България - Италия 3-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 06 авг 2012 18:44

Иначе само мен ли ме подразни постоянното слагачество на Сашо Йовков към Бойко, сякаш сме в Албания по времето на Енвер Ходжа или в Северна Корея - все за великия вожд, кормчия и ръководител говори, вместо да коментира страхотните български момчета Изображение
Последна промяна от Viktor4o_Rs на 06 авг 2012 18:48, променено общо 1 път.
Изображение

Марекчанино
Мнения: 36
Регистриран на: 05 авг 2012 02:01
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот Марекчанино » 06 авг 2012 18:47

Дотук добре, както се казва, даже чудесно, като се има предвид, че програма максимум беше да играем мач за мач, пък каквото стане :mrgreen:
Обаче сега почва големото треперене, понеже съм убеден, че "Българи Юнаци" ще подценят тотално немците и ще излязал с увереността, че немците сами ще паднат, по този балъшки начин ще изпуснем уникалния шанс да играем на полуфинал, какъвто едва ли ще имаме на друга олимпиада :|
Последна промяна от Марекчанино на 06 авг 2012 18:58, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот SLAVMASTER » 06 авг 2012 18:51

израдвайте се бе хора стига предрасъдъци, големи сме и това е,напред и успех!

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот MJ23 » 06 авг 2012 18:51

Марекчанино написа:Дотук добре, както се казва, даже чудесно, като се има предвид, че програма максимум беше да играем мач за мач, пък каквото стане :mrgreen:
Обаче сега почва големото треперене, понеже съм убеден, че "Българи Юнаци" ще подценят тотално немците и ще излязал с увереността, че немците сами ще паднат, по този балъшки начин ще изпуснем уникалния шанс да играем на полуфинал, какъвто едва ли ще имаме на друга олимпиада :|


Аз не виждам причина да се случи това, което казваш. Последните два мача с германците са ни много инфарктни, като единия от тях насред София си ни биха много здраво и ни се наложи да купуваме втора олимпийска квалификация за да се доберем до ОИ! Няма логика в думите ти, ако паднем това няма да е от подценяване, повярвай. И все се надявам да влезем в мача с швабите със същото настрение както с Полша и Италия и да забравим мача срещу Аржентина!

Момчетете трябва да знаят, че цяла България е с тях и мечтае да сътворят чудо. Защото ако стигнем полуфинал за мен това ще е истинско ЧУДО!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

mmitko
Мнения: 451
Регистриран на: 19 авг 2010 18:14
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот mmitko » 06 авг 2012 19:06

Все така да мачкаме до финала и на финала ! :)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот mistreated » 06 авг 2012 19:09

Тия смешници следващия път, когато имат мач с нашите момчета, по-добре хич да не излизат на игрището. И без това изглеждат, като насрани, поне да не се излагат.
Браво момчета, големи сте. Направихте нещо, което убеден съм, че никой не е вярвал, че можете. Спечелихте групата, победихте 2 от трите ми най-омразни отбора и ми доставихте огромен кеф.
Вярваме във вас, продължавайте така!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Dembele39
Мнения: 72
Регистриран на: 15 май 2011 00:11
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот Dembele39 » 06 авг 2012 19:13

Браво на нашите! След загубата от Аржентина мислех, че сме се преебали жестоко за първото място, но и Австралия помогна : )) на 1/4 финала е едно да играеш срещу Германия, съвсем друго да теглиш измежду Бразилия, Русия и неудобната Аржентина : ) италианците се преебаха мега мощно, защото се наденаха на САЩ, което значи 90 % отпадане. Американците са много силни и не виждам кой може да ги спре, освен Русия и донякъде Бразилия или Полша. При всички положения се очертават доста интересни 1/4 финали, а нататък Бог знае какво има да става... ; )

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот POPCORN » 06 авг 2012 19:13

Добра игра!Но трявба да гледаме обективно погледнат и деа сме стъпили здраво на земята.Италия като цяло е много слаб отбор в момента.Аз си мислих,че ние сме отбора който прави най-много грешки, то се оказа,че Италия са супер зле.И за кой ли път подред подаряваме на другият съперник 18-20 тточки от сервиз?Няма ли да се научиме най-после поне да го вкарваме.То е ясно,че няма да станем като руснаците на сервиз ама все пак.....Иначе няма поне аз лично от какво друго да съм недоволен! :)Успех!Макарче не исках германците.предпочитах да се паднем със сърбите!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот j0rka7aa » 06 авг 2012 19:14

ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО ЗА МОМЧЕТАТА! Играха страхотно, сега следва Германия, които не се съмнявам, че ще победим, но каквото и да стане напред момчетата са страхотни! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! :)
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: България - Италия 3-0 FT

Мнениеот Rofles » 06 авг 2012 19:16

j0rka7aa написа:ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО ЗА МОМЧЕТАТА! Играха страхотно, сега следва Германия, които не се съмнявам, че ще победим, но каквото и да стане напред момчетата са страхотни! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! :)


+1
Изображение[/center]


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта