Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ponko
Мнения: 4065
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Ponko » 22 апр 2024 22:40

Отивай в америката и гледай убития американски футбол, който си го играят само те. Боли ме фара за бейзбола, баскетбола, хокея колко различни шампиони имали. Самите спортове като скучни и убити ми е все тая.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16784
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 22 апр 2024 23:24

Всеки си има право на мнение. Ако не беше часовата разлика, със сигурност бих гледал доста Major League Baseball и NBA (и сега гледам, когато има срещи в по-читави часове), донякъде и NHL (иначе американският футбол грам не ме влече). Дали биха ми били по-интересни от европейските футболни шампионати и турнири - едва ли, но като интрига наистина са на много добро ниво. Както казах, всеки си има право на мнение, а и според мен доста ще излезем от темата, ако започнем да дискутираме надълго и нашироко, така че най-добре да спрем.
[offtopic]Иначе нищо против Тейлър Суифт, ама с твърдението, че Европа никога не е създавала по-велик музикант от нея, няма как да се съглася. Без особено замисляне се сещам за поне 5 банди само от Великобритания, които са много значими и със сигурност в тях има по-големи музиканти. Ако е ставало въпрос само за индивидуални изпълнители (не групи), то тогава значи не съм разбрал правилно коментара.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4983
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот LaRgO » 22 апр 2024 23:34

Хаххаххахаха Всяка година, най-интересното нещо на супербоул е концерта на почивката...Това казва всичко. Тези приказки колко по-интересен им е спорта ги разправяй на някои дебили. Тук не става!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43919
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 22 апр 2024 23:53

Дискусията е безсмислена. Американските спортове или ги гледаш и се зарибяваш, или ги считаш за тъпня и никой не може да те убеди в обратното. Аз ги гледам всички, в последните 5 години сигурно съм изгледал повече мачове от НФЛ, отколкото футболни в които не участват Челси или Милан. Това, което е най-впечатляващо при тях е системата, позволяваща на слабите отбори с добра работа и скаутинг да станат топ, нещо което в нашия футбол няма да се случи почти никога и никога няма да е за дълго. Но както казах, ако не са ти интересни всичките аргументи на света са без значение.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1896
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Sstefanov » 23 апр 2024 07:35

rhaegar написа:Дискусията е безсмислена. Американските спортове или ги гледаш и се зарибяваш, или ги считаш за тъпня и никой не може да те убеди в обратното. Аз ги гледам всички, в последните 5 години сигурно съм изгледал повече мачове от НФЛ, отколкото футболни в които не участват Челси или Милан. Това, което е най-впечатляващо при тях е системата, позволяваща на слабите отбори с добра работа и скаутинг да станат топ, нещо което в нашия футбол няма да се случи почти никога и никога няма да е за дълго. Но както казах, ако не са ти интересни всичките аргументи на света са без значение.

Системата със слабите отбори е мега глупава и поражда корупция. Значи, един отбор след първите 15 мача е наявсно, че няма да играе плейофи и започва избирателно да пада и да продава мачове, за да може да е последен и да е първи на драфта?? И на това казваш впечатляващо ? Знаят, че няма да изпаднат, защото няма изпадащи и правят каквото си искат, общо взето абсолютно безмислена тъпотия е това. Спортовете им са измеслени да са фалшиви, като хората в САЩ. Имат повече странични неща отколкото самият спорт да се играе. Това, че имат различни шампиони всяка година, не го прави по интересено - прави го още по корумпирано.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43919
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 23 апр 2024 08:28

Sstefanov написа:
rhaegar написа:Дискусията е безсмислена. Американските спортове или ги гледаш и се зарибяваш, или ги считаш за тъпня и никой не може да те убеди в обратното. Аз ги гледам всички, в последните 5 години сигурно съм изгледал повече мачове от НФЛ, отколкото футболни в които не участват Челси или Милан. Това, което е най-впечатляващо при тях е системата, позволяваща на слабите отбори с добра работа и скаутинг да станат топ, нещо което в нашия футбол няма да се случи почти никога и никога няма да е за дълго. Но както казах, ако не са ти интересни всичките аргументи на света са без значение.

Системата със слабите отбори е мега глупава и поражда корупция. Значи, един отбор след първите 15 мача е наявсно, че няма да играе плейофи и започва избирателно да пада и да продава мачове, за да може да е последен и да е първи на драфта?? И на това казваш впечатляващо ? Знаят, че няма да изпаднат, защото няма изпадащи и правят каквото си искат, общо взето абсолютно безмислена тъпотия е това. Спортовете им са измеслени да са фалшиви, като хората в САЩ. Имат повече странични неща отколкото самият спорт да се играе. Това, че имат различни шампиони всяка година, не го прави по интересено - прави го още по корумпирано.


И каква ти е гаранцията че ще си първи на драфта, като има лотария в хокея и баскета, не е автоматично най-слабия да тегли първи?
Плюс това самият драфт е лотария и няма 100% сигурност, айде, избираме Гошо под номер 1 и всичко става от лайна в цветя и рози.
Как да е, прочети ми пак първите 2 изречения и ако решиш да отговориш пак ги прочети и така, аз няма да се занимавам с темата повече. Никой не съм тръгнал да убеждавам да гледа каквото и да е.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6497
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Alexx » 23 апр 2024 08:59

LaRgO написа:Хаххаххахаха Всяка година, най-интересното нещо на супербоул е концерта на почивката...Това казва всичко. Тези приказки колко по-интересен им е спорта ги разправяй на някои дебили. Тук не става!


И всяка година има различен шампион в НФЛ. Я кажи кога стана последно това в Бундеслигата. О не в последните 11 години един отбор е ставал шампион на Германия. Тази година стана чудото и Байерн не взеха титла. Супер интересно е. Голяма интрига. Едни и същи отбори вземат титлата.

Ponko
Мнения: 4065
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Ponko » 23 апр 2024 09:21

Влязох в темата за великите американски спортове, прелистих няколко страници и о чудо.. теб те няма там на коментираш. :lol: Пък си седнал тук нас да убеждаваш да ги гледаме. :lol:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6497
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Alexx » 23 апр 2024 10:09

Ponko написа:Влязох в темата за великите американски спортове, прелистих няколко страници и о чудо.. теб те няма там на коментираш. :lol: Пък си седнал тук нас да убеждаваш да ги гледаме. :lol:


убеди ме моля те как е невероятно да гледаш как Байерн става шампион 11 години подред и как в последните 10 години само три отбора в Испания са ставали шампиони(то ако не беше Симеоне с неговия Атлетико, само Реал и Барса щяха да стават шампиони).

Ponko
Мнения: 4065
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Ponko » 23 апр 2024 10:11

В нищо няма да те убеждавам. Толкова си зарибен по американските спортове, че даже не пишеш в темата им :lol:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: slash1912, wolf и 13 госта