Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16759
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 15 мар 2024 13:49

insaneboy1 написа:
Udoji90 написа:Ние Порто не пребихме, та Байерн ли... Формата в първенството няма общо с тази в ШЛ и доказателствата в миналото са много. Аз се надявам просто Харито да вкара по-малко и да няма пак 5-1. :mrgreen:

Всъщност точно Байерн имате по-голям шанс да ги пребиете, защото ще играят по-открит футбол удобен за бързите ви крила Мартинели и Сака.

Като стил теоретично е по-удобно, да. Но нали знаеш, докато не го видя, няма да го повярвам. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9232
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 15 мар 2024 13:49

sapio0o написа:
bubka написа:Тази година ще отстраним Сити. Те са доста по-зле, а нашето ниво е леко по-високо.

Иначе другият поток е супер утепан. Според мен това е шансът за ПСЖ.


Атлетико ще ги излъже всичките. :lol:


Ако тея дървари се промъкнат на финал, директно да закриват ШЛ. При мач Барселона-Атлетико ще съм за каталунците.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот wolf » 15 мар 2024 13:53

sapio0o написа:
kingofpop написа:Реал щяха да имат шанс ако бяха домакини втория мач....сега за мен са просто обречени.


Да, затова преди 6 години като убихме Юве навън 3:0 втория мач излязохме да си подаваме в квартала и добре, че защитникът им бе учил муай-тай, та ни върза за дузпа в края, иначе приключвахме. За мен реванша няма никакво значение къде е, по-добрият продължава. Реал е много по-силен от миналата година, но и много далеч от 2016-18. Сити нямам идея на какво ниво са, но ми се иска да вярвам, че без Гюндоган са поне малко отслабени.

Такива глупости като "нямат шанс" и "обречени" не важат на тази фаза. Мачовете са 1х2.

Не са нищо особено стига да им затворите пространствата както трябва на Де Бройне, Родри и безопасната игла
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 15 мар 2024 13:54

Мен Атлетико никога не са ме дразнили. Пичовете просто се стремят да опонират колкото могат. Друг е въпросът, че след толкова години, в които са винаги в топ 3, редовно цъкат на елиминации на ШЛ можеха да инвестират малко и Симеоне да ги научи на манталитет, защото само това им липсва. Някак си винаги си знаят, че малко няма да им стигне.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4480
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 15 мар 2024 13:55

sapio0o написа:
kingofpop написа:Реал щяха да имат шанс ако бяха домакини втория мач....сега за мен са просто обречени.


Да, затова преди 6 години като убихме Юве навън 3:0 втория мач излязохме да си подаваме в квартала и добре, че защитникът им бе учил муай-тай, та ни върза за дузпа в края, иначе приключвахме. За мен реванша няма никакво значение къде е, по-добрият продължава. Реал е много по-силен от миналата година, но и много далеч от 2016-18. Сити нямам идея на какво ниво са, но ми се иска да вярвам, че без Гюндоган са поне малко отслабени.

Такива глупости като "нямат шанс" и "обречени" не важат на тази фаза. Мачовете са 1х2.

За Гуардиола и компания идва буквално дюшеш това домакинство. Още от сега мога да прогнозирам, че Сити ще изиграят мача на Бернабеу изключително консервативно и целта ще им бъде хикс или минимална загуба, след което ще излязат да убиват на реванша.. Шансът на Мадрид е точно в това какво ще направи в първия мач и какво предимство може да постигне. Анчелоти вече е отстранявал Гуардиола по този начин (мачовете между Реал и Байерн през 2014-а и общ резултат 5:0 за отбора на Татко Карло), но във футбола рядко се повтарят същите обстоятелства, довели до такъв завършек.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13358
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 15 мар 2024 13:56

Конкретно Де Бройне винаги цъка на бог срещу нас по някаква причина. Или просто е много добър, не знам. :lol: Но тази година сме съвсем друга формация, различен стил. Ще им е трудно на Сити, най-малкото не вярвам да ни вкарат толкова голове пак. Мисля, че след 11-те гола 2022 и 6-те през 2023, този път може да видим по-малко попадения. Анчелоти според мен ще ги финтира тази година.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот doktora25 » 15 мар 2024 14:54

Нашият поток ще излъчи шампиона. Реал чисто статистически са най-лесни за побеждаване на полуфинал от трите възможни фази, и за Байерн Арсенал бе най-лесният възможен жребий след Дортмунд, така че мога да бъда доволен. Но този Байерн в това състояние няма качествата и потенциала да стане европейски шампион, няма качествата и потенциала да победи Реал или Сити. Дано пък ме изненадат приятно, както го направиха миналата година срещу ПСЖ. Ако не покаже най-доброто от възможностите си срещу артилеристите и ако Упамекано вземе някакво участие в тях, вместо да мие тоалетните по това време в някоя централно-африканска държава, което предполагам е единственото за което го бива, надявам се, можем да отпаднем безславно и от тях. Аз не знам тоя човек защо не е в някоя психиатрична клиника. Както някои се мислят за Наполеон, така той се мисли за футболист, а е всичко друго, но не и това. Даже повече е Наполеон, отколкото футболист.

Общо взето оптималният ни състав според мен изглежда нещо от сорта: Нойер - Дейвис, Ким, Де Лихт, Мазрауи - Кимих, Горецка - Мусиала, Мюлер, Сане - Кейн. Златна резерва - Тел. Мазрауи може да не се върне и тогава там ще е Кимих, а на негово място по-вероятно Павлович, но може и да е Лаймер. Трябва да добавя че по-скоро ще налагат Кимих десен бек, дори и Мазрауи да се върне, заради идеите на Нагелсман за европейското. Надявам се Гнабри или Коман да не изядат мястото на Мюлер, защото нищо интересно не съм видял от тях от началото на сезона, но по-скоро е малко вероятно това да не се случи за съжаление. Възможно е и някой от Дайър и Герейро да вземе участие, но тук вече всичко опира до формата.

Арсенал са проспериращ отбор, играещ приятен футбол, дано запазят позитивната тенденция и през следващите години. Пожелавам им те или Ливърпул да се преборят за титлата в Англия. Ако отпаднем точно от тях няма много да ме е яд.

Шансове:
Арсенал - Байерн 45:55
Реал - Сити едно субективно 50:50. Много фактори са в полза на Сити, но Реал просто имат много добър състав, здрава защита, треньор точно за такива мачове, двама от 4-мата индивидуално най-силни през сезона (Белингам, Кейн, Винисиус и Мбапе). Много ще им стискам палци в срещата.
Атлетико - Дортмунд 55:45 за съжаление, но е добре че реваншът е в Германия. Мечтан жребий и за двата отбора.
ПСЖ - Барселона. 45:55 струва ми се че само Мбапе няма да е достатъчен. Няма как да пренебрегна всички отпадания на парижани през годините и че не са психически устойчиви. Барселона не са толкова слаби, колкото предполага незадоволителното им класиране в Ла лига. Те обичат тези срещи и няколко силни минути могат да са им достатъчни. Срещу Атлетико обаче не биха били фаворити.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16759
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 15 мар 2024 15:33

ПСЖ - Барса го виждам 50:50 аз. В другите двойки давам предимство за Байерн, Сити и Атлетико, вариращо някъде между 55 и 60% за въпросните тимове.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 15 мар 2024 15:35

kingofpop написа:ще пребиете Байерн, убеден съм. ЕРИК ДАЙЪР ли ще ви спира :D дори това, че са домакини на реванша няма да ги спаси.


те Байерн са като изпадащите от висшата лига, та да бъдат пребити :lol: Виж че срещу Брент едвам спечелиха. Според мен Байерн ще продължи

sapio0o написа:Атлетико ще ги излъже всичките. :lol:


това ще бъде достоен край на каквото остана от футбола :mrgreen:
Сити и Реал пак ли ще играят финала преди финала :?
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот NOMER14 » 15 мар 2024 17:01

Ужас!
Пратиха двата английски отбора при Реал и Байерн.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта