Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 12 яну 2018 17:40

Приемлив съперник за купата и ако не подценим Алавес с лекота ще го отстраним.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 13 яну 2018 12:03

Да, както и очаквах, Коклен е в групата за мача довечера. Мурийо и Солер все още не са готови, макар че колумбиецът май вече поднови тренировки с отбора, ако съдя от някои скорошни снимки в сайта на клуба.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 13 яну 2018 14:20

Мисля, че Коклен ще влезе като резерва за малко.
Този мач е доста тегав и ми се струва, че ще завърши 1:1.
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 13 яну 2018 14:32

И аз го виждам така. Определено коварно гостуване. Този съперник ни е спъвал доста пъти, а и сега яко ще драпат за точки, за да не изпаднат. Това, което ми дава надежда, е, че отборът ни напоследък се събуди и заигра отново силно след неубедителния като игра период от края на октомври до средата/края на декември.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 13 яну 2018 17:53

Мдам, довечера има МАЧ
[center]DEPORTIVO LA CORUÑA VS. VALENCIA
21:45 ч
Estadio Municipal de Riazor[/center]

рефер - Javier Alberola Rojas - фитнес инструктор - диетолог от Кастилия , само на 26 / двадесет и шест / години , 1,90 м. Първи сезон в Примера. До сега не е свирил на VCF
1 мач на домакините от Депор като гости на Леванти 2:2 . Втори жълт= ч.к. за домакините.

Изображение
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 13 яну 2018 20:22

Реал загуби и дано ние да се възползваме от тяхната грешна стъпка!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 13 яну 2018 21:56

Не виждам нищо хубаво в този резултат на Реал. Тоя мач трябваше по всякакъв друг начин да завърши, само не и с победа за онея жълти калитари. :evil: Реал е ясно, че накрая ще са преди нас, само че Виляреал трябва да губят точки.
С доста експериментален десен фланг започваме срещу Депортиво - Везо като десен бек и Максимович като десен халф. Дзадза и Вието пък са резерви. :roll:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 13 яну 2018 23:50

Побързах да нахраня Виляреал, че са калитари, ама това нашето днес си беше същата работа. :mrgreen: Гредата на Борхес при 0-0, грешката на Рубен при първия ни гол, рикошетът в Москера при втория и нереалният пропуск на Адриан накрая - все доста късметлийки моменти в наша полза. Иначе това е важен успех срещу отбор, който ни е взимал точки не един път и който само преди седмица направи Х навън с Виляреал. Победихме, без реално да сме по-добрият отбор в мача и без да създадем особено чисти ситуации. При това го постигнахме с донякъде експериментален състав и със спестяване на сили (според мен) в дадени периоди от срещата, което накрая разбира се щеше да ни струва много скъпо. Ценни 3 точки, тъй като не трябваше да позволяваме на Виляреал да стопят част от аванса ни, пък и дръпнахме още малко на Реал. Надявам се утре Алавес да вземат нещичко на Севиля. Събрахме 40 точки за първата половина на сезона, което си е отличен актив. За сравнение, в последните 2 сезона за всичките 38 кръга взехме съответно едва 44 и 46 точки. ;)
Коклен си свърши добре работата в дебютния си мач, Максимович според мен се справи добре като десен халф, Везо в някои ситуации се огъна, но беше нормално, при положение че Депор доста натискаха по неговия фланг. Гуедеш според мен беше най-силният играч за нашия отбор, като участваше в почти всички опасни атаки. Санти Мина също има голяма заслуга, тъй като изостри атаката при първия гол, преодолявайки двама играчи, и отне топката при втория.
Сега се надявам Los Che или някой друг да ми разясни как стои въпросът с наказанията при 10 картона, защото на Парехо това днес му беше именно 10-ти и изписаха, че пропуска мач. Въпросът е дали пропуска само 1 като при 5 картона, или ще е наказан за 2. Ако е второто, значи би пропуснал домакинството с Реал, тоест това ще бъде поредният ни глупав картон този сезон. Ако е само 1 мач наказание, то пропуска срещата с Лас Палмас и се връща за Реал, което вече вкарва доста резон в днешното действие на капитана ни, макар че гостуването на островитяните също си е коварен двубой. А и реално друг футболист с неговите функции в момента не ни е наличен. Коклен, Максимович и Кондогбия са със значително по-дефанзивни качества. Солер може успешно да играе 10-ка, но е контузен и ме съмнява до седмица да е готов или поне не за много минути. Иначе за цял мач сме направили 8 нарушения и получихме само този картон - доста добре, като се има предвид, че имаме по малко над 3 картона средно на мач.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 14 яну 2018 08:03

Udoji90 написа:Не виждам нищо хубаво в този резултат на Реал. Тоя мач трябваше по всякакъв друг начин да завърши, само не и с победа за онея жълти калитари. :evil: Реал е ясно, че накрая ще са преди нас, само че Виляреал трябва да губят точки.
С доста експериментален десен фланг започваме срещу Депортиво - Везо като десен бек и Максимович като десен халф. Дзадза и Вието пък са резерви. :roll:

Ама дръпнахме още от Реал, което е добре в случая.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 14 яну 2018 08:09

А сега ето и моето скромно мнение за мача.
До отбелязването ни на първото попадение играхме доста смутено и домакините ако бяха вкарали първи вместо да оцелят гредата двубоя щеше да се развие по друг начин.
:evil:
Определено имахме снощи късмет и взехме ценна победа.
8-)
Изненадах се, че Коклен започна титуляр, но лично за мен се справи на ниво.
:o
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kingofpop, timetowaste и 15 госта