Лига Европа - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот Groucho » 11 дек 2017 15:26

50 на 50 шансове за Милан и Лудогорец, ако двата отбора останат на сегашното си ниво. Другите интересни двойки са
Наполи - РБ (Лайпциг) и Лион - Виляреал.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот doktora25 » 11 дек 2017 16:19

Много трудни за прогнозиране мачове.
Според мен е голяма вероятността да се класират: Атлетико Мадрид, Динамо Киев, Зенит, ЦСКА Москва, Реал Сосиедад, Спортинг Лисабон и Арсенал, а за останалите 9 сблъсъка пасувам. Германо-италианските ще предложат може би най-голямо зрелище, но аз никога не съм ги харесвал, защото симпатизирам и на едните, и на другите клубове в ЕКТ, а от много отдавна не са печелили този турнир техни представители и е крайно време (бих употребил и по-силна дума от "крайно" ако имаше такава). Мачове на Аталанта не съм гледал, ако обаче Дортмунд коренно не се преобразят в идните 2 месеца нищо добро не ги чака срещу италианците.

Колкото до Милан - Лудогорец - аз пожелах този съперник на разградчани ако щеше да се пада гранд. Не бих се съгласил обаче, че шансовете са 50:50 ако двата отбора останат в сегашното си състояние, росонерите са фаворити, така че Лудогорец трябва да се стремят да се доближат до играта си от миналата есен и от първата си кампания в Лига Европа, ако желаят да постигнат нещо по-значимо, а не само да напълнят стадиона.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот Groucho » 11 дек 2017 20:13

doktora25 написа:Колкото до Милан - Лудогорец - аз пожелах този съперник на разградчани ако щеше да се пада гранд. Не бих се съгласил обаче, че шансовете са 50:50 ако двата отбора останат в сегашното си състояние, росонерите са фаворити, така че Лудогорец трябва да се стремят да се доближат до играта си от миналата есен и от първата си кампания в Лига Европа, ако желаят да постигнат нещо по-значимо, а не само да напълнят стадиона.

Милан в момента играе като абсолютен средняк в Италия, на ниво Болоня или Киево. И има доста големи шансове да си остане на същото ниво до мача с разградчани. В групата на ЛЕ италианците направиха два силни мача срещу Аустрия, срещу Риека и АЕК беше мъка. Така че, ако се абстрахираме от името "Милан", шансовете са си там някъде на този етап: 50-50.

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 11 дек 2017 20:33

1914.1902 написа:
Ето всички двойки:

Борусия (Дортмунд) - Аталанта
Ница - Локомотив (Москва)
Копенхаген - Атлетико Мадрид
Спартак (Москва) - Атлетик Билбао
АЕК (Атина) - Динамо (Киев)
Селтик - Зенит
Наполи - РБ (Лайпциг)
Цървена звезда - ЦСКА (Москва)
Лион - Виляреал
Реал Сосиедад - Залцбург
Партизан - Виктория (Пилзен)
ФКСБ (Стяуа) - Лацио
Лудогорец - Милан
Астана - Спортинг (Лисабон)
Йостерсунд - Арсенал
Олимпик (Марсилия) - Брага

Тежки за прогноза мачове. Много любопитни за мен ще са сблъсъците Спартак - Атлетик, Селтик - Зенит, Наполи - Лайпцих, Звезда - ЦСКА, Лион - Виляреал.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16629
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот Udoji90 » 11 дек 2017 21:45

Аз очаквам Милан след Нова година да изглеждат доста по-добре, а и явно през Серия А почти нямат шанс да се докопат до ШЛ, така че ще се хвърлят яко в ЛЕ. Иначе в момента са далеч от желаното ниво и ако двата тима хипотетично се срещнат след седмица например, Лудогорец биха имали сериозни шансове. Ще видим, при всички положения напрежението ще е в пъти по-голямо при италианците, а българският шампион няма какво да губи.
Иначе най-много ми допадат двойките Борусия Д - Аталанта, Наполи - Лайпциг и Лион - Виляреал. За моите хора от Арсенал се падна нелош жребий, но ако пак играем с резервите и без максимална мотивация, може да гризнем дръвцето срещу този съперник, който в момента едва ли е по-слаб от Кьолн и Звезда.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот nghcvth » 12 дек 2017 09:26

Наполи- Лайпциг. Жалко, харесвам и двата отбора, а един ще отпадне. Много интересен жребий и е пълен с двойки, в които и двата отбора имат почти равни шансове за продължаване. Дортмунд надали ще отпаднат- очевидно бойкотираха Петер Бос и след изгонването му би трябвало да вдигнат нивото. Надявам се и Астана някак да излъжат Спортинг.

Много интересни двойки са Лион- Виляреал, Сосиедад- Залцбург, Спартак- Атлетик.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот 1914.1902 » 09 фев 2018 10:54

[center]Мачовете по ТВ през следващата седмица

Вторник:
Цървена Звезда - ЦСКА Москва (19:00 по БНТ ХД)

Четвъртък:
Астана - Спортинг (18:00 по БТВ Екшън)
Йостерсунд - Арсенал (20:00 по БТВ Екшън)
Борусия Дортмунд - Аталанта (20:00 по РИНГ)
Лудогорец - Милан (20:00 по БНТ ХД)
Олимпик Лион - Виляреал (22:05 по БТВ Екшън)
Копенхаген - Атлетико Мадрид (22:05 по РИНГ)
Наполи - РБ Лайпциг (22:05 по БНТ ХД)
[/center]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот Tiberius » 15 фев 2018 12:11

Дано Милан не се издънят днес. Очаквам убедителна победа за тях. 8-)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 15 фев 2018 18:52

Милан е книжен тигър, лежащ на стари лаври и име. Но името отдавна не играе такава роля във футбола и Лудогорец изобщо не трябва да се притесняват от тези смешници. Гатузо е повече от посредствен треньор (дори не знам как е взел УЕФА Про лиценз), тук Херо определено го превъзхожда като качества. Очаквам голов мач и нещо от сорта на 3-2 за българския евробоец ! 8-)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот 1914.1902 » 15 фев 2018 21:22

Лекция на Билбао .


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта