Atletico Madrid (Фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 06 фев 2018 11:22

Ние имаме по-трудна програма от тях - гостувания на Писхуан, Кампа и комшиите, трудна работа, като гледам и как се свири на двата отбора - съвсем безнадеждна - като закъсат ще ги бутнат като с Алавес и така, а ние ще избутаме сезона без дузпа :roll:

Пике май им е аут 1 месец и сега може да зациклят отзад, ама не им е толкова сложна програмата, ако преди мача на Кампа влезем с <7т разлика и ги ударим може и да мечтаем, но към днешна дата ЛЕ изглежда по-вероятна :roll:

Радвам се за Симето, има хляб в него, има и супер центриране ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 06 фев 2018 11:56

Да бе съдията бил причина за тази разлика ? :lol:
А непризнатият гол на Местая, където топката влезе половин метър ? Минус 2 точки. А непризнаят гол на Суарес срещу Селта на Кампа при 2-2 ? Отново минус 2 точки. Излиза даже че Барса щеше да има още по-голям актив без съдийските грешки. ;)
Иначе при Атлетико проблемът е че въпреки че Симеоне държи високо ниво, практически не е спечелил никакъв трофей от лятото на 2014г. - Суперкупата на Испания срещу Реал - това е и единствения трофей на Гризман с Атлетико, 1 месец след като беше купен от Реал Сосиедад. Следват три поредни нулеви сезона 2014/2015, 2015/2016 и 2016/2017г. На пръв поглед Атлетико беше близо до някакъв трофей и все нещо не достигаше, което не може да се оправдава само с късмет. Айде 1 сезон ако е ОК, ама като заредиш 3 поредни нулеви сезона+този отпадането от ШЛ и срамните мачове с Карабах - значи наистина нещо не функционира както трябва и както беше в първите 2 сезона при Симеоне до 2013/2014г. В решаващите мачове, когато Атлетико трябва да бие за да спечели нещо, отборът се проваля и това става 3 поредни години. За мен оставането на Симеоне след края на настоящия сезон ще бъде грешка, но ръководството си знае. Аз дори предполагам че Диего вече мисли за Интер (другия отбор, който му е близко до сърцето), но ще видим как ще се развият събитията това лято. :)

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 06 фев 2018 12:50

ПХАХАХАХАХАХА :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 06 фев 2018 15:28

SilentKiller написа:Да бе съдията бил причина за тази разлика ? :lol:
А непризнатият гол на Местая, където топката влезе половин метър ? Минус 2 точки. А непризнаят гол на Суарес срещу Селта на Кампа при 2-2 ? Отново минус 2 точки. Излиза даже че Барса щеше да има още по-голям актив без съдийските грешки. ;)
Иначе при Атлетико проблемът е че въпреки че Симеоне държи високо ниво, практически не е спечелил никакъв трофей от лятото на 2014г. - Суперкупата на Испания срещу Реал - това е и единствения трофей на Гризман с Атлетико, 1 месец след като беше купен от Реал Сосиедад. Следват три поредни нулеви сезона 2014/2015, 2015/2016 и 2016/2017г. На пръв поглед Атлетико беше близо до някакъв трофей и все нещо не достигаше, което не може да се оправдава само с късмет. Айде 1 сезон ако е ОК, ама като заредиш 3 поредни нулеви сезона+този отпадането от ШЛ и срамните мачове с Карабах - значи наистина нещо не функционира както трябва и както беше в първите 2 сезона при Симеоне до 2013/2014г. В решаващите мачове, когато Атлетико трябва да бие за да спечели нещо, отборът се проваля и това става 3 поредни години. За мен оставането на Симеоне след края на настоящия сезон ще бъде грешка, но ръководството си знае. Аз дори предполагам че Диего вече мисли за Интер (другия отбор, който му е близко до сърцето), но ще видим как ще се развият събитията това лято. :)

Прав е човека.Това безтрофейно време и на мен ми идва малко повече.Иначе за Чоло не се тревожи - има си достатъмчно мотивация да работи в Атлетико.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Pichichi » 06 фев 2018 16:50

Понеже Джак е отворил темата за съдиите само да вметна че снощи Халилович отпразнува
гола си с/у Малага точно както Д.Коща и о чудо картон не последва!
За същото нещо Коща пропусна 1 мач защото получи 2-ри ЖК!

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7368
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Los Che » 06 фев 2018 17:31

Щом сме тръгнали да вметваме : 22 кръга без дузпа. Е, миналата пролет като ви дадоха ДВЕ за едно полувреме? Вкараха ли ги ?

И да попитам: КОЛКО аванти за задниците-обръщачи този сезон трябва да дадат като КОМПЕНСАЦИЯ за онзи прословут 1/2 м. на Mestalla?
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот saract » 06 фев 2018 18:46

Los Che написа:И да попитам: КОЛКО аванти за задниците-обръщачи този сезон трябва да дадат като КОМПЕНСАЦИЯ за онзи прословут 1/2 м. на Mestalla?

Защо нас ни питаш?

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот SilentKiller » 06 фев 2018 18:50

Говориш простотии. Миналият сезон беше същата работа с Бетис, пак половин метър вътре, пак минус 2 точки, защото мача завърши 1-1+ още няколко отменени гол след несъществуващи засади и като сложим авантите в полза на Реал, ето ти ги 3 точки разлика накрая в полза на балета - понеже от 5 години не бяха ставали шампион и това повече не можеше да се трае от "Кралската федерация"! :roll: А при реално съдийство тия 3 точки в крайното класиране в полза на Реал, щяха да са обърнати на 5-6 в полза на Барса. Но както и да е, минало-заминало както се казва, да не разводняваме темата. Симеоне буксува още от миналия сезон, даже и в ШЛ на 1/2финала за първи път видях да отпадне така безславно от Реал...в предходните 3 години (2та финала в ШЛ, и 1/4финала през 2014/2015) - винаги имаше интрига и нещата бяха на кантар, но миналия сезон не беше така. За мен Диего Симеоне даде каквото даде за Атлетико и мисля че започна да се изчерпва. Мачовете от есента в ШЛ бяха показателни, не само излагациите с Карабах, ами и смешната загуба от Челси вкъщи, и това при положение че Атлетико в предишните сезони не само че бяха бетон вкъщи и биеха, ами и почти не допускаха голове, мисля че за последно Милан им вкара на Калдерон март 2014г. в елиминационната фаза. Очевидно е че има регрес. Мачовете в Ла Лига леко заблуждават, а за купата срещу Севиля толкова смешно да отпаднат (пак губейки вкъщи) просто нямам думи. За мен е нужна промяна това лято. ;)

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7368
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот Los Che » 06 фев 2018 19:38

saract написа:
Los Che написа:И да попитам: КОЛКО аванти за задниците-обръщачи този сезон трябва да дадат като КОМПЕНСАЦИЯ за онзи прословут 1/2 м. на Mestalla?

Защо нас ни питаш?


Туй е риторичен въпрос в стил "Думам ти Сарактчо, сещай се Тишко".

От избавлението над мен откриваме, че "отцепниците" яко са развили комплекса на жертвата.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Atletico Madrid (Фен тема)

Мнениеот JackPackage » 06 фев 2018 19:48

Los Che написа:
saract написа:
Los Che написа:И да попитам: КОЛКО аванти за задниците-обръщачи този сезон трябва да дадат като КОМПЕНСАЦИЯ за онзи прословут 1/2 м. на Mestalla?

Защо нас ни питаш?


Туй е риторичен въпрос в стил "Думам ти Сарактчо, сещай се Тишко".

От избавлението над мен откриваме, че "отцепниците" яко са развили комплекса на жертвата.

Те са вечно ощетените, още от време оно :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта