За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pacokaz
Мнения: 11
Регистриран на: 20 авг 2008 23:02
Местоположение: Kazanlak
Контакти:

За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот pacokaz » 21 авг 2008 14:49

За мен представянето на нашите момчета на тази олимпиада е противоречиво.Защо? Ами защото от 6 мача постигнахме 3 победи.Ама срещу кого?Срещу Китай,Япония и Венецуела, все отбори не от нашата черга.....,но,едно голямо НО,тези наши момчета стигнаха до олимпиадата и през последните 3 години постигнаха всички успехи и ни накараха да се гордеем че сме БЪЛГАРИ, въпреко всичко и въпреки всички!!! Казвам всички, но не за тези 2-3 милиона БЪЛГАРИ които живееха и подкрепяха този отбор през тези години и ставаха в 5 часа за да подкрепят момчетата макар и на хиляди километри оттук,а въпреки всички от Българска Федерация Волейбол начело с инж.Д.Лазаров. Тези наши момчета начело с Марто Стоев през всичките тези години имаха подкрепата само на БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД и играха за него!Покланям ви се момчета!!!А Федерацията начело със великият строителен инженер Данчо Лазаров заедно с неговата клика се криеха зад тях като мишки и изкачаха на светло само след тяхните успехи.Скриха се и сега в Пекин.Ами след като може един строителен инженер да е шеф на БФВ,значи и аз имам шанс... Аз съм електроинженер и поне съм играл 2 години разпределител в ТУ-София с преподаватели г-н Пламен Антонов /най-добрият международен съдия/ и г-н Стефанов /треньор на Кувейт/. Така ,че защо не,а?Но,не. Г-н Лазаров, моля ви подайте си оставката и оставете волейбола в ръцете на волейболните хора за да се развива този наш национален спорт и за да застанем там където ни е мястото, а то е №1 в света!!! А вие си гледайте стротелството, пък ако искате да помагате на волейбола, може да построите най-накрая една свястна зала в София за 15-20 хиляди ,за да не се излагаме повече с нашите театрални салони за 5 хиляди. И накрая: предлагам Пламен Константинов за шеф на федерацията. Това е изключително достоен и честен БЪЛГАРИН и волейболен човек и аз наистина вярвам в него.

romario
Мнения: 3
Регистриран на: 18 авг 2008 19:27
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот romario » 21 авг 2008 19:12

Подкрепям това предложение!И искам да попитам защо инж.Данчо все още не е отговорил за тази лъжлива допинг проба от Корея.Защо нашите журналисчета,дето имат самочуствието да са много големи мълчат и не повдигат въпроса. Снощи М.Манченко мънка,иска да попита ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ за пробата ама несмее.Защо ние все трябва да се примеряваме да ни лъжат и да ни тъпчат.Журналисти като Сашо Диков не са удобни задават много дирекни въпроси,а Сашоти Йовков подлогата на инжинера ще чакаме да ни обясни.А иначе както става във футбола така мисе стува че ще е и тук.И все си мисля че инж.Данчо е претседател(президент по европейски)не е собственик на федерацията така че да си подава оставката ида се маха.Предния Заяков ни продаде на Китай за лигата и ако не беше се разчуло нямаше никакво намерение да се маха!Този темерут пък сега чака да утихнат нещата,Пламен ако замълчи значи нищо няма.Господин инж. разкарайте се от волейбола моля ви,помогнете на спорта като си оберете крушите от федерацията!

romario
Мнения: 3
Регистриран на: 18 авг 2008 19:27
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот romario » 21 авг 2008 19:16

Извинявам се вземете и любовницата си от женския нац.отбор че и нея не желаем да гледаме има доста по добри на този важен за волейбола пост!

pacokaz
Мнения: 11
Регистриран на: 20 авг 2008 23:02
Местоположение: Kazanlak
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот pacokaz » 21 авг 2008 21:21

romario написа:Подкрепям това предложение!И искам да попитам защо инж.Данчо все още не е отговорил за тази лъжлива допинг проба от Корея.Защо нашите журналисчета,дето имат самочуствието да са много големи мълчат и не повдигат въпроса. Снощи М.Манченко мънка,иска да попита ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ за пробата ама несмее.Защо ние все трябва да се примеряваме да ни лъжат и да ни тъпчат.Журналисти като Сашо Диков не са удобни задават много дирекни въпроси,а Сашоти Йовков подлогата на инжинера ще чакаме да ни обясни.А иначе както става във футбола така мисе стува че ще е и тук.И все си мисля че инж.Данчо е претседател(президент по европейски)не е собственик на федерацията така че да си подава оставката ида се маха.Предния Заяков ни продаде на Китай за лигата и ако не беше се разчуло нямаше никакво намерение да се маха!Този темерут пък сега чака да утихнат нещата,Пламен ако замълчи значи нищо няма.Господин инж. разкарайте се от волейбола моля ви,помогнете на спорта като си оберете крушите от федерацията!

Браво!Страхотнен коментар!!!Съгласен съм напълно с теб.Жалко че малко хора вземат отношение по този наболял въпрос...Ако бях писал нещо за чорбари и говеда досега форумът да се е задръстил. Жалко....

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот Svetlio » 22 авг 2008 12:37

Браво!Страхотнен коментар!!!Съгласен съм напълно с теб.Жалко че малко хора вземат отношение по този наболял въпрос...Ако бях писал нещо за чорбари и говеда досега форумът да се е задръстил. Жалко....[/quote]

Хората не пишат в този форум , защото не им е ясно за какво точно става въпрос . Ситуацията около Пламен , Данчо Лазаров , допинг пробата/спречкването с Владо Николов , е забулена в мъгла ...

jorja
Мнения: 3
Регистриран на: 20 авг 2008 16:04
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот jorja » 23 авг 2008 09:05

Браво !!! Подкрепям Ви напълно колеги. Данчо лазаров вън !!! ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот stella.p » 23 авг 2008 21:39

Тази личност-лазаров трябва на момента да се махне!!!Лошото е,че не ми се вярва!Убедена съм,че заедно с него вървят и още един куп мижитурки,опитвайки се да се налапат и те!и във вторник ще излязат с още дозина лъжи.Отвратително е това!

прави сте...журналистите трябва да са безкомромисни с тоя продажник.трябва да му задават неудобните въпроси и
пак сам да се оплете в гнусните си лъжи!

Пламен един ден ще заеме поста му,защото ще му приляга отлично!Защото го е грижа!Защото е достоен мъж!
Но дотогава..има още да играе..вижда се,че това е неговото щастие.

Имам въпрос...защо винаги трябва да се изсипва помия върху най-доблестните ни българи?!

MiTer
Мнения: 3
Регистриран на: 25 авг 2008 15:54
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот MiTer » 25 авг 2008 16:37

Няма я властта в нашата България, затова разни измекяри като бившия и настоящия председател на волейболния съюз ни продават и препродават отбора и волейбола като цяло.
Какво направи държавната ни власт - тя е нали - нашата власт -ха ха ха
И в двата случая нищо...
За господина с волейболното инженерство да се намери подходяща санкция - подаването на оставка не е санкция!
Зяков се изплъзна - а този.....

Потребителски аватар
stella.p
Мнения: 15
Регистриран на: 16 авг 2008 14:07
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот stella.p » 26 авг 2008 12:51

Бъди силен,Капитане!Колкото и да си разочарован и обиден знай,че всички те подкрепяме!

velinsky
Мнения: 464
Регистриран на: 13 авг 2008 08:12
Контакти:

Re: За волейволистите и за инженера /за хората и мишките/

Мнениеот velinsky » 26 авг 2008 22:10

Горе главата ГибонЩ е стъпя на волейбол само като се убедя,че ти си президентът на федерацията!


Върни се в “Волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта