Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 19 яну 2018 08:59

1:2
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 20 яну 2018 23:37

Ей го тоз бастун Габриел! Толкова подобни тъпни направи в Арсенал! Дойде му времето и във Валенсия да осере нещата. Ясно е, че с първия картон пропуска мача с Реал. Ясно е, че съдията няма да отмени дузпата. Ами, поне не оставяй отбора си с човек по-малко! Абсолютен идиот... :evil: За пак и Рубен Везо се прояви с излишен втори картон.
Марселино и той явно си помисли, че играе Soccer Manager, и си сменя целия състав мач след мач, само че незнайно защо в по-важния турнир тази седмица реши да пусне резервите... :| Нашите пък след почивката днес все едно не излязоха на терена. Да бяха играли като през първата част, щяхме да спечелим.
Как да е, тотално осраха нещата днес. Трябва да се реваншират през следващата седмица! Само че наистина не знам кой ще партнира на Гарай в защитата. Който и да е, има надежда да не е толкова бездарен като днешните двама некадърници, на които отдавна съм им вдигнал мерника, ама Марселино явно си ги харесва. :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 яну 2018 08:56

За Рубен ми се струва, че за миг забрави, че рефера му беше дал първи картон.
Относно червеният картон на Габриел постъпката е детска и според мен трябва да бъде глобен.
Добре играхме през първото полувреме и след почивката ни нямаше никакви.
Заслужени 3 точки за домакините!
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7366
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 24 яну 2018 19:29

[center]Среща- реванш 1/4 финала за Купата на Краля
20:00 часа
Estadio de Mendizorroza
DEPORTIVO ALAVÉS VS. VALENCIA
1:2 в първата среща[/center]

рефер - Alfonso Alvarez Izquierdo - 45 год. инспектор в метрото в Барселона.
Този сезон е свирил 8 мача.
1 среща на VCF 5:0 срещу Малага
2 срещи на Алавес, две домакински победи

14 гостувания тук
5 победи
4 равни
5 загуби
15 : 23
[center]Jaume;
Montoya, Vezo, Paulista, Gayà;
Kondogbia, Parejo, Maksimovic,
Guedes; Vietto и Zaza[/center]

Alavés:
Sivera; Martín, Ely, Laguardia, Duarte; Pina, Dani Torres, Ibai, Pedraza; Guidetti и Sobrino
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 24 яну 2018 22:53

Каквото и да си говорим, реферите днес ни подпираха. Ако бутането на Гуидети при непризнатия му гол е фаул, то и действието на Дзадза при нашия гол можеше да е нарушение. Отделно игра с ръка на Гарай в наказателното малко след влизането му в игра. Реферът може би я видя и реши, че е неволна, с което имахме късмет.
Като цяло доста тегаво вървеше мачът, но можеше да се очаква, че 1 гол ще го отвори доста, както и стана. Общо взето не ми харесаха нашите. Пак бяхме надиграни в редовното време и пак получихме първия гол точно в момент, в който уж бяхме заиграли малко по-добре. Вече в продълженията очевидно бяхме запазили повече свежест от домакините и изобщо не трябваше да се стига до дузпи, но за щастие пропуските не се оказаха фатални.
120 мин. + дузпи 3 дни преди мач с Реал далеч не бе най-желателното нещо, което можеше да ни се случи, но по-лошо от това щеше да е отпадане по такъв начин. С оглед на играта ни в двете срещи, не смятам, че изобщо заслужавахме да се докопаме до продължения, а още по-малко пък при обективно съдийство.
Много лошо се контузи Габриел. Колкото и да не ми е любимец, няма как да не му пожелая скорошно възстановяване. Единственото положително от цялата работа може да бъде, ако тази травма накара Марселино да потърси попълнение в центъра на защитата, каквото и без това ни е нужно според мен.
Дано срещу Реал да няма пак твърде много промени в състава, защото ще гризнем дървото... :|
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 24 яну 2018 23:03

Съдията беше страхотен на моменти. Избираш между дузпа, корнер и нарушение срещу вратаря и даваш аут :mrgreen:
Браво и на двата отбора иначе. Хубав, борбен мач.
Изображение Изображение

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 25 яну 2018 07:22

Честно казано хич не ми хареса играта ни, но все пак е радостно, че продължаваме.
8-)
Жалко за Габриел и дано да се върне да играе по-рано.
:x
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7366
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 25 яну 2018 11:59

На тези играчи в тази Valencia май-май такъв им е манталитета. Задоволяват се с някоя силна игра в един мач , бият някого и после я карат по течението.
Бай`Marcelino беше много комичен като си затваряше очичиките при дузпите. След мача каза че това било традиция при него.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 25 яну 2018 15:28

С мача срещу Реал и на точка ще съм доволна.
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 25 яну 2018 16:53

Аз може би няма да съм толкова доволен от Х. Издънката с Лас Палмас трябва да бъде компенсирана с успех срещу силен съперник. И като се има предвид, че Реал са близо зад нас, а Виляреал и Севиля в този мач имат домакинства, макар и срещу прилични отбори, то една победа е силно препоръчителна. За съжаление мачовете ни за Купата се развиха така, че в събота ще сме или с изморени титуляри, или с отпочинали резерви, докато Реал ще са с отпочинали титуляри. :| (Да не говорим, че няколко дни след това е и първият ни полуфинален мач за Купата, а на столичани не им предстои такъв.) Иначе откъм напрежение със сигурност положението е по-зле при тях заради нетипично слабото им представяне, докато ние дори след някои неубедителни резултати пак може да се каже, че правим повече от задоволителен сезон. Най-сигурното нещо е, че мотивацията при нашите ще е на макс, за разлика от някои откровено подценени двубои напоследък.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: VDP и 13 госта