистта у такива като теб.
LEVSKI_FOREVER

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот Неутрален » 09 авг 2012 13:59

За първи път в историята на волейбола има човек с корем и голям задник, за добро или лошо е в нашия отбор ! А тази Куба можеше да го направи герой, но не му се получи.

Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 09 авг 2012 14:02

Моите почитания към Тодор Алексиев!!! Той е голям волейболист и голям мъж, за разлика от плашипутака Стойчев и Казийски, които скроиха курвенски номер на България.
На стар краставичар краставици не продавайте !

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот nikec1 » 09 авг 2012 14:05

иначе темата е типично Българска...... като всички останали.
Видиш ли смазали сме Немците ама не щото ние сме били много силни ами противника ни бил трагичен.... е трагичен ама същият този тим преди няколко месеца ни отказа от Олимпиадата (към него момент) и вдигна напрежението около нашият тим а след това всички знаем какво се случи.... добре все пак че се класирахме де.
За Тошко нямам какво толкова да напиша освен едно БЛАГОДАРЯ за всичко което дава, забележки които имам към него са че е човек който се влияе от емоциите и когато играта на целият тим не върви той влиза в дупка а трябва да е точно обратното.
Спрете се малко понеже има една поговорка "когато резултатите говорят и боговете мълчат"
Та нападател номер 1 в Световната лига + водач към момента на Олимпиадата така че тишина искам да има :)
Една контра която е объркал с Куба неможе да е катализатор затова да го обичаме или мразим да сме до него или да се отричаме от него..... той играе за Нас, играе за България.... играе за трибагреника...... ако ви се струва малко помислете за Казийски и ще разберете какво имам впредвид.
Отделно от това искам да попитам дали има в света волейболист който да не е сбъркал поне една контра в кариерата си?
Проблема е че сме Българи и винаги търсим някаква вина където няма смисъл ззатова и стандарта ни на живот е толкова скромен понеже мисленето ни е на дребно и повече гледаме да си вредим отколкото да си помагаме и уважаваме.
Лек ден! и напред Българи Юнаци

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот 100 години 100 » 09 авг 2012 14:06

zlatan написа:точно ще си мълчите ,а ще пишете за тези на които сте фенове-това е хватката.
Комунизма го хванах и знам какво е,съмнявяам се обаче ти дали си го усетил.
Аз ако нямам интерес към нещо написано въобще не го поглеждам-разбираш ли ме.
И за да довърша ПИЧ,Алексиев води в класацията за най-добър нападател,ама ти това няма как да го разбереш-много е завистта у такива като теб.


Да си мълчим? Ти кой беше, та да определяш кой какво да прави бе! Всяка една тема си носи и позитивите и негативите! Ся като не го харесвам, антифентема ли да отворя и като отворя ти няма да коментираш ли в нея? Я се успокойте малко, че нещо много шефчета станахте!
slabia_forever

100 години 100
Мнения: 573
Регистриран на: 12 мар 2012 14:41

Re: Тодор Алексиев - фен тема

Мнениеот 100 години 100 » 09 авг 2012 14:08

nikec1 написа:иначе темата е типично Българска...... като всички останали.
Видиш ли смазали сме Немците ама не щото ние сме били много силни ами противника ни бил трагичен.... е трагичен ама същият този тим преди няколко месеца ни отказа от Олимпиадата (към него момент) и вдигна напрежението около нашият тим а след това всички знаем какво се случи.... добре все пак че се класирахме де.
За Тошко нямам какво толкова да напиша освен едно БЛАГОДАРЯ за всичко което дава, забележки които имам към него са че е човек който се влияе от емоциите и когато играта на целият тим не върви той влиза в дупка а трябва да е точно обратното.
Спрете се малко понеже има една поговорка "когато резултатите говорят и боговете мълчат"
Та нападател номер 1 в Световната лига + водач към момента на Олимпиадата така че тишина искам да има :)
Една контра която е объркал с Куба неможе да е катализатор затова да го обичаме или мразим да сме до него или да се отричаме от него..... той играе за Нас, играе за България.... играе за трибагреника...... ако ви се струва малко помислете за Казийски и ще разберете какво имам впредвид.
Отделно от това искам да попитам дали има в света волейболист който да не е сбъркал поне една контра в кариерата си?
Проблема е че сме Българи и винаги търсим някаква вина където няма смисъл ззатова и стандарта ни на живот е толкова скромен понеже мисленето ни е на дребно и повече гледаме да си вредим отколкото да си помагаме и уважаваме.
Лек ден! и напред Българи Юнаци


Колега, казах го и по-горе.Аз не мога да съм ЛИЦЕМЕРЕН! Сори! Уважавам го за това което прави в момента, но просто не го харесвам! Както не харесвам и Кристиано Роналдо, пък било то един от най-добрите футболисти.Научете се да уважавате мнението на инакомислещите от вас!
slabia_forever


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта