Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 22 яну 2018 11:45

JackPackage написа:Можем да отстраним Севиля - Диего Коста ако е здрав (май е под въпрос) можем да ги бием с 2 гола разлика!
Изображение

Принципно можем.Но сами си направихме живота труден.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 24 яну 2018 00:26

След тези продукции напоследък, това мисля че е последния сезон на Ел Чоло в Атлетико. Много слаба игра в последно време. Добре че Севиля и Виляреал са достатъчно назад с точките и топ4 е гарантиран, иначе лошо... :roll:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 24 яну 2018 10:07

SilentKiller написа:След тези продукции напоследък, това мисля че е последния сезон на Ел Чоло в Атлетико. Много слаба игра в последно време. Добре че Севиля и Виляреал са достатъчно назад с точките и топ4 е гарантиран, иначе лошо... :roll:

Не че някой ти е искал мнението, но няма да е последния сезон ;)

Общо взето отпаднахме заради батуна Моя и нашия Корея, който за 2г не можа да се научи да си вкарва 100 % положения, докато техния от Севиля им вкара гол и направи дузпа :| :evil:

Чоло ще вдигне още една ЛЕ, не го мислете него, ще бъде на Метрополитано и през 2019 8-)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 02 фев 2018 08:53

Караско остана в отбора въпреки очакванията.Доволен съм - за мене това е играч с огромен потенциал.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 05 фев 2018 09:01

Логична победа срещу Валенсия и шампионата май за нас привърши.Втори сме.Върха е далече третото място също.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 05 фев 2018 21:30

Абе Реал може и да навлязат във форма, а вие гостувате и на Бернабеу и на Кампа. Да не говорим че през мач редувате 1-0 с 1-1, така че тия хиксове когато се бориш за челни места дефакто са си полу-загуби. Така че нищо не е решено все още. Иначе всеки извън феновете им желае да види балета на 3то място в края и оклюмали. :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 05 фев 2018 21:47

Последните 10 мача сме в най-добра форма, последните 15 сме само на 3т от вас - не знам какви сметки гледаш ти, ама да ви ударим на празния ви стадион и да върнем интригата :twisted: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 06 фев 2018 08:37

Малко вероятно. Тая Барса няма загуба в Ла Лига. Колко мачове обърна от негативен резултат. Дори в Сосиедад където нямаше победа от 2007г. обърна мача от 0-2 до 4-2 все едно беше квартален мач и превключиха за 20 минути на високо темпо. Изравнявания като на майтап навън срещу Атлетико, Валенсия и Еспаньол...сякаш даваше малко фандък на противника и после спокойно си вкарваше нужния гол. Това миналия сезон го нямаше и тия три хикса щяха да са сигурно три загуби... Вие сега сте пред дилема дали да отпишете Лига Европа, смятайки че топ4 е гарантиран, но и в Примера въпреки че сте 2ри повечето ви мачове са мъчни. Аз затова написах, че Реал като нищо може да зареди една серия с победи, така че е по-логично да се оглеждате назад, да не говорим че Зидан прави и силна пролет в двете си години като треньор на Реал.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 06 фев 2018 09:27

Удължили сме договора на Симе с още 1 година до 2022! Това показва че нямаме желание да го продаваме
въпреки доста запитвания от Италия за него!
Относно Примера си мисля че разликата м/у 2-ро и 3-то място е точно никаква! Това че направихме някаква
преднина за зона ШЛ може би ще накара от клуба да натискат яко за тази тъпа ЛЕ, поне да запишат трофей
тази година, все пак като няма риба и рака е риба! Аз предпочитах домашната купа ама уви изложихме с/у
Севиля.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 06 фев 2018 11:13

Девет точки с Барса са много нещо.Вярно че те всяка година март - април спукват гумите в Примера но ако искаме да мечтаем за нещо като минимум ни трябва победа на Ноу камп.Лига Европа не е лошо предизвикателство между другото.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта