Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот boabbb » 14 апр 2024 21:04

Udoji90 написа:С Томиясу и Жоржиньо не знам какъв ти е точно проблемът. Смит Роу беше един от най-резултатните ни футболисти преди два сезона, когато беше здрав. Кивиор почти не е играл на титулярната си позиция този сезон, но пак показа добро ниво в повечето случаи. Рая от доста време насам е почти безупречен.


Томиясу е неориентиран и като цяло тъповат играч, който прави редки, но за сметка на това много качествени грешки (миналата година се сещаш какво стана). Джорджано е по-бавен от мен, дърт, 80% от пасовете му са назад и пак се сещаш какво стана миналия полусезон заради него. Смит Роу ни е бил най-резултатния играч като бяхме 6-7-мо място и в Лигата на пресконференциите - той си е играч баш за там. Кивиор титулярната му позиция е заета от френски и бразилски национал, на 22 и 26 години всеки ? За резерва става. Рая точно днеска при високи и отбити топки в полето беше като закован на вратата, няколко положения се получиха баш от това, топката лети 20 метра нагоре, той пази вратата да не избяга.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16773
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 14 апр 2024 21:11

С много от нещата не съм съгласен, но ти си знаеш... Всеки има право на мнение. Ясно е, че има място за подобрение, но аз отбора отказвам да го съсипя от критики в този момент.
[offtopic]И не разбирам за какъв чеп ме цитираш, като коментарът ти е точно след моя и е ясно, че на мен отговаряш. Смисъл от цитат има, ако не са последователни коментарите. Както и да е...[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10870
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 14 апр 2024 21:23

boabbb написа:Хората имат възможност да харчат неограничено и разни мишки като УЕФА и ФУФА не могат да ги пипнат, съставът им е много широк, няма смисъл да се коментира "конкуренцията" във ВЛ - тя е за второ място. Лошото е, че започва да се наблюдава лоша тенденция - тая година ще изпаднат и трите влезли отбора, а нищо добро не чака и влизащите. Арсенал второто полувреме едва ходеха, не се става шампион с борба в ШЛ и 12-13 човека активен състав. Мишки като Нкетия, Смит-Роу и прочее стават като се върнем в Лига Европа или Лигата на пресконференциите


Малко прекаляваш с широкия състав.
В голяма част от сезона групата се попълваше с двама вратари, Оскар Боб, Хамилтън, Рико Люис, Гомес, които 100% не си ги и чувал.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот boabbb » 14 апр 2024 21:28

Само ако бачкаше и офтопика :) Аз си оставам фен на отбора, както е било в последните 20 и кусур години, но съм реалист. Едно време в отбора играеха мъжаги като Тони Адамс и Киоун, заедно с артисти като Бергкамп и Анри, а сега носим гейски капитански ленти и горе седи банер GayGooners ... Работите не са особено ОК.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот boabbb » 14 апр 2024 21:31

ivan56 написа:
boabbb написа:Хората имат възможност да харчат неограничено и разни мишки като УЕФА и ФУФА не могат да ги пипнат, съставът им е много широк, няма смисъл да се коментира "конкуренцията" във ВЛ - тя е за второ място. Лошото е, че започва да се наблюдава лоша тенденция - тая година ще изпаднат и трите влезли отбора, а нищо добро не чака и влизащите. Арсенал второто полувреме едва ходеха, не се става шампион с борба в ШЛ и 12-13 човека активен състав. Мишки като Нкетия, Смит-Роу и прочее стават като се върнем в Лига Европа или Лигата на пресконференциите


Малко прекаляваш с широкия състав.
В голяма част от сезона групата се попълваше с двама вратари, Оскар Боб, Хамилтън, Рико Люис, Гомес, които 100% не си ги и чувал.


За първи път ги чувам, ама веднага ти предлагам двамата гореспоменати трампа за Оскар Боб.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16773
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 14 апр 2024 21:51

Колкото и да си реалист, топ класа футболистите не са безброй и не растат по дърветата, а в момента цените са безумни. Няма как да се напълниш само с много качествени футболисти. Ще има тук-там плява и такива, които са добри просто за резерви. Това си е съвсем в реда на нещата дори при водещите отбори. Аз съм благодарен за това, което имаме в момента, със сигурност бих заменил няколко души за нови, със сигурност нямаме играчи като споменатите от теб в миналото, но от друга страна, замисли се с какъв състав разполагахме в първия сезон на Емери. Спрямо тогава със сигурност сегашният ми харесва в пъти повече.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот boabbb » 14 апр 2024 22:20

Както и да е ... Петроленосоньото Сити явно няма ядове с високите цени и феърплея - кой се води "пълнеж" при тях? Матеус Нунеш и Филипс за по 50-60 млн. ?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9077
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Soulen » 14 апр 2024 22:21

Доста добър ден за ВЛ :)
Макар че нямах против Арсенал да бият, но и така става.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9077
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Soulen » 14 апр 2024 22:22

boabbb написа:Както и да е ... Петроленосоньото Сити явно няма ядове с високите цени и феърплея - кой се води "пълнеж" при тях? Матеус Нунеш и Филипс за по 50-60 млн. ?

Нали знаеш, че Арсенал може поне още 200-300 милиона с лекота да дадат за играчи, дори повече и пак ще са на плюс? Просто 90% от собствениците във ВЛ са олигофрени.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6140
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 14 апр 2024 22:48

boabbb написа:Значи като го видиш, че страда, да ходи да страда в някой друг отбор - шампион със страдалци не се става. Тоя, Нкетия, Томиясу, Джорджано, до голяма степен и двамата вратари, Фабио, Елнени, Кивиор, Нелсън - това не са играчи на отбор, който да свали онези от първото място. Хубаво е да сме оптимисти, но трябва да сме и реалисти. По двама, по трима от тези трябва да се чистят на всеки прозорец и ако може да не се заменят с играчи от Фрозиноне или Поханг Стийлърс ...

Е, ние как сме? Имаме половин дузина посредствени футболисти, които просто няма как да се конкурират с Плешо и компания. Гомес, Елиът, Джоунс, Гравенберх, Дарвин... Отделно имаме и доста играчи с близо до нулата КПД като Диас, който бяга като муха без глава, лъже двама, трима и се обръща да я върне на Робъртсън да я центрира безсмислено в наказателното поле, или пък Салах, който е отвратителен откакто се завърна от контузията си, а преди това се чуваха уж призове за Златна топка дори. :lol:

Играчи като Ендо и Собослай, които започнаха сезона силно, в последно време и те не знаят къде се намират. Мак Алистър по едно време ни носеше на гръб, ама и той не може да го прави всеки мач. Защитата все едно за първи пъти се виждат, така изглеждат на моменти. Въобще, наистина щях да се радвам, ако бяхте успели да се преборите за тая титла, колкото да не са отново и отново ФК 115, ама... Няма как, това е положението. И двата отбора се нас*ахме мощно, точно в решителната фаза от сезона. :evil:

ПП. Колкото до любимеца на Попа - Коди Гакпо, аз също не съм му сред най-големите фенове, но в последните 2 мача ни беше подчертано най-добрият футболист, а това изобщо не говори за останалите 14-15 човека, които са взели участие в тях. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта