Примера дивисион vs Висшата Лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот rhaegar » 27 яну 2018 17:15

Мен лично не ме вълнува кое е по-силното. Аз не гледам испански мачове, защото не предизвикват абсолютно никаква емоция в мене. Има английски отбори, които харесвам и такива, които не понасям, но са малко тези, които са ми безразлични. Дори и минимална симпатия/антипатия да бъде, все нещо изпитвам към отборите. В Испания освен да се надявам Реал и Барса да падат и още в 20-тата минута на повечето мачове да знам, че няма да стане, нямам друга причина да си пусна мач.

Но по въпроса за популярността спорът е излишен. Цифрите го показват. ВЛ е най-гледаното първенство на тая планета, като се заселим на Марс или ако някак нещата се променят тука, тогава може да се обсъжда.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот Tiberius » 27 яну 2018 20:18

Най-комерсиалното първенство- може да е английското (най-прехваленото, ако питаш мен), но не и най-силното, а.к.а най-доброто. Няма как да е с оглед на представянето на испанските отбори в ЕКТ през последните няколко години. Вече това какво харесваш, си е само твоя работа и право на личен избор. Може да предпочиташ да гледаш Уест Хям срещу Стоук Сити пред Ел Касико. Няма лошо! Може и да предпачиташ жената- Цецка Цачева пред жената- Меган Фокс. Отново няма лошо! Всеки има право на вкус или по-точно липсата на вкус. :lol:
Тези Диеми тотално са ви зомбирали до степен, че отричате всичко друго. Направо не ми се мисли как щяхте да хиперболизирате "силните мъже на Диема", ако имаха успехите на испанските отбори от последните години. Представям си. :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот rhaegar » 27 яну 2018 20:33

Ти изобщо можеш ли да четеш? Къде казвам, че английското е по-силно? Какви Диеми те гонят?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот Tiberius » 27 яну 2018 21:22

На мен не ми пука кое е най-гледаното първенство (малко като теб да отговоря). Единственото, което твърдя е, че с оглед на успехите на испанските отбори, Ла Лига е по-силното първенство. Не виждам защо наблягаш на интереса, като той не е от първостепенно значение за развитието на едно спортно дружество.
Ако следиш творчеството на Боби Борисов би разбрал иронията за Диема.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот rhaegar » 27 яну 2018 21:42

Интересът беше намесен по-рано, аз само констатирах факт.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот sunscres92 » 27 яну 2018 23:46

Искам да ми покажеш една Европейска държава(без Испания) - където Ла Лига е по-гледана от Висшата Лига.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот SilentKiller » 28 яну 2018 01:19

Китайското е гледано от повече хора от Премиършип! Точка ! 8-)

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот rhaegar » 28 яну 2018 01:37

Да, все едно.

Как я изчисли тая тъпня? Дори и да кажем, че всички китайци гледат своето, а само половината от тях гледат английското, когато останалият свят също гледа ВЛ, пак не ти излиза бройката.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот Tiberius » 28 яну 2018 01:55

В Южна Америка, където футбола е религия се гледа предимно Ла Лига и Серия А. Също така мога да гарантирам, че в Мексико и централна Америка предпочитат да гледат Ла Лига пред ПЛ. В САЩ и Китай вероятно ПЛ е по-популярна, само че там феновете са непостоянни. Един ден са за Юнайтед, друг ден за Челси и така. В САЩ си следят предимно НФЛ, МЛБ, МЛБ или НХЛ и европейския футбол им е между другото. За Канада какво да говорим. Там не е ли хокей- не важи. Та това не са реални фенове на играта.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Примера дивисион vs Висшата Лига

Мнениеот rhaegar » 28 яну 2018 02:08

Сега пък не били реални фенове.

Абе, много е просто. Щом тв правата за английското първенство са в пъти по-скъпи от тези на което и да е друго, значи то е най-гледаното и то с разлика. Как изобщо можем да дискутираме подобно нещо, като то е очевадно?

Разбирам да извадите аргумента на добрия стар Мегън Фокс, че не винаги най-масовото нещо е най-доброто и че хората са стадо, ама вие се блъскате в стена самички.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта