Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 04 яну 2018 18:28

Да, и аз четох за 40 млн. за Гуедеш. Реално си е голяма сума за стандартите на харчене на Валенсия напоследък. По принцип гледаме да ограничаваме тези разходи. От друга страна, не е толкова много на фона на откачените цени напоследък. Как да е, други хора отговарят за финансите в клуба - ако преценят, че може да си го позволим, да го взимат. А и имаме големи шансове да играем минимум в ЛЕ, така че и от ЕКТ този път ще дойдат пари, за разлика от този и миналия сезон.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 05 яну 2018 15:47

В предния кръг уж по време на мача написаха, че Кондогбия ще е наказан за следващия, ама явно са се объркали с картоните, защото виждам, че е в групата за утре. Дзадза и Монтоя действително са с натрупани картони, но пък Вието е включен в групата. Мурийо и Солер за съжаление явно още не са възстановени и не са включени.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7372
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 05 яну 2018 17:52

18 кръг в Примера
[center]събота
17:15
Estadio de Mestalla
VALENCIA VS. GIRONA[/center]

рефер : лично David Fernández Borbalan

Udoji90,
картоните от турнира за Купата не важат за Ла Лига и обратно, освен ако не е директен ч.к. или наказание след мача по доклад.
За това се получава това объркване.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 05 яну 2018 17:56

Време е за победа на "Прилепите" и смело прогнозирам 2:0.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 05 яну 2018 21:42

Знам, че картоните за Купата не важат в първенството. Кондогбия обаче получи картон точно в първенството (с Виляреал) и изписаха, че пропуска следващия амч. Както и да е... На всякаква победа съм доволен, ако ще и с гол разлика.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 06 яну 2018 19:23

Нашите през този сезон в доста домакинства показват някаква слабост да влизат трудно в мачовете и да оставят инициативата на съперника в първите 10-15 мин. Не във всяко домакинство разбира се, но днес не беше първият, нито вторият такъв случай. На първо четене се сещам за двубоите с Билбао, Леганес и Селта. Днес Жирона обаче бяха доста агресивни точно в тези минути и заслужено стигнаха до гол и още 1 положение. След това реакцията на нашите за обрата общо взето ми хареса - макар и срещу сгъстена защита успяха да създадат доста добри ситуации. След 2-1 обаче трябваше да вкараме 3-ти гол и след това евентуално да се успокоим. Ние обаче се успокоихме без да вкараме. :lol: Явно футболистите се опитват максимално да запазят сили заради сгъстената програма с мачове за Примера и Купата и това можеше да ни коства успеха, тъй като и гостите на 2-3 пъти бяха доста близо до изравняване.
Вието според мен се включи добре и участва в изграждането на няколко опасни атаки. Пожелавам му в други мачове, когато се нуждаем от задължителни попадения, да не прави пропуски като този в края. ;) Иначе вече сериозно започвам да се замислям дали нямаме необходимост от нов десен бранител. Монтоя в предишните мачове беше доста неубедителен. Видал в малкото си мачове до момента показа и някои добри неща като гола срещу Сосиедад, но доста пъти го видяхме да увисва, включително днес. Може би един наем за него и един нов играч, който да измести Монтоя, не би било лошо решение. Колкото и да е неприятно, липсата на Кансело започва да се усеща. Габриел и той все по-често започна да прави някакви неточни намеси, каквито имаше в изобилие в Арсенал, което е притеснително. Рубен Везо също не е от най-стабилните играчи, така че липсващият Мурийо се очертава като доста важна фигура.
Изписаха за Перейра, че с днешния картон изпуска следващия мач, но вече не знам дали да вярвам, след като срещу Виляреал написаха същото и за Кондогбия. :lol: Ако е наказан, жалко, защото днес беше активен, но пък понеже ще може да играе на макс в реванша за Купата. А и все пак за Депортиво се връща Дзадза, а сред другите ни нападатели има такива, които биха могли да заемат позицията на Андреас.
Като за финал бих казал, че ъм доста приятно впечатлен от отбора на Жирона. Те и досега правеха добро впечатление с резултатите си, но днес го затвърдиха и с играта си. Общо взето нямаше да е незаслужено, ако бяха взели нещо от мача. Аз вчера казах, че съм доволен и само на гол разлика, и действително повече от това може би нямаше да е реално.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 07 яну 2018 09:33

И пак треперихме до последният съдийски сигнал, но този път си взехме точките, а не стана късно изравняване.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 08 яну 2018 12:32

Доста добри за нас резултати и в мачовете на конкурентите. И докато в севилското дерби всичко можеше да се очаква (и се получи най-доброто за нас), а Селта са много корав отбор и също не е странно, че не загубиха (не, че можем реално да се конкурираме с Реал, но допълнителна увереност ще получаваме с отлагането на момента, в който ще ни задминат), то издънката на Виляреал си е направо неочакван подарък. Като гледах репортажа, Депортиво са играли доста добре и в събота ни чака коварно гостуване в Галисия. Но разбира се първо трябва утре да не допускаме непредвидена "авария" за Купата. ;) (Може и Виляреал всъщност вчера да са поспестили сили, че имат да обръщат Леганес пак за Купата, ама на тях не им мина номерът, за разлика от нас. :twisted: )
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Sisi 1914 » 08 яну 2018 12:48

Утре и 0:0 ни устройва, за да спестим сили!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16750
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 08 яну 2018 13:06

Факт. Все пак се надявам да не играем за такъв резултат, щото в повечето случаи онзи, който се опитва да мине така тънко, яде дървото накрая. :mrgreen: Да мушнем едно голче по възможност по-рано и после повечко да контролираме топката. Разбира се голямо значение има и съставът. Предполагам, че утре може би ще започнат поне 5 полеви играчи, които по принцип не са титуляри + Жауме на вратата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: insaneboy1, KOPScousers и 23 госта