Испания-Италия СК

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот smoothc » 02 сеп 2017 23:11

отделно си имат

В средата и нападението са тип-топ, но в защитен план и вратарския пост(смешния Лорис) изобщо не ми се нравят.

Иско може да е следващият носител на златната топка

То Раул и Шави/Иниеста/Касияс не успяха да я спечелят(напълно я заслужаваха, но не им я дадоха) че Иско...просто абсурд!

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот Furious_Monk » 02 сеп 2017 23:15

Раул никога не е бил толкова атрактивен, а Иниеста толкова резултатен играч. Зависи от позицията на която бива налаган и головете, които евентуално би вкарал от нея.

Едно време бе наричан испанския Роналдиньо, а всички знаем че техническите умения на втория му докараха златната топка.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот Bernaleo » 02 сеп 2017 23:21

Играчите на Реал дърпат напред Испания,то е видно... Колкото до тези на Барса,мисля че играят прилично и концентрирано.Пике е единствената пробойна в този състав.Бавен,муден,неадекватен и като цяло без желание за игра.Същия е в Барселона.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13206
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот sapio0o » 02 сеп 2017 23:21

Освен футболни качества ти трябва и щипка бродуейско излъчване за ЗТ. Въпросните футболисти са твърде скромни и работливи, за да бъдат оценени.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот Furious_Monk » 02 сеп 2017 23:23

Като гледам уж "елементарния" гол на Мората и веднага ми минават пред очите пропуските на Бензема срещу Валенсия. :|
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13206
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот sapio0o » 02 сеп 2017 23:25

Furious_Monk написа:Като гледам уж "елементарния" гол на Мората и веднага ми минават пред очите пропуските на Бензема срещу Валенсия. :|


Веднага се сетих и аз. :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот smoothc » 02 сеп 2017 23:31

Играчите на Реал дърпат напред Испания,то е видно

Нормално, преди време бяха тези на Барселона, колелото се върти, но в крайна сметка най-важното е сплотеността на колектива, независимо от клубната принадлежност.

Освен футболни качества ти трябва и щипка бродуейско излъчване за ЗТ.

Много фактори играят, особено през последното десетилетие.
Роналдо ще спечели и за 2017 година, с което ще се изравнят с Меси(по 5), с което се надявам и да приключи тази задочна надпревара между двамата и за 2018 най-после да видим първия различен.
Последна промяна от smoothc на 02 сеп 2017 23:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот Furious_Monk » 02 сеп 2017 23:32

sapio0o написа:
Furious_Monk написа:Като гледам уж "елементарния" гол на Мората и веднага ми минават пред очите пропуските на Бензема срещу Валенсия. :|


Веднага се сетих и аз. :lol:


Дано да не се окаже фатално по време на сезона липсата на такъв нападател.

Иначе нито Роналдиньо, нито Меси са особено красиви(най-меко казано).
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13206
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот sapio0o » 02 сеп 2017 23:35

smoothc написа:Много фактори играят, особено през последното десетилетие.
Роналдо ще спечели и за 2017 година, с което ще се изравнят с Меси(по 5), с което се надявам и да приключи тази задочна надпревара между двамата и за 2018 най-после да видим първият различен.


Въпросът е, че няма кой, смут. На практика Неймар е най-близко до тях, но подиумът му зависи от представянето на ПСЖ в Шампионска лига. Ако зависи от мен ще я дам на Тони Кроос, но тук също липсва въпросното бродуейско излъчване.

Furious_Monk написа:Иначе нито Роналдиньо, нито Меси са особено красиви(най-меко казано).


Иде реч за медиен хайп.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Испания-Италия СК

Мнениеот smoothc » 02 сеп 2017 23:43

Въпросът е, че няма кой, смут.

Е, глупости, нямало кой, напротив, има десетки които я заслужават, но може би "критериите" са различни, с което не успяват да влязат в призовия норматив, знам ли...
В случая визирам по-заплетените години, когато няма един абсолютен фаворит, а десетки футболисти с отлично представяне.
Тогава е интересното - как трябва да се процедира, кои плюсове и минуси да се гледат, индивидуален принос, колективно представяне, гарнирано с титли и пр.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта