Защо винаги "старото" е по-добро от "новото" ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Защо винаги "старото" е по-добро от "новото" ?

Мнениеот Drunken_Master » 09 ное 2017 18:08

sapio0o написа:
Drunken_Master написа:Когато стане въпрос за Роджър Федерер,всеки отговаря с Агаси или Пийт Сампрас.


Няма такива. Е, има, американците. :lol: Колкото до въпроса, всеки ще ти отговори според това какво е гледал на първо място. Ако си израснал покрай Марадона ще си харесваш Марадона, нищо че има много по-успели футболисти от него. Ако е Неймар, ще е Неймар. Сърцето не познава статистики.

Аз лично го отдавам на "носталгията по миналото"...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Защо винаги "старото" е по-добро от "новото" ?

Мнениеот iliev72 » 09 ное 2017 22:21

Редник след вторият час и са още на 2-3 гейм няма как да продължа да гледам едно също 5 часа - разменяне на сервиси.
Щом като ви кажат Федерер и се сещате за Пийт или Андре само ме подсеща , че не сте гледали Макенроу и Лендъл :)
Не искам да си помислям за Конърс или Борг :) Интересно защо не се сещате за Виландер или Едберг.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Защо винаги "старото" е по-добро от "новото" ?

Мнениеот Pichichi » 13 ное 2017 12:16

Невинаги "старото" е по-добро от "новото".
Най-големият проблем за момента в спорта е прекаленото продуктово позициониране на играчи
някои от които не са и наполовина добри колкото легенди с които ги сравняват но рекламата и
"бизнеса" трябва да вървят -> Дейвид Бекъм е такъв пример.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Защо винаги "старото" е по-добро от "новото" ?

Мнениеот pomiqr272 » 07 яну 2018 17:42

iliev72 написа:Професионалният бокс винаги е бил бизнес , но изброените от теб са различни поколения , различни стилове и въобще няма място за сравения.За теб не знам , но аз съм имал късмета да гледам и Майк и Мохамед и пастор Форман.Изкл. различни и всеки си има за какво да го гледаш и все от тях е оставил отпечатък върху бокса.За съжаление съвременни боксьори едва ли ще оставят диря като тези титани освен с писаницте в новините колко пари са изкарали от конкретният бой.


Майк Тайсън и Мохамед Али щяха да са пристрастени към туитър и инстаграм при наличието им в тяхната епоха. Като говориш за медийни изяви надали има друг с повече такива от Али. Кой друг боксьор преди Мейуедър излизаше с пачки пред камерите ;) Самият факт, че пишеш само за боксьори от тежка категория е показателен, че мнението ти е формирано от медиите. Мачът между Кличко и Джошуа ще се помни вечно. Всяко десетилетие си има своите герои.

Отворете боксова тема и ще Ви светна за много неща.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта