верно ли мартин петров сериозно контузен?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
lauta hools
Мнения: 844
Регистриран на: 28 авг 2008 10:38
Контакти:

верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот lauta hools » 01 сеп 2008 10:41

абе извинявайте ама някой ще ми каже ли дали е истина това ,кога се е контузил че пак нищо не съм разбрал. Вчера гледам интервю с В.Божинов на българска армия и той каза че се надявал да има кой да замести подобаващо марто и него щото контузийте им били сериозни.Аз по медийте нищо не съм чул някой да е казал нещо ,ако е вярно много много лошо.Ако някой от вас знае нещо пишете моля ви :roll:
[center]Изображение

Раето свещено на гърдите блести,
носете го с гордост и страст,
когато загубите, нас ни боли,
но пеем ”Винаги с Вас”
[/center]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6779
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот soilwork » 01 сеп 2008 10:58

Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно, което Мартин оперира по време на престоя си в Атлетико Мадрид.
ще се оправи няма страшно :D

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6779
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот soilwork » 01 сеп 2008 11:00

PetrovGETTY_468x490.jpg
(44.8 KиБ) Свален 1823 пъти

Потребителски аватар
lauta hools
Мнения: 844
Регистриран на: 28 авг 2008 10:38
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот lauta hools » 01 сеп 2008 11:04

[quote="soilwork"]Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно, което Мартин оперира по време на престоя си в Атлетико Мадрид.
ще се оправи няма страшно :D :)
Последна промяна от lauta hools на 01 сеп 2008 14:07, променено общо 2 пъти.
[center]Изображение

Раето свещено на гърдите блести,
носете го с гордост и страст,
когато загубите, нас ни боли,
но пеем ”Винаги с Вас”
[/center]

Bliu-Bliu...
Мнения: 481
Регистриран на: 21 май 2008 12:20
Местоположение: софия
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот Bliu-Bliu... » 01 сеп 2008 11:17

lauta hools написа:
soilwork написа:Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно, което Мартин оперира по време на престоя си в Атлетико Мадрид.
ще се оправи няма страшно :D

МЕРСИ МНОГО УСПОКОИХ СЕ :)


Що бе, трябва да се радваш и да стискаш палци да умре дори. Все пак Мартин си е чорба...
Или тоя лозунг под тебе не си го мислил много, а ;)
We all live in a Yellow Submarine
Yellow Submarine Yellow Submarine.

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот TPAKTOP » 01 сеп 2008 11:20

По "Спортен свят" казаха че може да се окаже и лека контузията и Мартин да играе още в мача с Челси. Но е трябвало да мине още няколко прегледа преди да се разбере с точност.
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
lauta hools
Мнения: 844
Регистриран на: 28 авг 2008 10:38
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот lauta hools » 01 сеп 2008 11:32

Bliu-Bliu... написа:
lauta hools написа:
soilwork написа:Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно, което Мартин оперира по време на престоя си в Атлетико Мадрид.
ще се оправи няма страшно :D

МЕРСИ МНОГО УСПОКОИХ СЕ :)


Що бе, трябва да се радваш и да стискаш палци да умре дори. Все пак Мартин си е чорба...
Или тоя лозунг под тебе не си го мислил много, а ;)

Преди всичко съм българин и подкрепям всеки един футболист играещ със сърце за България
[center]Изображение

Раето свещено на гърдите блести,
носете го с гордост и страст,
когато загубите, нас ни боли,
но пеем ”Винаги с Вас”
[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 50023
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 сеп 2008 12:13

Bliu-Bliu... написа:
lauta hools написа:
soilwork написа:Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно, което Мартин оперира по време на престоя си в Атлетико Мадрид.
ще се оправи няма страшно :D

МЕРСИ МНОГО УСПОКОИХ СЕ :)


Що бе, трябва да се радваш и да стискаш палци да умре дори. Все пак Мартин си е чорба...
Или тоя лозунг под тебе не си го мислил много, а ;)


Мартин ли е "чорба" ти не си наред бе момче ! Марто е български национал, и няма нищо общо с четирибуквеното недоразумение....освен един кратък период, в тийнейджърските си години. А интервюто му, пред спортният отдел, на Гардиън , при преминаването му в Ман С. говори за отношението му към българският клубен футбол, и към бившият му отбор....та Мартин каза: Като си помисля къде бях, къде съм играл в България....а сега къде съм....въобще, много съм щастлив че съм в големият футбол на висшата лига" Човекът даже не споменава четирибуквието....чесно казано, разбирам го !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: верно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот TPAKTOP » 01 сеп 2008 12:22

soilwork написа:Звездата на българския национален отбор Мартин Петров ще пропусне световната квалификация срещу Черна гора
Лявото крило е усукало коленни връзки и няма да играе в следващите три-четири седмици. Контузията е на същото коляно,

Мартин ли е "чорба" ти не си наред бе момче ! Марто е български национал, и няма нищо общо с четирибуквеното недоразумение....освен един кратък период, в тийнейджърските си години. А интервюто му, пред спортният отдел, на Гардиън , при преминаването му в Ман С. говори за отношението му към българският клубен футбол, и към бившият му отбор....та Мартин каза: Като си помисля къде бях, къде съм играл в България....а сега къде съм....въобще, много съм щастлив че съм в големият футбол на висшата лига" Човекът даже не споменава четирибуквието....чесно казано, разбирам го !
[/quote][/quote]
Абе честно казано аз не се сещам и за футболисти на лефски да са се гордели от къде са тръгнали. като се знае че всичките им футболистчета отиват в "ГОЛЕМИЯ" футбол в Израел и Турция. Мани, бегай!!!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

вЯрно ли мартин петров сериозно контузен?

Мнениеот cvetan » 01 сеп 2008 13:08

Момчето може да не е много българин ( както е видно от правописа) - но се вълнува, което е поощрително.
В национала няма СИНИ няма ЧЕРВЕНИ - всички сме под трибагреника. Чичо Митко за това успя щото не им позволи да му го играят клубно-партиино. Дай боже и Марков да го направи - веднъж вече успя.

СТИСКАЙ ТИ ПАЛЦИ НА МАРТО!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта