Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18088
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 02 май 2024 14:49

Санчо вчера страшен мач направи и се питам какви хора работят в Юнайтед да махнат него и да оставят онова менте Антъни....:D чак не е реално, разликата между двамата е стряскаша във всеки един компонент
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9290
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот bubka » 02 май 2024 15:04

kingofpop написа:Санчо вчера страшен мач направи и се питам какви хора работят в Юнайтед да махнат него и да оставят онова менте Антъни....:D чак не е реално, разликата между двамата е стряскаша във всеки един компонент


Тоя клуб се управлява изключително аматьорски на спортно-техническо ниво. Това е видно даже за лаици като нас. Направо е стряскащо, че клуб с такъв статут не може да се упрвлява професионално. А ние тук се жалваме, когато в Левски или ЦСКА не могат да си намерят добро ръководство.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1824
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 02 май 2024 15:26

sapio0o написа:Ясно, значи там положението е черно, щом един от важните хора в клуба си прекарва прайма в малък отбор като Сити, вместо да направи Барселона още по-велик клуб отколкото в момента е.


няма ги Меси, Шави и Иниеста (и съдиите :| ) и Пешо е безсилен :mrgreen:

kingofpop написа:Санчо вчера страшен мач направи и се питам какви хора работят в Юнайтед да махнат него и да оставят онова менте Антъни....:D чак не е реално, разликата между двамата е стряскаша във всеки един компонент


земете го Антъни, под наем естествено :mrgreen: , и ги отървете
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

CSKA69
Мнения: 4536
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 02 май 2024 17:19

locke написа:
sapio0o написа:Ясно, значи там положението е черно, щом един от важните хора в клуба си прекарва прайма в малък отбор като Сити, вместо да направи Барселона още по-велик клуб отколкото в момента е.


няма ги Меси, Шави и Иниеста (и съдиите :| ) и Пешо е безсилен :mrgreen:

Аха. Затова Гуардиола напусна Барселона точно когато тези тримата бяха в разцвета на силите си (2012-а година). Можеше ли Пеп да си остане още едни 4 години в Барса (за да ги направи 8, както в момента ги прави в Сити) и да вземе още някой и друг требъл?? Можеше. Не го направи поради редица фактори, но след сигурност нивото на тима и жаждата за успех не са били сред тях ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот KOPScousers » 02 май 2024 18:02

Capitane5Puyol написа:
sapio0o написа:
Capitane5Puyol написа:Може и да има повторение на 2013г.


Кажи, че ти това искаш, не какво може или в действителност ще се случи. :D
Не съм казал че искам Дортмунд на финал. ПСЖ има много по-голям шанс да спре Реал/Байерн в подобен мач.

Стига, не се знае какво ще стане. Колко отбори се мъчиха да победят Реал на финал последните 10 години и не успяха? И то наглед по-силни отбори. Атлетико и Ливърпул на два пъти и Ювентус в пиковата му форма при първия престой на Алегри. Може съдбата да е решила да си направи някоя "шега" и да видим един доста по-скромен отбор като Дортмунд откъм потенциал да детронира Реал на финал за първи път от... колко, 30, 40 години? :lol: За мен един такъв подвиг на Дортмунд ще е сравним единствено с титлата на Лестър във ВЛ, ШЛ на Порто от 2004 и Европейската титла на Гърция от същата година.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Capitane5Puyol
Мнения: 434
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 02 май 2024 18:11

Ами то е ясно, че един ден стомната ще се счупи. Няма как все да бият на финали. Впрочем испанските отбори в ЕКТ след 2000г. бият постоянно на финали - не е само Реал. Барса за последно загуби финал 1994г. срещу Милан. После 4 поредни победи във финали на ШЛ - 2006,2009,2011 и 2015. Иначе Дортмунд веднъж спечелиха ШЛ като тотален аутсайдер във финала срещу Ювентус 1997г, които тогава изглеждаха непобедими и настоящ носител на ШЛ от 1996г. но Дортмунд ги сгъна на финала с 3-1. Сега обаче времената са други. Не виждам достатъчно качество в състава им за да устоят на Реал/Байерн, нещо което го има в ПСЖ. Дортмунд малко на магия стигна до тази фаза и благодарение на по-лек жребий/поток. 2013г. дори на финала бяха доста по-силен отбор от сега, бяха премазали Реал с 4-1 на 1/2финалите и мача срещу Байерн си беше отвсякъде на кантар, преди гола на Робен в последните минути. Затова не искам те да са на финал, не защото ги ненавиждам, а защото ПСЖ имат много по-големи шансове, ще бъдат мега настървени и надъхани да се реваншират за 2020г. Това вероятно ще е и последния мач на Мбапе в ШЛ с екипа на ПСЖ, затова залагам на тях.

П.С. Нали си спомняш 2014 и 2016 по какъв начин Реал спечели финалите срещу Атлетико ?
Единият път с изравнителен гол в 94 минута. Другият път след дузпи, а преди това гол на Рамос от засада, който щеше да бъде отменен ако имаше ВАР 2016г. Т.е. малко фортуна да се беше обърнала против Реал, и Атлетико щеше да има вече 2 ШЛ на сметката си, а Реал съответно с минус 2.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12459
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот wolf » 02 май 2024 18:25

KOPScousers написа:
Capitane5Puyol написа:
sapio0o написа:
Capitane5Puyol написа:Може и да има повторение на 2013г.


Кажи, че ти това искаш, не какво може или в действителност ще се случи. :D
Не съм казал че искам Дортмунд на финал. ПСЖ има много по-голям шанс да спре Реал/Байерн в подобен мач.

Стига, не се знае какво ще стане. Колко отбори се мъчиха да победят Реал на финал последните 10 години и не успяха? И то наглед по-силни отбори. Атлетико и Ливърпул на два пъти и Ювентус в пиковата му форма при първия престой на Алегри. Може съдбата да е решила да си направи някоя "шега" и да видим един доста по-скромен отбор като Дортмунд откъм потенциал да детронира Реал на финал за първи път от... колко, 30, 40 години? :lol: За мен един такъв подвиг на Дортмунд ще е сравним единствено с титлата на Лестър във ВЛ, ШЛ на Порто от 2004 и Европейската титла на Гърция от същата година.

От 1981ва когато ние ги бием в Париж. Последната им загуба на финал в КЕШ/ШЛ. А последната изобщо е 1983та от Абърдийн на САФ
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Capitane5Puyol
Мнения: 434
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 02 май 2024 18:29

Впрочем освен финалите с Атлетико, да не забравяме и 2022г по какъв начин биха Ливърпул. След като онези изпуснаха дузина положения и май че имаха и 2 греди. Обаче времената се менят и може да се върне времето от 2005-2010г когато отпадаха на 1/8финали, в някои от случаите и леко нещастно въпреки че в някои от годините още бяха с играчите от Галактикото, особено 2005/2006. Ама ето какво нещо е когато съдбата ти обърне гръб. Този период на Реал след 2014г. в който все им се получава, в един момент ще приключи и ще влязат отново в предишната спирала. Неизбежно е. Нещо което се случи с Барса след 2015г.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13498
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот sapio0o » 02 май 2024 18:40

Ти това неизбежното го повтаряш от 10 години обаче. Да, колелото, че се върти, върти се, но не знам какво толкова искаш да докажеш като го пишеш това непрекъснато. :D Нормалното нещо във футбола е да НЕ печелиш ШЛ. Големи клубове като Юве, Интер и Ман Ю я имат общо 2-3 пъти в историята си. Реал е някакво изключение, съвкупно от история, класа, мотивация, късмет, играчите също знаят, че са едва ли не длъжни да печелят още като пристигнат в клуба и т.н... Логично обаче всяко нещо си има край. Аз съм се наситил на ШЛ и когато не я печелим не ме е яд. Повече ме е яд, ако не сме първи в Ла Лига, защото там за мен трябва да сме шампиони всяка година, както предполагам феновете на Барса биха казали за техния клуб, че те трябва да са първи. В лигата има 2-3 отбора, в ШЛ се борят много клубове, като на всеки 10г. грубо се въртят фаворитите. Сега например в тениса много повече ме е яд, ако Надал изпусне някой голям шлем, защото кариерата му е 20г в най-добрия случай. Реал М ще го има докато съм жив вероятно и може още 20 ШЛ да вземе за периода. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Capitane5Puyol
Мнения: 434
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitane5Puyol » 02 май 2024 18:46

Ами имаш шанса в съзнателния си живот да видиш успехите на Реал в ШЛ от 1998г насам. Обаче преди това цели 32 години не бяхте печелили уж "вашия турнир". Представи си че се беше родил 20-30 години по-рано...не съм убеден дори дали щеше да станеш фен на Реал. Не те знам точно на колко години си, но до въпросната 1998г по медиите се подиграваха, че лежите на стари лаври и 1998г ви е първата "цветна ШЛ", щото последната преди това беше от епохата на черно-бялата телевизия. :)
Барса и Лудогорец але, алеее...


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта