Българските клубове в европейските клубни състезания 17 / 18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Българските клубове в европейските клубни състезания 17 / 18

Мнениеот hydetoshi » 21 юни 2017 12:38

Asoto_S_Bira написа:Преодолими съперници за БГ отборите.

Написал си го с грешка. Трябва да се чете-"Преодолими съперници СА БГ отборите". Участниците в Лига Европа, пък и тези,които няма да участват стремглаво са се устремили към ниво Каменица фен купа.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17325
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Българските клубове в европейските клубни състезания 17 / 18

Мнениеот slash1912 » 21 юни 2017 19:20

Успех на всички пожелавам.До там я докарахме,че да треперим още в първия кръг :?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Българските клубове в европейските клубни състезания 17 / 18

Мнениеот radoslav_rashkov » 27 юни 2017 14:52

Според мен:
- Лудогорец ще отстрани Жалгирис, но не и чрез разгром.
- Дунав ще се хвърли здраво срещу Иртиш, но опита ще си каже думата. 40/60 в полза на Иртиш. Изхода от сблъсък Цървена звезда - Дунав е излишно да се коментира.
- Левски ще подмине Сутиеска без проблем, но ще се препъне в Хайдук. 30/70 в полза на Хайдук.
- Ботев Пловдив ще изхаби доста нерви с Партизани Тирана. 50/50. Тук дори не мога да дам прогноза. Ако се стигне до мач с Бейтар или Вашаш шансовете вече не са на страната на Ботев Пловдив.

Прогноза: Лудогорец отстранява Жалгирис. Дунав отпада от Иртиш. Левски загрява със Сутиеска, но отпада от Хайдук. Ботев Пловдив и да осттрани Партизани ще отпадне от Бейтар.

Все пак пожелавам успех на всички! Стискам палци! (за националния коефициент също... ;) )
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16691
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Българските клубове в европейските клубни състезания 17 / 18

Мнениеот Udoji90 » 29 юни 2017 09:49

"Левски" вероятно ще спечелят днес и ще елиминират "Сутиеска", които все пак едва ли ще се дадат лесно. Победа без допуснат гол би бил добър резултат, който да даде солидни шансове преди реванша. След това обаче с "Хайдук" евентуално ще е много трудно. Хърватите може би са далеч от най-силните си времена, но същото е и при "сините", така че отборът от Сплит би бил фаворит.
"Партизани" очаквам да са доста корав тим и на "Ботев" няма да им е леко, но си имат съвсем реални шансове. Някакъв Х с голове или минимална загуба с вкаран гол на чужд терен би бил чудесен резултат за пловдивчани днес. Ако пък вземат победа, ще е страхотно. В следващия кръг с "Бейтар"/"Вашаш" вече по-скоро бих очаквал "канарчетата" да отпаднат.
"Дунав" ги харесвам най-много от евроучастниците ни, но и шансовете им в този кръг сякаш са най-скромни. Отборите от Казахстан в последните години са доста корави, а конкретно тези даже успяха да елиминират "Левски" неотдавна. Херо ги води, а той е кадърен треньор. Отделно и дългото пътуване може да окаже негативно влияние. Разбира се, че после и онези ще пътуват до България, ама ако са взели някакъв солиден аванс преди реванша, шансовете на русенци няма да са големи. И при тях Х или минимална загуба днес не биха били лоши. В краен случай и загуба с 2 гола разлика, но с вкаран гол на чужд терен. Разбира се стискаме палци за победа. Евентуално в следващия кръг вече "Цървена звезда" най-вероятно ще бъдат непреодолими - тях дори "Лудогорец" едва ги елиминираха миналото лято. Вече ако стане нещо грандиозно и сърбите отпаднат от "Флориана", това ще е огромен бонус за "Дунав".
"Лудогорец" като за втори кръг изтеглиха корав съперник, но за летвата, която сами си поставиха, "Жалгирис" не трябва да ги притесняват, макар че едва ли ще се дадат лесно. Разградският отбор е с най-реални шансове за силно европейско представяне от 4-те отбора и просто са длъжни да стигнат минимум до групите на ЛЕ.
Пожелавам успех и на 4-те тима!
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Българските клубове в европейските клубни състезания 17 / 18

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 юни 2017 21:40

Така като гледам Ботев си няма проблеми с Партизани. Лично аз мисля, че ще бият и в България, а после ще отпаднат, но без да се дадат лесно.

Не бързам да отписвам Дунав, ама ще им е адски трудно. Иртиш определено знае как да им попречи да вкарват, а ако Дунав играе пак така в защита като нищо и в Русе да хапне поне 1 гол. Все пак..бих дал едни 10% на русенци. Ако преодолеят Иртиш и се паднат със Звезда според мен си отиват.

Левски трябваше просто да не пуска тоя гол, но според мен просто няма начин да отпадне. Срещу Хайдук бих им дал едни 40 процента; там ще трябва да се играе 180 минути, ако не и 30 отгоре на 200%.

Лудогорец според мен на моменти ще играе 1 към гьоторе, но прогнозирам развой, подобен на този срещу Младост (Подгорица). Натам не знам.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта