Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 16 сеп 2017 16:10

Солер да беше уцелил цялата празна врата вместо Раул, можеше да решим рано мача, само че после имахме късмет да не ни обърнат още до почивката. Според мен и двата тима играха добре и никой не заслужаваше да загуби. Трети пореден Х, но продължаваме без загуба и с надежда за втора победа в следващия кръг.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7370
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 18 сеп 2017 15:29

Изображение
Изображение
на снимката: трима полузащитници и един централен нападател; двама бивши треньори на ЦСКА; един пом.треньор на ЦСКА и един пом.треньор във VCF, един треньор на Valencia Mestalla; евентуални бъдещи треньори на ЦСКА и VCF
Последна промяна от Los Che на 18 сеп 2017 16:54, променено общо 1 път.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7370
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 18 сеп 2017 15:37

Lubo Penev спечели победа като гост над Atlético Saguntino - представители на валенсианското градче Sagunto.
Победата бе извоювана на Nou Camp de Morvedre, да пожелаем на младите таланти да свикнат на побеждават на стадиони с име Nou Camp.
головете отбелязаха
0-1. M. 20: Rafa Mir.
1-2. M. 41: Jordi Sánchez.
2-3. M. 79: Rafa Mir.

VCF Mestalla:
Cristian,
Álvaro Pérez, Zotko, Javi Jiménez, Centelles, Miki Muñoz, Damián, Ferrán Torres, Alberto Gil (Álex Blanco, m. 74), Jordi Sánchez (César Morgado, m. 87) и Rafa Mir (Fran Navarro, m. 91).
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 20 сеп 2017 00:18

Първото полувреме срещу Малага ни беше може би най-слабото от началото на сезона. Може би ги подценихме или гледахме да спестим сили. В резултат на това в немалки периоди ни надиграваха, като създадоха и няколко много добри ситуации. След почивката вече показахме това, което се иска от нас. В крайна сметка продължаваме без загуба и без допуснат гол у дома. Предстои ни много тежък мач в неделя и е добре, че днешния си го решихме до 63-тата минута, за да бъдат сменени и запазени някои основни играчи. Марселино ще има трудна задача да избере играчи за някои позиции, тъй като просто всички се представят много добре.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7370
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Los Che » 22 сеп 2017 13:08

6-ти кръг в Примера
[center]Estadio Municipal de Anoeta Donostia
San Sebastián
REAL SOCIEDAD VS. VALENCIA
24.09.2017
21:45 ч.[/center]


рефер - Santiag Jaime Latre - 38 год. инженер в телекомуникациите от Арагон, о.з. капитан от свързочни войски.
Свирил е на домакините
8 мача
1 загуба
4 равни
3 победи
на VCF е свирил
6 мача
2 победи
3 равни
1 загуба -гостуването на Лас Палмас миналия сезон.
дал е 4 дузпи
2 за нас и двете вкарани от Parejo
2 срещу нас- едната пропусната от Bacca, другата вкарана от него.
Този сезон още не е давал дузпа.
За VCF този сезон дузпи за и против нас.
За Сосиедад са дали 1 срещу Селта и 1 срещу тях за "жабчетата" снощи.
При получените дузпи лидер е Леванте 3 в 5 мача.

с този съперник
132 мача само в Примера
55 победи
32 равни
45 загуби
199 : 174
на тяхното стадионче
66 мача
13 победи
21 равни
32 загуби
62 : 111
последната ни победа тук е от 18:12:2010 година 2:1 с гол в 90-та мин. на Адуриц

Carlos Soler дебютира на този стадион на 10.12.2016 сменяйки Mario Suárez в 78 мин.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 22 сеп 2017 13:33

Това ще е много труден мач. Домакините натрупаха 2 поредни загуби и това допълнително ще засили мотивацията им, а ние и по принцип напоследък играем адски трудно срещу тях и у дома, и навън. Има голяма вероятност това да е първата ни загуба за сезона. Дано ме опровергаят.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 24 сеп 2017 21:16

Много любопитно решение на Марселино - Жауме и Начо Видал започват на местата на Нето и Монтоя. Последният единствен игра без смяна в последните срещи, така че донякъде има резон. Промяната на вратарския пост е доста по-интересна. Да се надяваме, че и Жауме, и Видал ще се справят. Иначе ротацията в центъра на защитата и на върха на атаката очаквано продължава - Габи и Гарай ще си партнират отзад, а Родриго и Дзадза - отпред. Също очаквано Гая се връща в титулярния състав, а според мен резонно Гуедеш е предпочетен пред Перейра, след като за момента сякаш го превъзхожда.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 25 сеп 2017 00:21

Евала, такъв резултат не очаквах. Не ми харесва обаче поведението на отбора, когато поведем при гостуване. Айде, на Бернабеу е нормално да бъдем яко натискани, и то през цялото време, ама в другите срещи все си мисля, че не беше необходимо да се прибираме толкова дълбоко в минутите, след като сме излезли напред в резултата. Вместо да се възползваме от ситуацията и да удвоим, все едно чакаме да ни изравнят, че дори да ни обърнат. Срещу Леванте Солер изпусна чиста ситуация при 0-1 и после още до почивката можеше като нищо да е 2-1. Днес през първото полувреме същата работа при 0-1 и за една бройка щеше да е 2-1 след първите 45 мин. През второто пак така при 1-2 и добре, че беше техният червен картон при 2-2, иначе си висеше да стане 3-2.
Обаче явно на нашите им беше по-удобно да играят на контри, отколкото да водят играта, и това се видя в минутите, в които бяхме с човек повече и не знаехме какво да правим с топката. После при 10 на 10 пак бяхме опасни и за щастие не допуснахме трето изравняване, макар че имаше 2 тежки далечни тупалки в края.
Малко бях изненадан, че Марселино смени Родриго, а остави Дзадза, но браво на италианеца, че се възползва от единственото чисто положение, което му се откри в мача. Г(у)едеш беше просто над всички в този мач и най-жалкото е, че няма опция за откупуване след края на наема му. ПСЖ според мен доста грешат, че не му разчитат. До момента според мен твърдо бие Перейра за титулярното място. Габриел направи първата си фатална грешка при гола на Елустондо, но до края на мача беше много силен. Отличен разсичащ пас направи за Г(у)едеш при победния гол. 8-) Видал и Жауме се включиха много успешно. Стражът ни с няколко добри спасявания и без вина за головете, а Начо с малко и не толкова груби грешки в защита и много прецизен завършващ удар за 1-2. :)
Иначе съдията, макар че свири добре, като цяло си ни побутна решаващо в няколко случая. При гола за 0-1 сякаш топката отскочи от ръката на Родриго, за да попадне в наше владение. После първият картон на Субелдия според мен беше яко пресилен, макар че вторият беше съвсем точен. Отделно Кондогбия трябваше да бъде изгонен няколко минути по-рано за едно нарушение + разкарване на топката, но там реферът поне се поправи малко след това. Впрочем, французинът изигра брилянтен двубой срещу Реал, но в следващите срещи малко свали нивото и не съм толкова учуден, че днес се изложи така. Тъкмо възможност да видим Максимович какво може, след като в малкото минути срещу Малага според мен се включи много добре. Друг вариант разбира се е Солер да влезе в средата.
Абе, каквото и да си говорим, като видях програмата, очаквах в първите 6 кръга най-много победа срещу Малага и минимум 2 загуби, а то какво излезе. :lol: 7 точки с Палмите, Атлети и Сосиедад даже не съм си и мечтал да постигнем. Плюс хубав резултат на Бернабеу и съвсем приемлив в градското дерби, както и погром над Малага. Тежките мачове обаче няма да спрат скоро. Сега домакинство на коравите Билбао, гостуване на силно играещите Бетис, домакинство на Севиля и гостуване на драпащите за точки Алавес. Едва в 11-тия кръг относително лек мач с Леганес на Местая, макар че и те започнаха добре сезона, но поне са ни удобен съперник до момента.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
desperado
Мнения: 48
Регистриран на: 19 ное 2010 13:34
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот desperado » 25 сеп 2017 15:03

Според мен като игра има какво да се желае,но поне се вижда че играчите показват голямо желание, което поне аз не бях виждал поне от две години насам.Още е твърде рано да се правят изводи,но явно Марселиньо е намерил някакъв начин да ги мотивира.Единствено в защита според мен прави твърде много ротации,което от една страна не е лошо,но от друга по-бавно ще дойде желаната сработеност.Все пак едва ли много хора са очаквали толкова добър старт на сезона.Все още не смятам,че имаме отбор за ШЛ, но ако задържим това ниво през сезона мисля че имаме голям шанс да се завърнем поне в ЛЕ догодина :)

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16690
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Valencia Club de Futbol в Примера дивизион

Мнениеот Udoji90 » 25 сеп 2017 18:04

За ШЛ и според мен е твърде рано. Не, че не би било яко да сме там, но помним как се провалихме, когато внезапно влязохме в групите при Еспирито Санто. Все още няма достатъчна ширина в състава, а някои от най-добрите ни играчи са при нас под наем. Да не говорим, че борбата за ШЛ практически включва не 20 отбора за 4 места, а 17 отбора за 1 място, като се има предвид, че 3 са ясни. ЛЕ повече би ни прилягала в момента и ако продължаваме в този дух, имаме шанс да се докопаме до нея през първенството (през Купата по-трудно). Разбира се още е твърдо рано да говорим, тъй като едва ли цял сезон ще вървим гладко. Ще има контузии, наказания, спад във формата и т.н.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта