Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

silver
Мнения: 12
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:27
Контакти:

Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Мнениеот silver » 15 окт 2008 21:39

Абсолютен антифутбол,подобно безхаберие не съм гледал от години.90 минути мъка,без нито един правилен пас ,без нито едно спечелено единоборство,без нито един удар във вратата.Да се молиш да не паднем от Грузия СРАМ. Имах чувството че нашите играят с КУБ а не с топка.Дано да могат те самите да си простят за този футбол и ако някой иска да играе в националния да играе със сърце а не с мисъл за премии за полети .Дано някой от тях освен Петков ,днес да осъзнае че носеше националната фанелка и когато следващият път я облече да иска да докаже че е БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
Veso_PLD
Мнения: 110
Регистриран на: 13 окт 2008 20:26
Контакти:

Re: Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Мнениеот Veso_PLD » 15 окт 2008 21:45

Съгласен съм със всичко което каза но за мен главния виновник е Пламен Марков просто незнам вече кво да кажа ,толкова отчаян след мач на национала не съм бил никога
Изображение Изображение

СинТерор
Мнения: 871
Регистриран на: 14 сеп 2008 20:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Мнениеот СинТерор » 15 окт 2008 21:47

77153.jpg
(31.61 KиБ) Свален 967 пъти

Bad Boy
Мнения: 132
Регистриран на: 11 авг 2008 21:06

Re: Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Мнениеот Bad Boy » 15 окт 2008 21:52

Тероре, здравей виждам че си онлайн,ама да се ядосваш няма смисъл. Няма да сме в ЮАР не се притеснявай. Просто мястото не ни е там.

silver
Мнения: 12
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:27
Контакти:

Re: Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Мнениеот silver » 15 окт 2008 21:56

Наистина незнам мАРКОВ какво пази,и какви очи ще има сега да каже нещичко за мача , лесно е да рушиш и да лежиш срещу Италия и после да можеш да кажеш,че все пак са световни шампиони и едва ли не това е успех ,но....
Ами сега срещу Грузрия мммм ,при положение че незнам дали някой забеляза ,че първите 5 мин те бяха уплашени...но като видяха че треньора ни е напълнил гащите и на терена има балерини .... просто не взехме нито една топка
Незнам и какво може да го питат сега г-н мАРКОВ,наистина незнам...

zax_man
Мнения: 8
Регистриран на: 15 окт 2008 21:43
Контакти:

Re: Май пак играхме срещу Италия? или просто балет

Мнениеот zax_man » 15 окт 2008 22:11

Е какво очаквахте, да бием ли.Нека погледнем реално.1-во шампиона ни изобщо не получава лиценз за Европа, 2-ро Левски отпада от отбори като Бате и Жилина,в първенството ни всичко е корупция, президенти бият съдии на терена.И какво.....Накрая излизаме и бием световния шампион или някои отбор като гост- е няма да стане.Вече ще се радваме само на победи над Андора, Малта, Люксенбург и други такива.И не са виновни футболистите за това , а хората нагоре от тях.То излезе 4е от 15 години не се е намерил нито един свестен футболист в България..... :ugeek:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта